Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
Michu napisał/a:
że jest nas coraz więcej, to z jednym wyjątkiem są to osoby czujące TEN klimat
No właśnie Michu, po tylu latach mógłbyś się wreszcie wczuć w TEN klimat.
 

vivenda  Dołączył: 02 Lis 2007
Zdano dzięki za organizację.

Kilka pstryków większość przy wysokim ISO i stężeniu alkoholowym.


























 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
No to dotarłam :-)

Dziękuję Zdano za organizację PPD w ośrodku o niepowtarzalnym klimacie oraz wystroju z okresu wczesnej ch*** :-)

Dziękuję Daduchnie za prezent - jest cudowny :-*

Dziękuję wszystkim będącym pierwszy raz - za to, że pozwolili się obejrzeć z zupełnie innej, lepszej strony :-)

Dziękuję vivendzie za to coś szare i przepis na to coś szare :lol:

Dziękuję Jaśkowi, że nas wymataczył do tego lasu, dzięki czemu mogłam odbyć kapitalną wycieczkę z Ijonem w burzowej atmosferze, w oparach ozonu, siana i iglastego lasu ;-)

Dziękuję pani Ijonowej za dwukrotne pożyczenie mi męża :-P

Kuszelasowi za to co zawsze 8-)
Mamie Micha za moje ulubione ciasto :-)

Uczestnikom sobotniej wycieczki za cierpliwość i wyrozumiałość, gdy wywoziłam was w maliny i wodziłam przez manowce. Ten mały offroad nie był taki zły, nie? [ps. czy Vesper wie? ]

Ech - jak zwykle było niezwykle.
Mily i HD.
jurand79 i piwo.
Slajdowisko.
Faja.
Ładowanie akumulatorów z Malczewskim.

Dziękuję!
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
Krakowscy byli w domach o 15-ej, a ja mam sieć dopiero od godziny i to słabiuteńką. Podziękowania dla Zdano za całokształt, suwmiarki i PH-00 :-P . Wszystkich, z którymi nie zdążyłem się przy wyjeździe pożegnać czule pozdrawiam :evilsmile:
mygosia napisał/a:
Daduchnie za prezent
No proszę - oto jak łatwo zaspokoić mygosię 8-) A i tak cała przyjemność po mojej stronie. :mrgreen:
 

kiwaczek  Dołączył: 25 Kwi 2006
Kiwaczek z rodziną także meldują powrót w domowe pielesze. Podróż na północ (ten słuszny kierunek) przebiegała o niebo lepiej niż na południe (ten niesłuszny kierunek), tak więc wszyscy cali i zdrowi w rekordowym czasie dojechaliśmy do Gdyni. Zostawiwszy po drodze Dżerrego gdzieś tam we wrogim Gdański.

Dzięki wszystkim za towarzystwo i niezwykle miło spędzony czas! :D
 
rysiekll  Dołączył: 10 Maj 2007
Mimo osobistych podziękowań złożonych Zdano, ponownie składam podziękowanie za organizację tejże imprezy ... dziękuję również wszystkim za atmosferę, którą stworzyli[śmy] ... dziękuję MarWoj'owi (szczególnie) i tatsuo_ki, wiecie za co ...

Poza tym "BYŁO NIEWĄSKO ZIOMY" :!:

[ Dodano: 2011-05-22, 21:05 ]
kiwaczek napisał/a:
(ten niesłuszny kierunek)
Bluźnisz ;-) :-P ... na PPD jechałeś na południe :mrgreen:
 

kiwaczek  Dołączył: 25 Kwi 2006
Zaraz tam jechałem. Głównie stałem w korkach ;)
 

jurand  Dołączył: 06 Cze 2010
Może komuś trafiła się seria fajnych zdjęć, które poruszyły trybiki w głowie? Zapraszam na krótki komiks - w rolach głównych: Inga, sroczka, jacekh i ursz... :mrgreen:
 

joelle  Dołączyła: 28 Maj 2008
Dziękuję wszystkim uczestnikom PPD za przemiłe towarzystwo i niepowtarzalny klimat. Specjalne podziękowania dla Zdano za organizację :)
 

Hermes  Dołączył: 04 Lut 2008
Jasna, czy ktokolwiek rozliczył się ze Zdano za wejściówki na Malczewskiego :shock:
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
I ja dotarłem, dopiero teraz, no, ale jak się jedzie z Radiomia do Łodzi przez Poznań, to tak bywa. Dziękuje za fantastyczne spotkanie i już teraz zapowiadam, że choćby skały kicały, to w przyszłym roku muszę zostać na całym PPD. Kicha, że przez wcześniejszy wyjazd nie mogłem wszystkich spotkać :-(

Aha. Sorry Don Spineiro za to walenie do drzwi o 2-giej w nocy. To przez ten specyfik na landrynkach.

[ Dodano: 2011-05-22, 21:24 ]
Hermes napisał/a:
Jasna, czy ktokolwiek rozliczył się ze Zdano za wejściówki na Malczewskiego

Ups, ja nie. :shock:
 

andybond  Dołączył: 13 Lip 2009
Nie będę oryginalny-DZIEKUJĘ,że mogłem poznać choć część pentaksowej ekipy,dzięki za wyrozumiałość,organizację PPD i album.
Szczególnie podziękowania dla DeTe za propozycję innego spojrzenia na świat owadów :mrgreen: Mam nadzieję że pi.....one muchy i je...e komary nie będą mi dokuczać podczas makrowania jak temu nieszczęśnikowi z piosenki ;-)
pawgraoby ci jak najdłużej słonko świeciło i ptaszek kwilił :-B
Naprawdę się cieszę że w końcu mogłem poznać wielu fajowych osobowości w świecie realnym :-B
 

Zbynio  Dołączył: 07 Maj 2007
Hermes napisał/a:
czy ktokolwiek rozliczył się ze Zdano za wejściówki na Malczewskiego

ja tak + :-B

 
rysiekll  Dołączył: 10 Maj 2007
jurand79 za pifo i za wspólne oglądanie slajdowiska, niezapomniane przeżycia, słyszałem że tref notował hasła, więc nic nie zginie ...
mygosia przewodnika z Ciebie nie będzie ;-) , ale skończyło się dobrze ... a nikt nie powiedział że będzie lekko, łatwo i przyjemnie ...
 

Hermes  Dołączył: 04 Lut 2008
Zbynio, po ile to wyszło na łepek?
 

DeTe  Dołączył: 14 Maj 2008
Przemas napisał/a:
występy DeTe i reszty będą dostępne troszkę w późniejszych godzinach - właśnie się uploadują na serwer - trochę to potrwa... Jak tylko dotrą na miejsce to odpowiednie linki do folderów powklejam :evilsmile:

eee... może lepiej nie... :oops:
bo jak to moje dzieciaki zobaczą to jakże będę mógł od nich wymagać żeby się przyzwoicie zachowywały... :evilsmile:
 

Hermes  Dołączył: 04 Lut 2008
DeTe, to czego Ty od tych dzieciaków wymagasz, zachowania jak w klasztorze :shock:
 

Zbynio  Dołączył: 07 Maj 2007
Hermes, 10 złociszy o ile dobrze pamiętam... :mrgreen:

Zdano powinien pławić się piwie, albo co mu tam zasmakuje, co najmniej miesiąc za ten PPD :mrgreen: :-B :-B :-B
 

vesper  Dołączyła: 19 Gru 2006
mygosia napisał/a:
Uczestnikom sobotniej wycieczki za cierpliwość i wyrozumiałość, gdy wywoziłam was w maliny i wodziłam przez manowce. Ten mały offroad nie był taki zły, nie? [ps. czy Vesper wie? ]

treeeef? Spowiadaj się. Zapamiętać: nie pożyczać więcej Astona.

Przemas spiesz się z tymi uploadami, bo mnie wydarzenie artystyczne z DeTe w roli głównej ominęło.

Dzięki wszystkim. Dzięki Zdano.
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Dziękuję za odpoczynek od forum na rzecz miłe spędzonego czasu z Forum :-)

Cieszę się, że spotkałem tych, których już poznałem, i poznałem tych, których dotąd nie spotkałem.

Specjalne podziękowania dla Zdano, za całość i poszczególne części. Nie starczy piw do opisania :-B

Dziękuję za poczęstunki w postaci ciast, szczególnie Sroczce oraz w postaci napitków: Agnieszce i Jurandowi.

Dzięki Enzo i Marfalc za podwózkę.

Ukłony dla Micha za EXIF.

Piw paw :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach