jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Podobno w Chorzowie była scenka, w której 2 osoby wyciągały kartę z K7.

- Ilu Pentaksjan potrzeba do wyjęcia karty z K7?
- Co najmniej 2 :mrgreen:
 

gebi  Dołączył: 05 Maj 2006
To jest przełom. Od dzisiaj fotografowi pomocnik nie jest potrzebny wyłącznie do trzymania blendy, ale również do wyciągania karty z aparatu :shock: :-)
 

sculptor  Dołączył: 20 Maj 2008
Ale Wam zazdroszczę... :-(
No, ale to jak z tym AF-em w końcu? Faktycznie szybszy? Bo jakoś zdania są podzielone... :roll:
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
sculptor napisał/a:
Faktycznie szybszy

Ze szkłami na śrubokręt jest szybszy, z SDM nie, bo silniki są w obiektywach. Poprawa na SDM może być tylko spowodowana szybszym łapaniem ostrości przez korpus ale dużej różnicy w porównaniu z K20 nie ma, przynajmniej ja nie zauważyłem. Nie wiem jak to wygląda w złych warunkach oświetleniowych, jak sprawdzę to dam znać.
 

sculptor  Dołączył: 20 Maj 2008
Dzięki Zdano. Właśnie przeczytałem sobie wyczerpujący post z tematu K-7 Bruinena. Wydaje się, że jakość jest mocno zauważalna nie tylko w przypadku AF-a. :-)
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
sculptor napisał/a:
jakość jest mocno zauważalna

W stosunku do K100 na pewno, w przypadku K20 różnice są mniejsze.
 

sculptor  Dołączył: 20 Maj 2008
Też takie opinie czytałem. Dlatego prawdopodobnie w najbliższych tygodniach zaopatrzę się jednak w k20d, a jak cena k-7 spadnie to wtedy sobie ją kupię. :-)
 
TTomek  Dołączył: 02 Mar 2008
To jeszcze jeden filmik: http://www.youtube.com/watch?v=SDyRk95lp6o :-P
Af jak dla mnie jest o wiele szybszy w gorszych warunkach, patrzyłem z krótką * i różnica do k10d jest znaczna.
 
LDevil  Dołączył: 30 Maj 2007
Wtrącę swoje trzy grosze o tym nieszczęsnym czytniku kart SD. Oprócz kłopotów z wyciąganiem, miałem także małe problemy z włożeniem jej do aparatu. A konkretnie, to kilka razy pod rząd jakoś tak samoczynnie przestawiał mi się przełącznik na karcie w pozycję "Lock".
 
endzioendzi
[Usunięty]
To z tym czytnikiem jest jeszcze gorzej niż k200d? Jak wyciągam kartę z k200 to 1 na 3 próby karta ląduje z drugiej strony pokoju.
 

mcgyver  Dołączył: 08 Lis 2006
macioh napisał/a:
ma spory wizjer który można jeszcze powiększyć muszlą (nie ma winietki )
Jak to nie ma winietki? Czyżby po założeniu muszli powiększającej było lepiej niż np w k10?
 

kwantus  Dołączył: 08 Lip 2008
endzioendzi napisał/a:
Jak wyciągam kartę z k200 to 1 na 3 próby karta ląduje z drugiej strony pokoju
:shock: eee.. wchodzi i wychodzi spokojnie, z lekkim oporem, ale nic nie fruwa po mieszkaniu 8-)
 

macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
mcgyver napisał/a:
macioh napisał/a:
ma spory wizjer który można jeszcze powiększyć muszlą (nie ma winietki )
Jak to nie ma winietki? Czyżby po założeniu muszli powiększającej było lepiej niż np w k10?
Tego Ci nie powiem, ale na pewno było lepiej niż w kasetce.
 

Napinator  Dołączył: 02 Wrz 2007
Wrzuci ktoś fotki z sesji ? chciałbym zobaczyć kilka studyjnych fot z tego spotkania.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach