mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Młodsza Gonia, lepiej jest wrzucić np. jedno zdjęcie na pożarcie. Wtedy oglądający koncentrują się tylko na nim - łatwiej jest oceniać 1 zdjęcie, niz paręnaście [analogia - jedna goła kobieta robi większe wrażenie, niż 1000 gołych kobiet :-) ].
 

gonia65  Dołączyła: 06 Sie 2008
Rzeczywiście, trafne porównanie :mrgreen:
 

Throwend  Dołączył: 26 Kwi 2007
Ja tez myślę, że dwa - trzy zdjęcia na raz wystarczą. Raz, że można dłużej je pokazywać, co wydłuza czas na zrobienie kolejnych ;-) , a dwa że ludzie przy większej ilości i tak ogladaja tylko pierwsze i ostatnie. Albo tylko pierwsze kilka i dalej maja dość... A poza tym większa ilość dłużej się ładuje...

mygosia napisał/a:
jedna goła kobieta robi większe wrażenie, niż 1000 gołych kobiet

No chyba, ze gonią cie z siekierami itp... Jedna takiego wrażenia nie zrobi jak 1000 ;-)
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
mygosia napisał/a:
jedna goła kobieta robi większe wrażenie, niż 1000 gołych kobiet
Jak to sprawdzić?
 

Kosior  Dołączył: 26 Cze 2008
Throwend napisał/a:
No chyba, ze gonią cie z siekierami itp... Jedna takiego wrażenia nie zrobi jak 1000


Ale to też nie do końca. Jeśli założymy, że dwie kobiety zrobią dwukrotnie większe wrażenie niż jedna kobieta, to napewno 1000 kobiet nie da 500 razy większego wrażenia niż te dwie. To tak jak ze źródłami dźwięku i jego ciśnieniem. Jedno źródło dźwięku może dawać ciśnienie powiedźmy 40dBa, dwa takie źródła dadzą 43dBa, ale 1000 takich źródeł da lekko ponad 70dBa...

Jarek Dabrowski napisał/a:
Jak to sprawdzić?


Wybierz się na któryś z nagich protestów, dość popularnych zresztą za zachodnią granicą... I porównaj.

A, żeby nie było kompletnie nie na temat, oraz żeby pokazać, że nie chodziło mi tylko o zganienie, to powiem, że podoba mi się Trzynastka. Genialne uchwycona chwila.
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Młodsza Gonia napisał/a:
nie moja wina, że się miesza - były 2 wątki. Zrobiłeś jeden.

Nie o to chodziiiiiiiii :-> Echh... tylko chciałem jakoś do Twojego avatara nawiązać, a teraz widzę, że ten nowy, to jeszcze ...hm.... lepszy :mrgreen:
 

Lord  Dołączył: 19 Mar 2008
Każdy lubi się pobyczyć. Kiciuś po prostu wie co dobre - rozwalił się na całości kadru i wypoczywa, ech to jest życie ;) :-P

Zresztą nie ma to jak wyłożyć się gdzieś na słoneczku i wygrzewać ciałko. :-D
 

afuszejk  Dołączył: 28 Maj 2008
ech szkoda tego tematu z manekinami... kurde!
 

Młodsza Gonia  Dołączyła: 25 Sie 2008
Dawno mnie tu nie było... No cóż szkoła...

Ale za to wrzucam jakiś zochodzik. Wiem, że wszyscy stwierdzą, że zachody i wschody są kiczowate, no ale nie mogłam się oprzeć... :mrgreen:
1.
 
quasi  Dołączył: 08 Kwi 2008
Młodsza Gonia, ja je lubię - te zachody, tu za rączkę tup tup, tam łódeczką (mnie pontonem) po jeziorze, ale żem się rozmażył.

Wracając do fotografii. Zachód to zbyt skryty za drzewostanami (extra byłoby bez), ładne kolory.

Pozdrawiam
 

Kosior  Dołączył: 26 Cze 2008
Młodsza Gonia napisał/a:
zachody i wschody są kiczowate


Coś jest w tym stwierdzeniu :-P

Wydaje mi się, że mogłoby ciekawiej wyglądać, gdyby kadrowanie nie było tak ciasne.
 

Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
Młodsza Gonia, całkiem przyjemnie ten zachodzik się ogląda.
 

Bruinen  Dołączył: 03 Sty 2008
Gdyby były jakieś ptaki albo inne latawce było by fajniej ;-) A tak trochę mało się dzieje ;-)
 

gonia65  Dołączyła: 06 Sie 2008
No, tak... Jak młodsza swoje zdjęcie wrzuciła, to mojego makro nikt oceniać nie chce... :-x :-P :-(
 

Młodsza Gonia  Dołączyła: 25 Sie 2008
Chcieliście ptaka... :mrgreen: No to macie.. Aż dwa, bo nie wiem, który lepszy...



 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
Młodsza Gonia napisał/a:
nie wiem, który lepszy

Antena na której siedzi jest najlepsza ;-)
 

Młodsza Gonia  Dołączyła: 25 Sie 2008
No dobrze... Więc która antena lepsza :?: :mrgreen:
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
wedlug mnie kompozycyjnie lepsza jest 2
 

Łukaszzz  Dołączył: 15 Wrz 2007
Młodsza Gonia, ( 1 ) ciekawy zachód Słońca IMO. Ma coś w sobie to zdjęcie... drzewa imitujące nieboskłon... ładnie podświetlone chmurki wyglądające jak biały obłok rankiem na polu. Ładnie.. Pozdrawiam
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Młodsza Gonia napisał/a:
wszyscy stwierdzą, że zachody i wschody są kiczowate

Nie wszyscy, przynajmniej nie ja, a szczególnie nie w tym (Twoim) przypadku :-D
Bardzo ładne kolory i kadrowanie ciaśniejsze uczyniło z zachodzącego słońca temat.
Za to te ptoki .... hmmmm :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach