garp  Dołączył: 16 Lut 2007
goldenSo napisał/a:
Czy sklep FOTORimex jest dobrym typem na miejsce nabycia GX-10tki? Czy Samsung na GX-10 udziela swojej gwarancji door2door?


Skontaktuj się z kolegą Cześ, jest na forum. Też chciałem tam dokonać zakupu, ale cena była dość wysoka i jak się dowiedziałem" ostateczna".

Sam musisz dostarczyć sprzęt do serwisu.
 
kos  Dołączył: 01 Lis 2006
garp napisał/a:
Teraz pozostaje tylko czekać do poniedziałku na kuriera a potem nie marudzić, tylko robić zdjęcia ;-) :-)


Paczuszka dotarła??? Jeśli tak to opowiadaj jakie wrażenia :-)
Szukałem wszędzie 55-200 SAMa ale nie widziałem nigdzie.... ktoś wie gdzie można spotkać??
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
kos napisał/a:
55-200

Chodzi o Schneider Kreuznach D-Xenon 18-55/3.5-5.6 zapewne.
 
kos  Dołączył: 01 Lis 2006
ups :oops: oczywiście chodziło mi o Samsung Schneider-Kreuznach D-XENON 50-200 mm f/4.0-f/5.6
słabo widzę już na oczka, za wiele czytam i :-B ;-)
 

garp  Dołączył: 16 Lut 2007
kos napisał/a:
Paczuszka dotarła??? Jeśli tak to opowiadaj jakie wrażenia


Puszka dotarła terminowo, DHLem, bardzo dobrze zabezpieczona, także mogę z czystym sumieniem polecić sklep fotozakupy.pl. No i cena była,MZ, rewelacyjna-2799.
a sam aparat? Dla mnie super, w porównaniu z moim Fuji S5600 to zwyczajnie inna liga. Jeśli przeżyjesz brak napisu Pentax na body- to nie ma się co zastanawiać tylko brać! Rozważałem zakup k100, jednak wziąłem oba aparaty do ręki, pobawilem się w sklepie dłuższą chwilę i wybrałem co widać. Kadyszka przerosla mnie finansowo( a raczej wykroczyła poza zakres tolerancji u mojej żony ;-) .
Teraz tylko żal ściska, że mam tak dużo pracy i tym samym tak mało czasu na robienie zdjęć- no ale idzie weekend ;-)
 

Polar  Dołączył: 12 Mar 2007
Z wlasnego doswiadczenia wiem ze teraz praca pojdzie w odstawke a i zona zacznie marudzic ze coraz mniej czasu jej poswiecasz :lol:
 

garp  Dołączył: 16 Lut 2007
Polar napisał/a:
Z wlasnego doswiadczenia wiem ze teraz praca pojdzie w odstawke a i zona zacznie marudzic ze coraz mniej czasu jej poswiecasz

coś mówi o chorobie czy uzaleznieniu.... :oops: nie pamiętam dokładnie... :roll:
;-)
 

Polar  Dołączył: 12 Mar 2007
Typowe objawy nowo upieczonego posiadacza Pentaxa tudziez Samsunga
 
goldenSo  Dołączył: 01 Cze 2007
No i zamówiłem wcześniej. GX-10 z kitem + Torba lowepro i 2GB SanDiska (może wystarczy na początku). Miejmy nadzieję że w poniedziałek wyślą
 
kos  Dołączył: 01 Lis 2006
garp napisał/a:
...także mogę z czystym sumieniem polecić sklep fotozakupy.pl.


cześć,
stało się i zamówiłem Samiego :-D , i wreszcie zacznę pstrykać a nie tylko czytać i :-B :-B :-B hehe co jest zabawne bo zamówiłem przez przypadek x2 hehe. Widzicie co browar robi z człeka :-P

[ Dodano: 2007-06-03, 21:09 ]
ale powiem Wam jeszcze jedno drodzy forumowicze, gdyby nie Wasz zwariowany "własny świat" już dawno bawiłbym się Nikosiem lub czymś innym :oops: więc przyczyniliście się do tego że szybko mnie się nie pozbędziecie :-P
i nie rozklejam się :-P po prostu lubię to forum i zamówiłem puszkę wreszcie :-D
 

ttb  Dołączył: 26 Lip 2006
no i dobrze - moze szczecin nie pozostanie pentaxową pustynią.
 

kirihara  Dołączył: 21 Kwi 2007
Jestem kolejnym "ustrzelonym". Zamówiłem GX-10 z kitem + Sigmę 70-300 + SD 2GB za 3399zł w www.aparatycyfrowe.pl. Gdy 2 miesiące temu zastanawiałem się nad lustrzanką chodził mi po głowie Olek E-500 za 1700zł. Jak widać "choroba" i wymagania postępują w tempie zastraszającym. Jak dotąd kontakt z www.aparatycyfrowe.pl jest doskonały. W środę oczekuję dostawy, podzielę się wrażeniami.
 

garp  Dołączył: 16 Lut 2007
kirihara napisał/a:
Gdy 2 miesiące temu zastanawiałem się nad lustrzanką chodził mi po głowie Olek E-500 za 1700zł.


Też miałem ten etap, jesienią, o ile dobrze pamiętam. Do czasu, kiedy zerknąłem przez wizjer olka ;-)
Dokonałeś dobrego wyboru.
 
byjek  Dołączył: 27 Maj 2007
ja podobnie i tez zniechecil mnie " tunel " :-P

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach