Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
squonk napisał/a:
prosiłbym o oddzielny pokój

Tego zagwarantować Ci nie mogę, zależy ile będzie osób, jeżeli liczba nieparzysta to wtedy jest szansa.
 

squonk  Dołączył: 01 Wrz 2008
Zdano - tu chodzi o to aby nie być upi***m dla otoczenia...

Pisze się tak czy owak, przelew już robię. Od piatku.
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
squonk napisał/a:
chodzi o to aby nie być upi***m dla otoczenia

Nie przejmuj się, nie tylko Ty chrapiesz.
 

MarWoj  Dołączył: 15 Mar 2007
yarousseau napisał/a:
na czym polega PPD? Warto na to sie wybrac?

Nie potrafię powiedzieć na czym polega PPD . Byłem na jednym w Górach Stołowych i od tamtej pory tęsknię do następnej okazji ( okoliczności życiowe nie pozwoliły na następne spotkania). Tęsknię za ludżmi i "dziwaczną" atmosferą tego spotkania : spotykasz tę czy inną osobę po raz pierwszy na żywo i... czujesz,że jest Twoim dobrym znajomym od lat. Nie sposób tego opisać - to trzeba przeżyć.
 

pawgra  Dołączył: 29 Maj 2008
MarWoj napisał/a:
Nie potrafię powiedzieć na czym polega PPD
coś w tym jest... ta nieuchwytna atmosfera to jest coś co mnie osobiście ciągnie na nasze PPD... byłem kiedyś - raz w życiu - na zlocie użytkownikow forda mondeo, ale tam była głównie "rywalizacja" - kto ma lepsze audio, kto ma lepiej zestrojony silnik itepe... na PPD tego nie ma ;-) są za to ulotne chwile w których możesz obcować z takimi indywidualnościami jak nie przymierzając Dickkett (jeśli on nie ma jakiegoś szkiełka / body to znaczy że go nie produkują i nie produkowali a obrazki w sieci to Yeti albo fatamorgana ;-) )...

ech ;-) nigdy nie zapomnę tej "radosnej" chwili (VIPPD), kiedy to jacekh pozwolił mi "pobawić się" swoim SuperA z zapiętym jakimś limitedem a zaraz chwilkę później dickkett wręczył mi do zabawy Z1p...

jak to mawiają starzy amerykanie - "niezabywajemoje wpieczatlenia" ;-)

Warto jeździć na PPD!!! ;-)

ps. o Michu czy pułkowniku Pentagramie nie wspomnę... Panowie :-B :-B

 

jacekh  Dołączył: 08 Maj 2007
MarWoj napisał/a:
spotykasz tę czy inną osobę po raz pierwszy na żywo i... czujesz,że jest Twoim dobrym znajomym od lat. Nie sposób tego opisać - to trzeba przeżyć.


No to prawda...
 

yusuf  Dołączył: 19 Kwi 2006
rysiekll napisał/a:
Hmmm, ja też skłaniam się ku zabraniu swoich trzech niewiast, w tym jedna 6,5 a druga 3 :D ... wygląda na to, że może być sporo dzieci ...

No to się nie ma co zastanawiać, rozmawiaj, nakłaniaj, przekonuj i trzeba się ruszyć :mrgreen: .

Ja i moje 3 dziewczyny jedziemy, jutro puszczę maila i przelew.
 

jacekh  Dołączył: 08 Maj 2007
pawgra napisał/a:
swoim SuperA z zapiętym jakimś limitedem

Aleś Pawełku pojechał z tym limitedem. Toż to zwykłe m50/1.7 było...
 

pawgra  Dołączył: 29 Maj 2008
oj chyba nie... ;-) albo wtedy wszystko co "metalowe" było dla mnie limitedem ;-)
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
pawgra napisał/a:
albo wtedy wszystko co "metalowe" było dla mnie limitedem

growling też :?:
 

pawgra  Dołączył: 29 Maj 2008
nie wiem co to growling ale może być limited ;-)

[ Dodano: 2011-01-30, 21:52 ]
na VI PPD nie wiedziałem co to hejt, ale gdybym wiedział to wszyscy dostaliby wtedy ode mnie hejta ;-) jak leci ;-) ;-) Pentagram (albo bEEf) - miałeś wtedy takie malutkie dalmierzowe cudo - co to było ??
 

MarWoj  Dołączył: 15 Mar 2007
Dodam,że odbywają się jeszcze "małe PPDy" na Roztoczu, w Chabówce. Każde z tych spotkań ma swoją specyfikę. I mało nie zapomniałem : SPD w Smołdzinie. Te kameralne spotkania dają okazję do bliższego poznania się i są zawsze okazją do dobrej zabawy. Czasem nawet ktoś robi jakieś zdjęcia. :mrgreen:
 
rysiekll  Dołączył: 10 Maj 2007
yusuf napisał/a:
i trzeba się ruszyć :mrgreen:
co prawda to prawda, w zasadzie to już się zastanawiam nie czy ale od kiedy :mrgreen: , tylko jak zawsze chęci swoje, życie swoje ...
 

pawgra  Dołączył: 29 Maj 2008
MarWoj napisał/a:
Czasem nawet ktoś robi jakieś zdjęcia
rzadko, ale zdarza sie ;-) a czasami ktoś wytacza ciężkie działa przeciw niemieckim ciemiężcom... ;-) dobrze, że Monia zachowała tzw "trzeźwość umysłu" na ostatnim SPD ;-)
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
pawgra napisał/a:
czasami ktoś wytacza ciężkie działa przeciw niemieckim ciemiężcom...
e tam, to byli Ossies z Pennemuende - tak samo ciemiężeni jak my

ale fakt - było grubo :mrgreen:
 

pawgra  Dołączył: 29 Maj 2008
ja tam nie wiem skąd oni byli, ale pamiętam zaciętą dyskusję polsko-niemiecko-angielsko-migową o wyższości P nad P ;-) było grubo - to fakt...
 

Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
pawgra napisał/a:
(albo bEEf) - miałeś wtedy takie malutkie dalmierzowe cudo - co to było ??

http://files.myopera.com/...62/IMGP5748.jpg
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Hajmatik F jest, jak sama nazwa wskazuje, fajniejszy.
A skoro już tu napisałem, to dopiszę siebie +? Nie jestem pewien, czy dwie nielaty się zabiorą, czy tylko jedna. Jutro spytam. A jak już będę wiedział, to załatwię resztę formalności. O ile nie zapomnę :-)
 

dickkett  Dołączył: 18 Wrz 2006
pawgra napisał/a:
jeśli on nie ma jakiegoś szkiełka / body to znaczy że go nie produkują i nie produkowali a obrazki w sieci to Yeti albo fatamorgana ;-) )...
Pawle, przecież powyżej K10D nie mam żadnego, seria DA u mnie prawie nie istnieje ;-)
 

pawgra  Dołączył: 29 Maj 2008
oj Rysiek - mówię (znaczy sie pisze) o analogowych antykach ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach