Hermes  Dołączył: 04 Lut 2008
MCsubi, dopiero co wróciłem z rzeczonego Wrocławia, gdzie za nocleg buliłem po 230 za pokój ze śniadaniem, taniej było dopiero koło Oleśnicy :-/
 
MCsubi  Dołączył: 27 Paź 2009
No a w Pabianicach najtańsza 2 190, a jednak, bez urazy, gdzie proporcje? We Wrocławiu można taniej, trzeba sie wszak trochę rozejrzeć lub po prostu zadzwonić do IT.
 

mcgyver  Dołączył: 08 Lis 2006
W centralnej Polsce to tanio jest tylko w Radomiu.


Ja serio o tym Radomiu :mrgreen:
 
MCsubi  Dołączył: 27 Paź 2009
A w temacie nie mam pomysłu w środku Polski, jednak jeśli wchodziłby w grę kiedyś SE to jak najbardziej chętnie czegoś poszukam.
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
MCsubi napisał/a:
jeśli wchodziłby w grę kiedyś SE
Szwecja?

[ Dodano: 2010-12-08, 23:04 ]
Czy Super Ekspers?
 
MCsubi  Dołączył: 27 Paź 2009
Dolny Śląsk (południowy zachód)

[ Dodano: 2010-12-08, 23:07 ]
Ale Szwecję mam obadaną rowerami i nie byłaby to zła opcja na PPD, gdyby nie założenie "tylko w Polsce"
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
MCsubi napisał/a:
Ale Szwecję mam obadaną rowerami i nie byłaby to zła opcja na PPD

:shock: :shock: :shock:
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
mygosia napisał/a:
MCsubi napisał/a:
Ale Szwecję mam obadaną rowerami i nie byłaby to zła opcja na PPD

:shock: :shock: :shock:

Taaa.... Gocha uwielbia rowery.
Wspominając o północy kraju, miałem na myśli Polskę, nie Europę.
A tego Sony Eriksona też nie rozumiem.
Z propozycji: a może Toruń? Wybralibyśmy na organizatora BigMaca (Reyersa), o czym on by nie wiedział, bo tych wątków nie czyta, dzięki czemu można by potem na nim psy wieszać, a sama organizacja byłaby i tak zbliżona do tego, co ostatnio.
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
Michu ale tak krzyżaka? Ja myślę, że Radom i Zdano to świetna opcja a i wszyscy mają jak dojechać i nikt nie ma za daleko :mrgreen:
 

Aspius  Dołączył: 18 Wrz 2006
Jak będzie ankieta to będę głosował na Radom ;) mając nadzieję, że Radom to właśnie okolice Zalewu Sulejowskiego albo coś w tym stylu.. PPD w mieście jakoś kompletnie mi się nie widzi, choć z drugiej strony ognisko na rynku w Radomiu, to byłoby coś ;)
Grzesiek
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Aspius, nie ma znaczenia w jakim miejscu Radomia, Łodzi czy Łeby się zakwaterujemy. Ważne że będziemy razem i będziemy mieć dobre warunki.

Resztę załatwią samochody, nogi czy riksze.
 

Aspius  Dołączył: 18 Wrz 2006
jorge.martinez, trudno mi się z Tobą nie zgodzić, gdyż pojmuję i czuję ideę spotkań a przez życie odstawiony w ciągu ostatnich dwóch lat, czuję można powiedzieć wielki apetyt na PPD ;) Chodzi mi bardziej o to, że dla tych kilkudziesięciu osób potrzebujemy na wieczór miejsce gdzie w miarę wszyscy damy radę się spotkać i nikt nie będzie nas prosił o zachowanie ciszy.. bo wiadomo, że się nie da ;) Lokalizacje w miastach raczej mi się nie kojarzą z takim komfortem stąd moje obawy... mam nadzieję nieuzasadnione ;)

Pozdrawiam
Grzesiek
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Aspius, w ten deseń to tak.
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
Aspius, Zdano opowiadał co nieco w Chabówce jak mu się to widzi zorganizować i brzmi super...

... no i do Radomiu mam rzut mokrym moherem 8-)
 

Aspius  Dołączył: 18 Wrz 2006
sołtys, no to nie mam więcej wątpliwości ;)
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
Aspius napisał/a:
nikt nie będzie nas prosił o zachowanie ciszy.. bo wiadomo, że się nie da ;)
Gdyby Żaba nie pojechał, to kto wie, może by się dało... :-P
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
Eee tam, Żaba to już nie ten sam Żaba co kiedyś ;-)
 

DeMia  Dołączyła: 17 Cze 2006
OK, czas trochę zareklamować moją ofertę ;)

Tutaj można sobie zobaczyć jak wygląda proponowany przeze mnie ośrodek: http://www.ow-fregata.pl/ w Łebie.
Ośrodek jest wyremontowany, ogrzewany, w pokojach są łazienki. Są sale konferencyjne i miejsca na imprezę i ognisko. Dla tych bardziej rodzinnych - jest przechowalnia dzieci w postaci pokoju zabaw ;] Koszt dla jednej osoby za dobę to niecałe 80zł (dzieci mniej, szczegółowe informacje podam ewentualnym osobom zainteresowanym), a w tym wliczone są 3 posiłki dziennie (plus komfort skonsumowania ich w stołówce!) ;] O atrakacjach turystycznych nie muszę chyba wspominać. Niestety nie będzie to środek sezonu więc Michu będzie zawiedziony - prawdopodobnie Indian na deptaku jeszcze nie będzie. Ale morze, z tego co mi wiadomo, jest cały rok. Wydmy też. Możemy również wybrać się na romantyczny rejs statkiem w kierunku zachodzącego słońca ;]

Morza szum, ptaków śpiew, złota plaża pośród drzew... ;>
 

Meggido  Dołączył: 05 Mar 2007
DeMia, ja to biorę. Jestem za.
 

luke_z  Dołączył: 17 Paź 2008
Łebaaa!! TAKKK!! Tylko tam jadę!! DeMia jestem z Tobą ;)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach