pawgra  Dołączył: 29 Maj 2008
spróbuję się umówić z Andrzejkiem tak, żebyśmy spotkali się na trasie... wyjeżdżać od siebie miał mniej więcej tak jak ja...
 

Artiip  Dołączył: 22 Sty 2010
Znaki na kalendarzu wskazują przyjazd w czwartek, raczej po południową porą, wiec pomęczę was swoim towarzystwem wcześniej. Acha, zapomniał bym dodać, że piesek, z awatarka też będzie, skoro dała radę na PoPPD to i da na PPD.
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
Nie boisz się zdeprawować tej psinki ?
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Za późno. W Chabówce siedziała na niejednych kolanach.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Michu, pawgra, kuszelas, zwiedzacie odbudowę drogi we Włocławku czy jakoś chcecie to ominąć ;-) :?:
 

MarWoj  Dołączył: 15 Mar 2007
Ale ekipa się szykuje na czwartek. :-D Chyba przyjadę już o 8ej. :mrgreen:
 

zipzip  Dołączył: 06 Sty 2010
MarWoj napisał/a:
Ale ekipa się szykuje na czwartek

Zostawcie jakieś atrakcje dla tych, którzy dojadą dopiero w piątek :-)
 

pawgra  Dołączył: 29 Maj 2008
plwk, jakies sugestie co do przebiegu trasy ?? nigdy tamtędy nie jechałem więc "zielonka" jestem...
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
Tak na wszelki wypadek możecie sobie zapisać tel do mnie
602 106 692
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Przejazd przez Włocławek to albo dziury, albo odbudowa drogi.
 

ursz  Dołączyła: 02 Mar 2011
Michu napisał/a:
Na początek Pawgra przesiądzie się do Kuszelasa, a cytrynkę poprowadzi Ursz. Potem zamienimy Kuszelasa na koło zapasowe.



dziękuję Michu :evilsmile: Od kiedy miesiąc temu przrażony Pan egzaminator powiedział "nie wiem jak to się stało, ale zdała Pani" (nie wiedzeć czemu) nikt nie chciał mi dać toczyć żadnych owoców, a Ty mi od razu tak egzotycznie cytrusy proponujesz :D
 

jurand  Dołączył: 06 Cze 2010
Niniejszym melduję, że zjawię się w czwartek po południu.
Jeszcze nie wiem skąd będę zmierzał, ale wiem dokąd będę wracał - w okolice Sieradza/Wielunia. Jeśli ktoś przyjedzie koleją lub z osobą wyjeżdżającą wcześniej to w niedzielę służę kilkoma miejscami powrotnymi w samochodzie, wysadzę po trasie ;-)

P.S. Wczoraj sprawdzałem piffko z kega,którego uwarzyłem specjalnie na PPD - wyszło smaczniusie :!: :!: :!: :lol: :lol: :lol: :-B :-B :-B
Tylko co tu wymyślić, żeby móc zaserwować je zimne, bo do samochodu będzie musiało wskoczyć już we wtorek rano (wcześniejsze mocne schłodzenie nie za wiele pomoże)... :-?
 

Aspius  Dołączył: 18 Wrz 2006
jurand79, spoko, damy radę.. jak my nie zorganizujemy lodówki to kto ;).. w ostateczności można kupić lód, obłożyć poczekać (o ile się da) i hej, hej .. heeeej sokoły ;)
 

ursz  Dołączyła: 02 Mar 2011
jurand79, może przytrocz do dachu auta - bedzie chlodzone powietrzem
 

jurand  Dołączył: 06 Cze 2010
Czasu jeszcze trochę jest, więc coś się wymyśli...
W ostateczności przekupimy kucharza i wrzucimy do zamrażarki na kilka godzinek ;-)
 

Hermes  Dołączył: 04 Lut 2008
jurand79 napisał/a:
przekupimy kucharza

A co jeśli kucharz nie pije ... mało? :evilsmile:
 

jurand  Dołączył: 06 Cze 2010
Hermes napisał/a:
jurand79 napisał/a:
przekupimy kucharza

A co jeśli kucharz nie pije ... mało? :evilsmile:

A czy ja mówiłem o pieniądzach? :mrgreen: Dostanie flaszeczkę ze sklepu i "SIĘ ZAŁATWI" ;-) Przy okazji zrobi mu się wykład o "częstych skutkach mieszania piwa z gorzałką w żołądku własnym" i nasze :-B będzie bezpieczne. :-P
 

Hermes  Dołączył: 04 Lut 2008
jurand79 napisał/a:
będzie bezpieczne

Mam paru znajomych imprezowiczów, którzy wiedzą jak opłakane skutki nazajutrz daje popijanie gorzałki piwem, a mimo to nie potrafią sobie odmówić zimnego pienistego :-/

[ Dodano: 2011-05-04, 22:57 ]
Jedyne bezpieczne miejsce, to "nasze" żołądki :evilsmile:
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
A tak w ogóle, czy dobre piwo musi być aż tak bardzo zmrożone? Myślicie że czemu reklamują Zimnego Lecha? Bo powyżej 5 stopni to piwo smakuje jak szczyny prosto ze źródła.
 

jurand  Dołączył: 06 Cze 2010
Jorge, nie chodzi o zmrożenie, tylko o schłodzenie. Obawiam się, że po dwóch dniach w aucie będzie miało jakieś dwadzieścia kilka stopni. Dobrze byłoby zjechać co najwyżej do kilkunastu - stąd zamrażara "na chwilę" ;-) :-B

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach