er_es  Dołączył: 27 Maj 2009
Macie tam jeszcze jakieś miejsce? Można się dopisać?
Uprzedzam, że zdjęcia robię kiepskie, wódki piję umiarkowane ilości i nie potrafię opowiadać dowcipów.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
er_es, to może śpiewasz albo grasz :?: ;-)
bo wieczorem bawimy się tak ;-) (animowane gify)
http://img163.imageshack.us/img163/654/dzerry.gif
http://img198.imageshack.us/img198/2713/fotnyf.gif
 

er_es  Dołączył: 27 Maj 2009
To już chyba lepiej będzie dla uszu uczestników jak podciągnę się trochę w piciu wódki i opowiadaniu dowcipów.
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Przemas, no nareszcie!
:mrgreen:
 

mcgyver  Dołączył: 08 Lis 2006
mygosia napisał/a:
Swoją drogą zawsze będą mnie intrygować ludzie, którzy nie mając w tym żadnego interesu będą narzekać.

Eee, jakiś interes jednak mają...
Tak sobie myślę, że na przyszłość fajnie byłoby choć raz zrobić jakiś totalnie tani w studenckim stylu PPD lub mały PPD. Bardzo sobie chwalę obecne PPDy ale tak sobie myślę, że wiele osób z czysto finansowych powodów się nie pojawi. Ja ostatnio byłem na sylwestrze prawosławnym pod Siemiatyczami którego koszt wyniósł 7 złotych. Wystarczyło wynająć szkołę na weekend wziąć karimaty i własne wyżywienie. Namiotu też się nie boję..
Pewnie zaraz powiecie, że powinienem wziąć się za organizację czegoś takiego a nie narzekać heheh.
To taka mała dygresja, mam nadzieję, że nie rozpocznie kolejnej dyskusji bez celu.

Swoją drogą mam delikatne wrażenie, że jakaś nagonka od razu na Eldreda i Ankh się zrobiła, a zupełnie nie widzę powodu. I myślę, że jak ktoś sobie czasem ponarzeka nawet bez powodu to innym się nic nie stanie ;)

Dla Lubliniaków mam propozycję - ja pewnie pojadę najpierw w czwartek na wieczór tylko, chętnie kogoś zabiorę na wypad w tą i z powrotem. Może warto choć na chwilę się wybrać ;-)
 

sroczka  Dołączyła: 15 Maj 2010
mcgyver napisał/a:
jakaś nagonka

nie przesadzajmy - jaka nagonka :?:
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
mcgyver napisał/a:
choć raz zrobić jakiś totalnie tani w studenckim stylu PPD lub mały PPD


Jest Chabówka, jest SPD.

 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
mcgyver, jestem już za stary i za wygodny na studenckie warunki. Wolę więcej zapłacić i mieć wygodę.
Więc są różne punkty widzenia.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
mcgyver napisał/a:
Namiotu też się nie boję..
przyjedź na SPD
 

mcgyver  Dołączył: 08 Lis 2006
argawen napisał/a:
Więc są różne punkty widzenia.
Dokładnie to miałem na myśli ;-) :-B
opiszon napisał/a:
przyjedź na SPD

A gdzie to będzie bo ja tak tych wszystkich wątków nie śledzę...?
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
mcgyver napisał/a:
gdzie to będzie bo ja tak tych wszystkich wątków nie śledzę...?

Żelazo pod Smołdzinem - kawałek drogi od Lublina ;-)

jest kompletnie za darmo - tylko wyżywić się sam musisz
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
mcgyver napisał/a:
Bardzo sobie chwalę obecne PPDy ale tak sobie myślę, że wiele osób z czysto finansowych powodów się nie pojawi

200 pln vs. 160 pln, to az tak wielka roznica?
Codziennie odkladajcie po 1pln i za miesiac z malym hakiem uzbieracie...
Ja np najwiecej wydalam na PPD na Kaszubach - 12h dojazd w jedna strone kosztowal mnie o wiele, wiele wiecej niz 100pln. Jakie "warunki" byly - kazdy pamieta. Ostatnie Roztocze tez nie nalezalo do najtanszych.

Bardzo watpie, aby kolejne PPD byly tansze, niz 200pln, bo jest male prawdopodobienstwo, aby cokolwiek stanialo w naszym kraju. Obawiam sie, ze bedzie wrecz przeciwnie.

mcgyver napisał/a:
Wystarczyło wynająć szkołę na weekend wziąć karimaty i własne wyżywienie. Namiotu też się nie boję..

PPD z zalozenia jest impreza rodzinna. Nie wyobrazam sobie 80 ludzi z dziecmi mieszkajacych w namiotach 3 dni, gotujacych na kuchenkach i sikajacych w 2 toitojach.

Ja tez lubie spartanskie warunki, ale PPD nie jest tego typu impreza.

mcgyver napisał/a:
I myślę, że jak ktoś sobie czasem ponarzeka nawet bez powodu to innym się nic nie stanie ;)

Wlasnie sie dzieje, nie widzisz?
Ktos narzeka, tylko po to, aby ponarzekac i zaczyna sie od razu dyskusja o niczym, ktora np przez Ciebie jest interpretowana jako nagonka i od razu kilka ludzi staje "w obronie".
Po co?
 

sroczka  Dołączyła: 15 Maj 2010
mygosia święte słowa :-B
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
mygosia napisał/a:
PPD z zalozenia jest impreza rodzinna. Nie wyobrazam sobie 80 ludzi z dziecmi mieszkajacych w namiotach 3 dni, gotujacych na kuchenkach i sikajacych w 2 toitojach.

Ja tez lubie spartanskie warunki, ale PPD nie jest tego typu impreza.


Co roku jest o tym mowa w tym tonie. Chyba warto by gdzieś przykleić tą informację. Zresztą w dyskusji o lokalizacji też była o tym mowa, że schroniska raczej odpadają, bo to nie wycieczka klasowa czy studencki rajd.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
mygosia napisał/a:
200 pln vs. 160 pln, to az tak wielka roznica?
Codziennie odkladajcie po 1pln i za miesiac z malym hakiem uzbieracie...

bierzcie przykład ze mnie
ja w pracy wcinam tylko szklankę muesli na maślance żeby na PPDa pojechać i jeszcze żonę zabrać :-P

mygosia napisał/a:
Bardzo watpie, aby kolejne PPD byly tansze, niz 200pln, bo jest male prawdopodobienstwo, aby cokolwiek stanialo w naszym kraju.

nieubłagane prawo inflacji ;-)

te 40zł różnicy to jedno wyjście do kina - nie dajmy się zwariować
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
opiszon napisał/a:
ja w pracy wcinam tylko szklankę muesli na maślance żeby na PPDa pojechać i jeszcze żonę zabrać
Ja jadę bez żony, więc aż tak się głodzić nie będę. 8-)
 

jacekh  Dołączył: 08 Maj 2007
Dada, a wiadomo już coś w sprawie wiosennej Chabówki co to się śniła mygosi?
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Dobra, dajcie spokój. Nie bez kozery dżentelmeństwo nie gada o pieniądzach. Kto przyjedzie, ten przyjedzie. Kto nie przyjedzie, ten nie przyjedzie. Powody i motywy są rzeczą indywidualną i osobistą.
 

jacekh  Dołączył: 08 Maj 2007
jorge.martinez napisał/a:
Kto przyjedzie, ten przyjedzie. Kto nie przyjedzie, ten nie przyjedzie. Powody i motywy są rzeczą indywidualną i osobistą.

AMEN!
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
jorge.martinez napisał/a:
Kto nie przyjedzie, ten nie przyjedzie. Powody i motywy są rzeczą indywidualną i osobistą.
toteż bez sensu wydaje mi się wypisywanie w wątku zapisowym
"nie przyjadę bo..."

jakby każdy kto nie przyjedzie tak zrobił, to mielibyśmy miszmasz

[ Dodano: 2011-01-31, 13:20 ]
jacekh napisał/a:
AMEN!
oczywiście

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach