Serafion  Dołączył: 01 Gru 2007
Czytam, nadrabiam zaległości. Kalorii w dostatku. Dziękuje
 

fanmario  Dołączył: 23 Paź 2007
Witam wszystkich którzy przywitali się przede mną i po mnie :-B
Może ktoś ma pomysł na przekabacenie brata canonowca na pentaxowca aby się przywitał, bo mi sił brakuje...
 

dżejpi  Dołączył: 04 Paź 2007
fanmario, nic na siłę, .....
lekko młotkiem ;-)

A tak poważnie ; do pewnego myślenia trzeba dorosnąć...
Jednocześnie zmartwić Cię muszę - nie wszyscy mają na to czas...
 
maxiux  Dołączył: 26 Lis 2007
Witam siostry i braci z pentaxowskim sprzetem i nie tylko :->
Na forum zagladalem juz przed kupnem K10D czyli jakis miesiac temu
Jest to moja pierwsza lustrzanka cyfrowa bo przedtem miałem cyfraka SONY DSC F-828 niestety zajechałem maszyne :mrgreen: ale za to teraz mam sprzet o jakim zawsze marzyłem (marzenia sie spełniaja jesli tylko bardzo chcemy zeby sie spełniły)
Teraz tylko musze sie oswoic z nowym sprzetem, inwestowac w nastepne szkiełka, szukac nowych inspiracji i rozwijac swoje umiejetnosci a zarazem piescic oczy odbiorców moich fotek ;-)
Jesli macie wolna chwilke to zapraszam do przejrzenia moich dotychczasowych prac robionych SONAKIEM
Opinie profesjonalistow i tych mniej profesjonalnych ;-) bardzo mile widziane (moga byc dodawane pod zdjeciami lub tu na forum-wybór dowolny :mrgreen: )
Prosze tylko abyscie zostawili choc sucha nitke na mnie bo jestem w stanie sie załamac i sprzedac sprzet ;-)
Pozdrawiam bardzo serdecznie wszystkich forowiczow

[ Dodano: 2007-12-10, 21:55 ]
hehe nie podałem wam stronki wiec teraz podaje
http://picasaweb.google.p...MJPunktWidzenia

[ Dodano: 2007-12-10, 22:02 ]
kurcze ale sie zestresowałem :oops: przywitujac sie z wami hehe nawet sie nie przedstawiłem
Az mi głupio
Mam na imie Paweł -wszyscy mówia mi "macko" i mieszkam od urodzenia w Lesznie wielkopolskim :-D
ooo teraz juz chyba wszystko :!:
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
witaj.

Jeden z niewielu, który prócz standardowego przedstawienia się, pochwalił się od razu swoimi fotkami.

:-B
 

Alfx  Dołączył: 25 Sty 2007
Witaj!

Wzbogaca się ta nasza leszczyńska grupa Pentaxian :-)

perl - leszczyniacy już tak mają ;)
 

tomekq  Dołączył: 30 Lis 2007
Witam, chciałbym przywitać wszystkich, "pentaxiarzem" jestem od dawna, zaczynałem od MZ-5n, teraz nabyłem K10D, więc pora dołączyć do szczęśliwego grona użytkowników tej marki :) Mam nadzieję, że w wolnym czasie zdobędę tu trochę wiedzy od bardziej zaawansowanych użytkowników. Pozdrawiam wszystkich.
Tomasz "tomekq"
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
tomekq napisał/a:
Tomasz

tomekq, masz bardzo fajne imię :-P
Witaj na forum baw się dobrze i nie zapominaj wdepnąć do najlepszego działu na forum czyli HP.
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
HP d. Hewlett Packard. ;-)
 

tomekq  Dołączył: 30 Lis 2007
Toteż tak pomyślałem :D
 

szarografit  Dołączył: 15 Gru 2007
Witajcie! :)
Mam na imię Jacek i to chyba właśnie najbardziej mnie wyróżnia z otoczenia ;) Więc nic ciekawego o sobie nie jestem w stanie tutaj napisać ;)
Co do Pentaxa: mam P30T od jakiegoś czasu. Przepuściłem przez niego już dwie rolki negatywu i trochę slajdu. Ale nie zrobiłem jeszcze żadnych odbitek ani skanów, więc nie mam na razie czym się pochwalić ;)
W sumie to wpadłem chyba tylko po to żeby się przywitać ;)
 

Szumak  Dołączył: 18 Cze 2007
szarografit napisał/a:
Mam na imię Jacek i to chyba właśnie najbardziej mnie wyróżnia z otoczenia ;)


Tylko Ci się tak wydaje :-P
Witaj :mrgreen:
 

szarografit  Dołączył: 15 Gru 2007
Więc tutaj niczym się już nie wyróżniam ;) :-P
Miło powitać swojego imiennika :) :-B
Nieswoich imienników oczywiście też :)
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
szarografit napisał/a:
Nieswoich imienników oczywiście też :)
A swoich nieimienników to co???
 

szarografit  Dołączył: 15 Gru 2007
Na razie nie bardzo odróżniam nieswoich imienników od swoich nieimienników (muszę się nad tym głębiej zastanowić ;-) ). Więc witam serdecznie wszystkich :-D :-B (oczywiście łącznie z nieswoimi nieimiennikami :-P )
(Na razie chyba wystarczy, wszak to trzecie moje powitanie, a jak wiadomo do trzech razy sztuka :-P - gdzie sztuka tam artyści, a gdzie artyści tam alkohol więc dla każdego :-B )
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
szarografit napisał/a:
gdzie sztuka tam artyści, a gdzie artyści tam alkohol więc dla każdego :-B

szarografit, myślę że szybko się zaakceptujesz na forum :mrgreen:
 
tomciog  Dołączył: 20 Gru 2007
Na początek witam wszystkich.
Od dzis jestem uzytkownikiem K10D. Nówka nierdzewka (jeszcze ;-) ).
I tu mam pytanie - jeśli juz było (nie bardzo mogę znaleźć ?) - jest juz może gdzies dostepne polskie menu do wgrania?
Pozdrawiam
 

thrackan  Dołączył: 08 Lut 2007
O ile się orientuję, to był o tym wątek, ale wyleciał, bo jest to raczej sprzeczne z prawem.
 
tomciog  Dołączył: 20 Gru 2007
No właśnie - a propos prawa.
Czy ktos zwrócił uwage na ciekawy zapisek w polskojęzycznej instrukcji k10? Ten o prawach autorskich do NASZYCH zdjęć?
Jak nie to w skrócie - Pentax rości sobie prawa do wszystkich zdjęć wykonywanych przez użytkownika , który zapłacił niemałą kase za urządzenie i chce z tego skorzystac do celów innych niż osobiste...
Tzn zrobiłes zdjęcie , dajesz je na jakąś miasteczkową wystawę, a Pentax może Cię zaskarżyc za "naruszenie praw autorskich". Najśmieszniejsze jest to, iż napisali to w taki sposób że nie bardzo wiadomo kogo mamy się zapytać o zgodę na skorzystanie z nich.

[ Dodano: 2007-12-22, 10:58 ]
Aha co do sprzeczności z prawem polskiego menu w aparacie - czegos tu nie rozumiem. Znaczy polski uzytkownik ma czekać aż łaskawy Pentax wpadnie na pomysł żeby je zrobic?
No to fajnie - będziemy nosić instrukcje grubości kilkuset stron przy sobie ;-) .
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
tomciog, było to juz omawiane. Doszliśmy do wniosku, że nie chodzi o to o czym mówisz.
:-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach