triger  Dołączył: 23 Lut 2009
HAIL TO THE KING BABY!

Ech, jak człowiek pomyśli, że DN 3D to była jedna z pierwszych "szczelanek" w którą się pocinało za dzieciaka, to aż się łezka w oku kręci :evilsmile:

No i to liberalne podejście do znaczka "od 18 lat" w tamtych czasach :-P
 
Kuzyn Mygosi  Dołączył: 08 Wrz 2008
opiszon napisał/a:

widzieliście w TV reklamę Duke Nukem Forever :?:
Wiele jest trailerów i gameplay'ów na Youtube - ciekawa będzie ta gra ... styl ten sam co w starym Duke. Zrobili by jeszcze nową odsłonę lub remake Blood (oczywiście części pierwszej, z zachowaniem tamtego klimatu).

Z jeszcze ciekawych propozycji ... BATTLEFIELD 3 - masakra
 

a_czacha  Dołączył: 04 Wrz 2007
Hmmm... Zajrzałem tu na chwilę i taka jakaś chęć mnie naszła, żeby w weekend zainwestować chwilę na pobieganie w wirtualnej wojnie, tym bardziej, że podobno jakieś czasopismo wydało pełną wersję Arma 2 (w jedynce trochę postrzelałem, ciekawe czy dwójka jest w porządku, w temacie gier jestem bardzo zacofany).
 

me_how  Dołączył: 06 Lis 2010
Oj pogrywało się w Duke'a 3D, pogrywało.
Nie sądzę jednak by nowa odsłona była choć w małej części tak genialna jak pierwowzór. Wtedy taka gra była czymś świeżym, nowym , niepowtarzalnym - dzisiaj przy tym przesycie na rynku gier i przy zachwianiu proporcji między formą a treścią - jestem pesymistą.

Zresztą ja w ogóle oldskulowy jestem, ostatnia gra jaka mnie zachwyciła to było Deus Ex z 2000 bodajże. Ostatnia rzecz w którą grałem namiętnie to były Football Managery :-D
 

joker333  Dołączył: 24 Cze 2009
sie naczytałem a dawno w nic nie grałem od siebie dodam do polecanych ;-)
 

a_czacha  Dołączył: 04 Wrz 2007
He, he, he... Też miałeś problem, jak usunąć klocek spod koła ciężarówki (granatem rzuconym ponad murem) żeby przejć do następnej planszy? :mrgreen:
Instrukcja była jak wół na ścianie w postaci plakatu.
Czytajmy instukcje, jednym słowem.
 
teo  Dołączył: 15 Mar 2010
Taaaak, Max Payne. Ta gra miała klimat, jak z czarnego kryminału.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Kuzyn Mygosi napisał/a:
Wiele jest trailerów i gameplay'ów na Youtube
to ja wiem - chodziło mi o to, że Książę wchodzi z wykopem i pojawia się w prime timie nawet w polskiej TV ;-)

Kuzyn Mygosi napisał/a:
Zrobili by jeszcze nową odsłonę lub remake Blood

oo tak, Blood to jeden z klasyków - zresztą jest więcej tytułów, które warto by odświeżyć, choć zawsze pozostaje obawa o jakość nowych produkcji

[ Dodano: 2011-06-11, 11:05 ]
tak sobie myślę, że trzeba będzie grafę wymienić, bo mój 9500gt już rady nie daje :-) (ostantio w bulletstorma na minmalnych jechałem w 1024 )

ale z drugiej strony, co bym nie kupił, to będzie brało dużo prądu i buczało (mam pasywne chłodzenie) a ja gram baaaaaardzo okazjonalnie :-/
 

joker333  Dołączył: 24 Cze 2009
teo napisał/a:
Taaaak, Max Payne. Ta gra miała klimat, jak z czarnego kryminału.

do dzisiaj pamiętam te komiksowe rysowane scenki przerywnikowe. Do głowy by mi nie przyszło aby je przewijać chociaż człowiek młodszy był i w goracej wodzie kąpany ;-)

Cytat
ale z drugiej strony, co bym nie kupił, to będzie brało dużo prądu i buczało (mam pasywne chłodzenie) a ja gram baaaaaardzo okazjonalnie :-/

to jeden z powodów dla których przesiadłem się na konsole wlącza się grę i nic nie ma prawa nie działać a nie że tu z detalami zjechać trzeba a i tak się tnie przydaloby sie ramu dokupić ...ciągła inwestycja
Granie na konsoli to zupełnie inna jakość a komp do strategii których na konsole nie ma tyle i tak dobrych nie musi być aż tak mocny najczęsciej
 

hrynek  Dołączył: 27 Gru 2007
No a co powiecie na temat naszej rodzimej produkcji?
Wiedźmina I mogę polecić, bo chyba nikt jeszcze tego nie zrobił, w II dopiero zaczynam się wgryzać, ale już widać, że niezła jest.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
hrynek, ale to chyba nie FPPy ;-)

Max Payne to też nie FPP/FPS, ale chociaż TPP

natomiast Wiedźmaki to rasowe ActionRPGi
 

hrynek  Dołączył: 27 Gru 2007
Fakt. Zmyliło mnie, bo ktoś reklamował Dragon Age.
Z FPP najlepiej mi się grało w CoD, Stalkera i oba Diablo no ale o tych już było.
Dla mnie jednak ulubionym gatunkiem to RPG :-/
 

bix  Dołączył: 22 Sty 2008
hrynek napisał/a:
Z FPP najlepiej mi się grało w ...

hrynek napisał/a:
i oba Diablo no ale o tych już było.

Stary jak w Diablo miałeś tryb FPP, to ja nie wiem co pijesz przed rozpoczęciem grania :D
 

triger  Dołączył: 23 Lut 2009
Prędzej "Diabolo"... A może Harry Potter?
 

joker333  Dołączył: 24 Cze 2009
z polskich jak już ktoś wspomniał to Painkiller całkiem dobry
 

a_czacha  Dołączył: 04 Wrz 2007
Jakoś mi nie podpasował, przyczyną była niemożliwość pokonania jakiegoś takiego bossa na długich nogach na cmentarzu. Waliłem w niego ze wszystkiego, co miałem i guzik. I tak po każdym podejściu. Ponieważ praktycznie nie zdarza mi się stosować jakiś kodów czy sztuczek, to odinstalowałem i finał. Ale grafikę posiadał nastrojową, to fakt...
 

triger  Dołączył: 23 Lut 2009
Eeetam, w tego bosa było pruć ze wszystkiego co się miało w klatę i co miało wystarczający zasięg - tyle - później dopiero byli trudniejsi.

Ale co jak co, jedna z pierwszych gierek, przy której czułem się lekko "nieswojo" - mapa "Dom Wariatów" i z dodatku "Battles Out Of Hell" "Sierociniec". No i na pochwałę zasługuje postawa twórców - nowa gra w wersji polskojęzycznej kosztowała 20 złociszy, podczas gdy na zachodzie miała normalną cenę rynkową cenę (50 ojro afair)

Mz. to najlepszy polski FPS jaki powstał. Niestety "People Can Fly" musieli sprzedać prawa Czechom, którzy tą serię po prostu spierniczyli (zamiast mega mrocznego
okultystycznego klimatu zrobiło się coś ala cyrk z dziwadłami. Bleh.)

No i była to też pierwsza gra, która online, jak to sam stwierdził pan John "Fatal1ty" Wendel "Nauczyła go używać słuchu". :-B
 

hrynek  Dołączył: 27 Gru 2007
No to mi się dostało!
Ale w sumie dobrze mi tak. Nie powinno się zabierać głosu w temacie bez rozeznania.
Gier mam jednak trochę

i niektóre tak stare, że musiałem niedawno złożyć drugiego kompa ze starych części, żeby w ogóle odpaliły.

W Painkillera grało mi się dobrze i nawet niedawno udało mi się kupić wydanie Black Edition z dodatkiem Battle out of Hell.
Niektóre z gier trochę trudno sklasyfikować, szczególnie te starsze, ale przeglądnę, przypomnę sobie i coś jeszcze napiszę.

triger Harrego nie mam, chociaż kiedyś mi się przewinęła chyba pierwsza część, ale nie mówię, że nie będę miał skoro polecasz ;-)

bix co do umilania sobie czasu gry to

a taką grę też mam, jak widać na załączonym obrazku Giants Obywatel Kabuto, nawalanka również trudna do sklasyfikowania, nawet fajna i mająca na pewno coś z FPP, FPS
Pozdrawiam wszystkich graczy!
 

squonk  Dołączył: 01 Wrz 2008
opiszon napisał/a:
matb napisał/a:
A to już Duke Nukem 3D nie styka?

opiszon napisał/a:
no baa, jasne że styka
ale tylko w wersji High Resolution Pack

a ja wciąż czekam na Duke Nukem: Forever


widzieliście w TV reklamę Duke Nukem Forever :?:
dziś moja żonka wypatrzyła (ja sobie w necie oglądnąłem)

premiera jutro
nie mogę w to uwierzyć - rok temu pisałem o tym że czekam tak trochę bez wiary


ja 09 czerwca z cenega.pl z preorderu dostałem już płytkę :-)
 

xolox  Dołączył: 11 Paź 2008
Gry FPP z klimatem to:
Stalker
COD MW też mi się podobał tryb single super filmowy chociaż krótki jak demo Hlf life-a

Duke zapowiada się fajnie ciekawe kiedy w to zagram na GF8600 to nie pośmiga pewnie.


NIE FPP:
World of Tanks :) Trochę Ciupię ;) Naprawde fajnie sie gra, teraz na targi E3 skombinowali dwa czołgi:
T34-85 i Shermana:
http://www.youtube.com/watch?v=JwFEaM7L7vY <--T34-85 (Deszcze nie spokojne.....)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach