Jimmy  Dołączył: 27 Lis 2007
Może dlatego, że zazwyczaj tak jest? Będzie się przesyłać kilka dni z przerwą na korzystanie z kompa w domu między pracą a spaniem. Czyli średnio 00:30 - 18:00
 

Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
Dzisiaj będę miał tą płytkę to mogę wspomóc upload od jutra. Mam 2Mbit/2Mbit (chyba do 4 nie upgrade'owaliśmy ZTCP) więc ciut więcej. Też bym wolał to robić w nocy ale jak wyjdzie że kosztem kawałka dnia skończy to mogę trochę poobciążać w dzień. Więc jest szansa, że będzie to na FTP wcześniej niż później.
 

Jimmy  Dołączył: 27 Lis 2007
l_uka, jeśli nie masz nic przeciwko temu co proponuje Maciek. Skoro ma symetryczne łącze, szkoda tego nie wykorzystać.
 

sailor9  Dołączył: 23 Paź 2006
Hej, i jak z tym uploadem? Jest już coś? Można dostać adres FTP (może być na pw)?
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
podam dzis-jutro wszystkie dane dotyczace naszego ftpa.
 

regis  Dołączył: 30 Gru 2006
no to czekamy niecierpliwie ;)
 

Misiek  Dołączył: 05 Lip 2007
Czy coś się ruszyło w temacie ftp'a :?:

Bo byłbym chętny :mrgreen:
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
Oj chyba Misiek, nie jesteś na bieżąco :mrgreen: :mrgreen:
 

Misiek  Dołączył: 05 Lip 2007
Kurcze, człowiek na tydzień urlopu wyjechał.... :-P

Dzięki Dada, juz jestem na bieżąco :mrgreen:
 

peterkki  Dołączył: 08 Lip 2008
No ukłony dla tego kto nagrał polską wersje z PLANETE! Ja mam tylko angielską więc jeśli ktoś to udostępnia to będę mocno wdzięczny za jakieś info

pozdrawiam ciepło
 

Kosmo  Dołączył: 11 Mar 2008
Witam,
Co trzeba zrobić by się załapać na tego FTP? :-)
 

Maciej  Dołączył: 18 Cze 2007
I ja, i ja!
 

sailor9  Dołączył: 23 Paź 2006
Ja też, mimo że starałem się być na bieżąco, nic nie wiem o tym FTP :roll:
 
MD  Dołączył: 15 Kwi 2008
Też bym poprosił namiary (jeżeli jeszcze można).
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Panowie lenie, wrzucenie w wyszukiwarkę wewnętrzną forum wyrażenia "ftp" z opcją "Przeszukaj tylko tytuł wiadomości" daje aż 4 (cztery) odpowiedzi w tym na pierwszym miejscu tą właściwą. Czy to jest takie trudne do wykonania :evil:
 

Kosmo  Dołączył: 11 Mar 2008
plwk napisał/a:
Panowie lenie,

plwk, ja osobiście nie czuję się leniem, założyłem, że informacja jest nieoficjalnym kanałem, po prostu nie wiedziałem, że jest dostępna :evil:
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Przepraszam, jeśli kogoś uraziłem, ale niestety duża część pytań zadawana jest przed próbą znalezienia udzielonej wcześniej odpowiedzi.
 

Kosmo  Dołączył: 11 Mar 2008
plwk, bez problemu, nie uraziłeś mnie, tylko sprostowałem :-)
:-B
dla wszystkich poszukujących FTP: http://pentax.org.pl/view...8&highlight=ftp

[ Dodano: 2008-12-12, 21:25 ]
a diabełka ( :evil: )wsadziłem przekornie, bo i Ty wsadziłeś w swój post.. :-)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
peterkki napisał/a:
No ukłony dla tego kto nagrał polską wersje z PLANETE!
Mówisz o Geniuszu? Wczoraj było niezłe :-)

WIZUALNE SZALEŃSTWO. ZWARIOWANY ŚWIAT DAVIDA LACHAPELLE

film dokumentalny
Niemcy, 2006, 53 min.

reżyseria:
Hilka Sinning

najbliższe emisje:
22.12 poniedziałek, godz. 00.55

Polecam, niech ktoś to nagra. A pryjrzeć się warto, bo David robi zdjęcia Pentaksem 645 :-D

[ Dodano: 2008-12-12, 22:49 ]
Kolejny dobry film do nagrania

W CIEMNI ŻYCIA

Darkroom - The Life and Works of Harry Thuillier Jr.



film dokumentalny
Irlandia, 2003, 52 min.

reżyseria:
Ian Thuillier

najbliższe emisje:
21.12 niedziela, godz. 14.50

Harry Thuillier Jr cieszył się sławą niezwykle uzdolnionego fotografa. Jego znakomicie zapowiadającą się karierę przerwała w 1997 roku śmierć w tajemniczych okolicznościach.

Prace pochodzącego z Irlandii Harry'ego Thuilliera wzbudzały jednocześnie zachwyt, odrazę i fascynację. Artysta upodobał sobie mroczną, przesiąkniętą atmosferą zadumy fotografię artystyczną jako środek wyrażania własnej niepokornej natury. Zagadkowa śmierć Irlandczyka w wieku zaledwie 33 lat z powodu przedawkowania heroiny położyła kres niezwykłemu życiu i równie intrygującej twórczości. Film "W ciemni życia" jest reżyserskim debiutem młodszego brata Thuilliera, Iana, który stworzył przejmujący portret artysty na krawędzi. Postanowił on wniknąć w sam rdzeń artystycznej wizji tragicznie zmarłego brata oraz poznać demony, które przyczyniły się do jego zguby.
 

peterkki  Dołączył: 08 Lip 2008
"ZWARIOWANY ŚWIAT DAVIDA LACHAPELLE" nagrałem, tylko muszę przysiąść i konwersję poczynić z MPG do AVI

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach