w4syl  Dołączył: 16 Lis 2007
46 wypas! :)
 

nemo  Dołączył: 21 Wrz 2007
Wczoraj nam się centrum handlowe zjarało

47


48


49


50


51


52
 

Hakro  Dołączył: 25 Gru 2007
52 i 49 bardzo dobre, szczególnie 52 w którym jedynie lekko kadr w lewo bym widział :-)
 

nemo  Dołączył: 21 Wrz 2007
o 3 w nocy to szczerze mówiąc już trochę na odwal te zdjęcia robiłem, nogawki mi zamarzły, baterii zapasowych nie zabrałem i co chwile aparat musiałem ogrzewać, ręce sztywne i rozbiegane oczka czy mnie zaraz jakiś policjant nie pogoni :->
 

Hakro  Dołączył: 25 Gru 2007
i tak dobre! :-)
 
Mrówka  Dołączyła: 28 Lip 2008
49 mi się podoba
a w sumie szkoda tego M1.
 

Kosmo  Dołączył: 11 Mar 2008
Trochę brakuje mi w nich "akcji", takie statyczne są. Ale rozumiem, nie mogłeś przecież pójść z 24mm w środek akcji.. :-)
 

nemo  Dołączył: 21 Wrz 2007
SQ6GIT napisał/a:
rozumiem, nie mogłeś przecież pójść z 24mm w środek akcji..
no ciężko by było :-P następnym razem zrobię lepiej, podpalę i poczekam na straż wewnątrz :evilsmile:
 

Kosmo  Dołączył: 11 Mar 2008
nemo, to jest jakieś rozwiązanie. Ale potem to tylko reportaże o życiu za kratami będziesz mógł trzaskać... ;-)
 

nemo  Dołączył: 21 Wrz 2007
No to też mogło by być ciekawe :->
 
Szyms  Dołączył: 06 Lut 2008
Uwielbiam strażackie klimaty, dasz mi 51 w 1280x1024 na tapetę? :mrgreen:
 

Ijon  Dołączył: 27 Paź 2006
Fajne reportażowe zdjęcia, najbardziej mi odpowiadają 49. i 51.
 

Kosmo  Dołączył: 11 Mar 2008
Nemo, a jak tam sredni format? O ile pamietam, miales meczyc Psixa?
 

nemo  Dołączył: 21 Wrz 2007
Kurna, czekam na światło ;-)

Może jutro go wezmę na plener w cementowni, chyba już Ci pisałem, że tak duże odstępy robi między klatkami, że wychodzi ich z filmu zaledwie 8, jak się okaże, że prawidłowo naświetla to go do regulacji oddam :-D

Coś ostatnio w ogóle mało zdjęć robię.

PS
Wie ktoś może skąd wziąć zaczepy paska pasujące do tego body? To jakieś klipsy chyba specjalne są?
 

Kosmo  Dołączył: 11 Mar 2008
Ostatnio widzialem klipsy z paskiem, czyli komplet. Niestety cena 50zl wydala mi sie lekko zawyzona... :-)
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
SQ6GIT, gdzie??? :shock: Rozbijam się za takimi od dawna, nawet ogłoszenie w giełdzie dałem... :-/ i nic.
 

Kosmo  Dołączył: 11 Mar 2008
Dada, Giełda w Warszawie, zaraz po prawej od wejścia, jeszcze przed schodami.
Mimo wszystko 50zł za kawałek parcianego paska i 2 klipsami/blaszkami - to za dużo. Takie same ale do innych modeli na hali wewnątrz kosztowały po 5zł. Gościu widział, że mi zależy, może dlatego wywindował.
 

nemo  Dołączył: 21 Wrz 2007
53
Grodziec


Właściwie to na czarnym tle lepiej wygląda. Na plfoto pełny ekran i wtedy jest tak jak chciałem żeby to wyglądało http://plfoto.com/1735545/zdjecie.html
 

Kosmo  Dołączył: 11 Mar 2008
na czarnym (na plfoto) mi leży, fajna rama nieregularna się robi
Grodziec - to ten zamek w dolnośląskim?
 

nemo  Dołączył: 21 Wrz 2007
Cementownia w górnośląskim (hehe właściwie to zagłębie więc tym tekstem o śląsku narażam się na lanie) :-)

Podobno najstarsza w Polsce była, od 79 nieczynna i teraz chyba codziennie jakichś fotografów można tam spotkać więc o odkrywcze kadry raczej trudno :-P ten wstawiłem bo jeszcze takiego nie widziałem choć mało prawdopodobne żeby ktoś już tego takiego nie zrobił :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach