Młodsza Gonia  Dołączyła: 25 Sie 2008
Zaraz mnie pewnie zjedziecie, że dużo zdjęć wrzucam, ale mam akurat czas (brak szkoły) :mrgreen: - no więc teraz czas na makro:

1. kwiatek


2. pszczoła
 

kristofo  Dołączył: 28 Lut 2007
Cześć Młodsza. To pierwsze twoje zdjęcia, które mi się podobają. Zwłaszcza pierwsze makro. Ten żółty kwiatek wręcz hipnotyzuje gdy się w niego patrzy. Druge tez ok. Chociaz zaznaczam, że nie przepadam za robalami i innym owadzim tałatajstwem. :-D
Powodzenia.
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
Noo kwiatek wygląda świetnie, bardzo mięciutkie rozmycie, przyjemnie się ogląda, czym było zrobione to zdjęcie? tzn. jakim obiektywem?
 

Młodsza Gonia  Dołączyła: 25 Sie 2008
Makro robiłam kitowym tele (50-200) z raynoxem goni65 :mrgreen:
Aaa... i dyfuzorem jej produkcji...

A co do "robaczego tałatajstwa" kiedyś brzydziłam się wszystkiego co nalezy do owadów, pajęczaków i jeszcze tam innych, ale od kiedy robie makro - o dziwo mi przeszło... :mrgreen: Chyba opatentuje jakąś terapię :-P :-P
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
Młodsza Gonia, miałem to samo z pająkami ;-) to na prawdę działa.
 

Demsey  Dołączył: 21 Lip 2008
Faktycznie, te zdjęcia makro naprawdę robią wrażenie. Kwiatek przypomina jakąś amebę ;-) a pszczółka fajnie skomponowana kadrowo (choć przyciąłbym nieco góry)
 

Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
W 2 kolory mnie urzekły.
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Pszczółka z kwiatkiem jest boska, kolorystycznie i ostrość i kadr same plusy.
 

Młodsza Gonia  Dołączyła: 25 Sie 2008
To jeszcze dorzucę 2 śmierdziele (czy jak to się tam nazywa) :mrgreen:

3.


4.


Pozdrawiam:)
 
asterix  Dołączył: 09 Wrz 2008
Witam,
Pozwolę sobie troszkę OT :-)
Idę ja sobie w sobotę z dziećmi na karuzele, samochodziki i inne atrakcje. Jak to w tłumie rozglądam sie na lewo i prawo.
Nagle wzrok mój zarejestrował w czasie przemiatania tłumu czarne, intersujace body. Wzrok wraca do namierzonego sprzętu. Podświadomie identyfikuję... PENTAX. I dalej wzrokiem uciekam gdzies w otchłań. Jednak hasło pentax nakazuje mi wrócić do namierzonego body. Kolejna identyfikacja. To K20D!! Tym razem nie pozwalam własnym oczom gdzies uciec, kieruje je 40cm w górę. No tak. To Młodsza Gonia szaleje na Winobraniu w parku rozrywki dla dzieci :mrgreen:
Próba opanowania rozbiegającej sie dziatwy nie pozwoliła mi na "zaczepkę" nowej właścicielki PENTAXA. Moze następnym razem ;-)

Tylko gdzie sa zdjęcia z Winobrania :?:

A zaprezentowane zdjęcia, zwłaszcza makro i zachodzace słońce bardzo mi sie podobają. To moje klimaty...

pozdrawiam
asterix
 

Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
asterix, zrobiłem trochę zdjęć na Waszym zielonogórskim "winnym braniu" w piątek i sobotę. Jakieś wybory miss mieliście na scenie w rynku. Poza tym, były straszne tłumy ludzi, a wśród nich natknąłem się na jednego użytkownika Pentaxa (K10/K20 bez gripa). Mało dyskretnie, tak aby usłyszał, skomentowałem: "Ooo, Pentax", ale nie zobaczywszy reakcji dałem sobie spokój, w końcu nie wszyscy Pentaxiarze muszą być forumowiczami.
 

Kosmo  Dołączył: 11 Mar 2008
Pentagram napisał/a:
"Ooo, Pentax", ale nie zobaczywszy reakcji dałem sobie spokój,

Przypomina mi się scena z "Kingsajz" konspiracyjnie:
"... Szuflandia... Szuflandia..."
:-)
 

Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
SQ6GIT, masz bardzo trafne skojarzenie ;-)
 
asterix  Dołączył: 09 Wrz 2008
Witam,

SQ6GIT napisał/a:
Pentagram napisał/a:
"Ooo, Pentax", ale nie zobaczywszy reakcji dałem sobie spokój,

Przypomina mi się scena z "Kingsajz" konspiracyjnie:
"... Szuflandia... Szuflandia..."
:-)


Ja niestety jeszcze nie mam logo PENTAX na moim sprzecie. Ale usilnie pracuje nad tym. :->
Pierwsze przymiarki robiłem w czasach, gdy pojawiało się MZ-5n. Do dzis nie zrealizowałem ich. Ale jestem coraz bliżej ;)
pozdrawiam
asterix
 

Młodsza Gonia  Dołączyła: 25 Sie 2008
No to na życzenie 2 zdjęcia z Winobrania:

1. Break Dancer


2. Panowie świętują Winobranie :mrgreen:
 

Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
O kurde, bluza nike + glany :shock: . Co to się porobiło...
1. skojarzyło mi sie z milowym zdjęciem z lunaparku. To chyba dobrze :roll: .
 

Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
Pamiętam tych panów, potknąłem się o nich.
 

Młodsza Gonia  Dołączyła: 25 Sie 2008
Hehe, mam jeszcze zbliżenie tego drugiego pana - bardzo chętnie zapozował mi z Tierem :mrgreen: :mrgreen: Aha no i człowieka orkiestrę :shock:

1. Pan z Tierem


2. No i orkiestra
 

Kosior  Dołączył: 26 Cze 2008
Idealne miejsce na chwalenie się fotkami wykonanymi przy użyciu wbudowanego flesha. Może jeszcze coś z komórki pokaż. Będzie naprawdę super.
 

Młodsza Gonia  Dołączyła: 25 Sie 2008
A czy wbudowany flesh jest nie do użytku? Bo nie rozumiem... Sorry, że się jeszcze nie dorobiłam niewbudowanej lampy... :-| A i z komórki widziałam naprawdę dobre zdjęcia...

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach