Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
mygosia napisał/a:
skąd metan

Po przejedzeniu i przepiciu mogą występować tak zwane gazy.
 

vertiico  Dołączył: 08 Maj 2007
zbyllu napisał/a:
Znalazłem cztery fotki, które wrzuciłeś na forum. Jedno to wizerunek aparatu fotograficznego – nie czepiam się. Ale w trzech pozostałych nawet nie chciało Ci się wyprostować kadru, nie mówiąc o kompozycji, czy o tym "czymś" czego tak bardzo brakuje Ci w Naszych (może w moich) kroplach.


ze chcialo ci sie szukac, szkoda tylko ze nie przeczytales po co je zamieszczalem ,wiec po co mialem je kadrowac? Jaki sens ?

a co do kompozycji, to slucham co jest nie tak?
 

zbyllu  Dołączył: 01 Mar 2008
vertiico napisał/a:
nie przeczytales po co je zamieszczalem

Przeczytałem, że poglądowe tylko nie doszedłem moim rozumkiem: pogląd na co chciałeś przedstawić? :-P
Już chyba wystarczy przepychanek. Kropelki, mam nadzieję, nadal będą się tu pojawiać a my tym czasem przenieśmy się do.........., ciach, np. fotografii motoryzacyjnej.
Ja nie mogę zrozumieć co fotograf może dostrzec w kupie blachy na kółkach.... :mrgreen:
:-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B i lulu. ;-)

[ Dodano: 2008-09-18, 23:46 ]
vertiico napisał/a:
a co do kompozycji, to slucham co jest nie tak?

Nie no, wszystko OK. Wcelowałeś w obiekt. ;-)
 

vertiico  Dołączył: 08 Maj 2007
poglodowe aby pokazac jak pracuje szklo, jak ktos zainteresowany to zawsze podrzuce rawa i obejrzy cropa, stad nie obrabialem, do kolekcji poszly obrobione.

ja sie nie przepycham, zdjecia kropli lubie ogladac :)
 

ggdh  Dołączył: 06 Sty 2008
Nawet takie bez calego warsztatu artystycznego i koncepcyjnego zrobione?? :shock: :shock: :shock:
 

vertiico  Dołączył: 08 Maj 2007
nawet takie, czy ja mowilem ze wszystkie moje fotki robie lepsze?

lubie ogladac i ( czego wy nie lubicie ) lubie mowic o swoich odczuciach wzgledem fotek. czego mi brakuje itp.
Mi to bardzo pomagalo by w zachwycie nad swoja fotka dostrzec jej wady.
 
dsk  Dołączył: 19 Mar 2008
Wiele osób potrafi tutaj przeczytać krytykujące opinie. W tym przypadku zabrakło kulturalnej formy przekazu, vertiico. No bo "mogłeś się wysilić", "wziąłeś aparat i pstrykasz"? To brzmi jak "zabierz łopatkę i idź już sobie do tej swojej piaskownicy, a nie zdjęcia próbujesz robić"...

A propos krytyki - strasznie nie podoba mi się Twój avatar, vertiico. Brakuje mi w nim przekazu. Mogłeś się bardziej wysilić. :evilsmile:
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
mygosia napisał/a:
ale skąd metan?

To zdjęcie z Tytana (księżyca Saturna) a tam metan występuje w postaci cieczy.
 

vertiico  Dołączył: 08 Maj 2007
@dsk
przesadzasz, napisalem jakie mialem odczucia, a ze nie kazdy potrafi od razu pieknie wyjasnic/wytlumaczyc wiec wyszlo jak wyszlo. A co mialem napisac np ze " w takiej sytuacji nie zrobilbym fotki" . Kazdy z nas inaczej postrzega te fotki, ja akurat tak wiec to napisalem. co do avatara : jak juz powiedzialem "kazda fotka niesie ze soba przekaz" wiec moze wysil sie i odnajdz go ;)
EOT
 

cardioceras  Dołączyła: 20 Cze 2008
Chyba większość się wysila i szuka tego Twojego przekazu od dwóch dni, i jak widzisz nic z tego.
 

gonia65  Dołączyła: 06 Sie 2008
vertiico, czytam ten wątek i poprawiłeś mi humor tą dyskusją. Ubawiłam się do łez. Mam prośbę, napisz, czy to zdjęcie ma jakiś przekaz, bo już sama nie wiem :-(
Czy do tematu kropli pasuje???

 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
gonia65 napisał/a:
Czy do tematu kropli pasuje???
Jeśli to rzeczywiście jest kropelka a nie "guma balonowa donald" to tak ;-)
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Co tu robi ten owad przy kropli :mrgreen:
 
rysiekll  Dołączył: 10 Maj 2007
I w ogóle jakoś tak ... różowo, rożowy nie jest dobrym kolorem do przekazywania jakichkolwiek przekazów :mrgreen:
gonia65 :-B
 

vertiico  Dołączył: 08 Maj 2007
gonia65 napisał/a:
Mam prośbę, napisz, czy to zdjęcie ma jakiś przekaz, bo już sama nie wiem :-(
Czy do tematu kropli pasuje???

A po co To pytanie do mnie? Nie ja zalozylem watek ;-)
 

cardioceras  Dołączyła: 20 Cze 2008
rysiekll, ma rację co do koloru, to przecież nie wątek o różowych landrynkach :-P
 

gonia65  Dołączyła: 06 Sie 2008
vertiico, przecież Ty o przekaz się dopominałeś.... :mrgreen: :evilsmile:


różowo, rożowy nie jest dobrym kolorem do przekazywania jakichkolwiek przekazów

WIEDZIAŁAM!!! :mrgreen: :-P kropelka się Wam nie podoba.... :-(

 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007


Przekaz: "Patrz pod nogi bo możesz się poślizgnąć i przemoczyć"
Przekaz podprogowy: _______________________________________!$#@#%@!!!
:-P
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
gonia65 strasznie kiepska fota nie dość, że różowa to jeszcze owad zasłania kropelke - wstyd
 

gonia65  Dołączyła: 06 Sie 2008
:oops: :oops: :oops:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach