opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Cytat
Julek bedzie losowal?
to byłoby losowo
dzerry napisał/a:
Nie, Excel :-P
a tak to będzie pseudolosowo :-P
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Łeee....
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Zdano napisał/a:
Myślę, że nie, obsługa jest taka jak Smieny, kręcisz kółeczkiem do oporu i już.

Mam nadzieję, że jednak nie do końca jak w Smienie, bo tam migawka była niezależna od przesuwu :-)
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
bEEf napisał/a:
migawka była niezależna od przesuwu

Uproszczona w stosunku do Smieny, przesuw filmu naciąga migawkę.
 

kapsel  Dołączył: 13 Lis 2008
zależy której smieny.
smiena symbol miała to połączone.
smiena 8m -niezależne.
 

blanchet  Dołączyła: 20 Kwi 2007
ale fajnie :-P
 

dybon  Dołączył: 05 Gru 2007
Krzysiek K. napisał/a:
Można wymazać dane adresowe zostawiając imię i nazwisko nadawcy i adresata.


Albo skan lub zdjęcia nadania przesyłać do kolorowych, którzy będą te obrazki wstawiać z zamazanymi informacjami na forum, z informacją że użytkownik o takim nicku wysłać paczkę do użytkownika o innym nicku.
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
OK, powoli zabieramy sie do startu.

Moge juz oficjalnie potwierdzic, ze teraz to bedzie wyscig. Miejsce startu drugiego aparatu niech jeszce pozostanie niespodzianka.

Druzyny zostana wylosowane w niedziele. Mamy jeszcze wolne miejsca, wiec jesli jeszcze ktos chcialby wziac udzial w wysciugu, zapraszamy. W niedziele opublikuje rowniez regulamin - jesli macie jakies uwagi i pomysly, zapraszam do dyskusji.

Z nowosci proponuje:

1. Skan/zdjecie dowodu nadania bedzie obowiazkowo wysylany do mnie.

2. Nie bedziemy okreslac maksymalnego czasu na kiszenie aparatu - to jest w koncu wyscig i kazdemu powinno zalezec, zeby jak najszybciej sie skonczyl.

3. Zaczynam watpic w pomysl z dominem - nawiazanie zdjeciem do poprzedniego opisu jakies takie mialkie i malo nosne mi sie wydaje. Moze ktos ma lepszy pomysl na mysl przewodnia wyscigu? Moze jakis abstrakcyjny temat przewodni nie bylby taki od rzeczy?
 
PawelK  Dołączył: 03 Maj 2007
To i ja bym sie pisal na dolaczenie do pomyslu jesli znajdzie sie miejse.
 

xrog  Dołączył: 07 Lut 2008
dzerry napisał/a:

3. Zaczynam watpic w pomysl z dominem - nawiazanie zdjeciem do poprzedniego opisu jakies takie mialkie i malo nosne mi sie wydaje. Moze ktos ma lepszy pomysl na mysl przewodnia wyscigu? Moze jakis abstrakcyjny temat przewodni nie bylby taki od rzeczy?


Też myślę, że jakiś temat spinający by się jednak przydał. Co do domina, to też nie jestem przekonany, jednak można to odbierać jako takie "narzucanie" czegoś przez poprzednika.
Co do tematu, im bardziej ogólny, tym lepiej...

[ Dodano: 2009-07-15, 12:25 ]
Może skoro wyścig, to i temat byłby "Wyścig"? :-)
 

papcio  Dołączył: 20 Kwi 2006
Nie podoba mi się wyścig, trochę się obawiam o "byleszybkosć". Pamiętaj też, że jest sezon urlopowy, może zaczniemy jednak pod koniec lata.
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
papcio napisał/a:
trochę się obawiam o "byleszybkosć"

A ja tu akurat nie. Kiszenie aparatu tygodniami nie zapewni lepszego zdjęcia - akurat powodem zazwyczaj jest tu brak czasu, niechciejstwo itd... To dobra motywacja. Np takie 2 dni na zrobienie jednego zdjęcia - kaman, toć to mnóstwo czasu.
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Ze bEEfem. Prawda moze byc bolesna, ale brak czasu, to tylko wymowka. Nie ma na co czekac. Jak nie sezon urlopowy, to po-urlopowy, poczatek szkoly, 1 listopada, swieta, spietrzenie pracy w wielu branzach pod koniec kazdego kwartalu, sesje dla studnetow, itp. A tak naprawde zrobienie zdjecie, wypelnienie dzienniczka i wysylka to naprawde pare chwil.

[ Dodano: 2009-07-15, 12:49 ]
I jeszcze - to nie ma byc zdjecie zycia. Nie traktujcie tego jak konkurs - tworzymy wspolne dzielo i tak bedziemy na nie patrzec.
 

papcio  Dołączył: 20 Kwi 2006
dzerry napisał/a:
zrobienie zdjecie, wypelnienie dzienniczka i wysylka to naprawde pare chwil.


Tak, ale część osób będfzia miała "niestały" adres urlopowy ;-)
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
papcio napisał/a:
Tak, ale część osób będfzia miała "niestały" adres urlopowy ;-)
Trudno, sila wyzsza, najwyzej troche poczeka na poczcie ;-)
 

Aspius  Dołączył: 18 Wrz 2006
Z początku podobał mi się pomysł z dominem, w sumie to dalej mi sie podoba, ale raczej w wykonaniu takim jak u nas, czyli pozwalającym samemu znaleźć na poprzednim zdjęciu motyw wiążący. Tu nie widzimy zdjęcia poprzednika dlatego musiało to być narzucane a to faktycznie już troche gorzej. Może po prostu zróbmy to jak za pierwszym razem czyli każdy robi co uważa za stosowne bez tematów, motywów i innych takich... byle szybko ;)

pozdrawiam
 

xrog  Dołączył: 07 Lut 2008
Aspius napisał/a:
każdy robi co uważa za stosowne bez tematów, motywów i innych takich... byle szybko ;)


... a potem okaże się, że z powodu tego dążenia do szybkości większość zdjęć to portrety pani z okienka na poczcie :lol:
 

Aspius  Dołączył: 18 Wrz 2006
xrog, czyż nie byłby to ciekawy projekt ... ;)
 

sylwesto  Dołączył: 16 Sie 2008
Ja też uważam, że pomysł z tematem przewodnim jest lepszy. Jedno kryterium ale wiele interpretacji. Zabawa w domino nie da takie spójności i trzeba będzie sporego wysiłku żeby to objąć. Tak myślę.
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Może zróbny wpierw wyścig żeby wyleczyć kaca po pierwszej odsłonie wędrujęcego aparatu, a następnym razem wykonceptujmy coś głębszego i bardziej w swej treści i formie skomplikowanego?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach