jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
perl napisał/a:
musze dodac oliwy

Ale po co?

Cytat
Spam!! Spam!!!

Moze warto zwrocic na to uwage?

Jeśli przeszkadza, to lepiej nie zwracać uwagi, czyli ignorować.

Chcesz zamknąć usta gadatliwym?
 
forestowy
[Usunięty]
perl napisał/a:
Wybaczcie, musze dodac oliwy, bo sie sielanka zaczyna znowu robic.
Tak byc nie moze, to przeciez oczywista oczywistosc.

o c......., będzie kyrk :evilsmile: :mrgreen:
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
roket napisał/a:
perl,
Cytat:
Wybaczcie, musze dodac oliwy, bo sie sielanka zaczyna znowu robic. ,


A na pierwszych kilku stronach tego watku jest pare slow o tzw. ironii.

jorge.martinez napisał/a:
Jeśli przeszkadza, to lepiej nie zwracać uwagi, czyli ignorować.
Nie moge. Dluzej i bardziej sie juz nie da. Przeciez to forum jest nas wszystkich. Czyli moje tez.

jorge.martinez napisał/a:
Chcesz zamknąć usta gadatliwym?
nie. Spamerom.

dzerry ma od 2006 roku ~5500 postow.
opiszon tak jak wspomnialem wczesniej, ma ich ~5000 od 2008.

Na pierwszy rzut oka to zblizone wartosci.
Ale zwroc jeszcze uwage na daty rejestracji.

jorge udowodnij mi, ze chociaz 1/5 postow opiszona ma taka wartosc, jak posty dzerrego ??

 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
Robert napisał/a:
następnym razem dawaj ostrzeżenia a nie pisz wstydliwych pouczeń na pw, dodatkowo okraszonych epitetami,
czy mam zacytowac twoja odpowiedz na moje proste zalecenie uzywanai emotek - tak aby KAZDY mogl zrozumiec co chesz powiedziec? Epitetów uzyles ty - nie ja
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
Marcin, mysle ze akurat sprawe udanego czy nie udanego sarkazmu nalezy pozostawic, poniewaz nikt juz nikomu nie udowodni swojej racji.

Ja i kilka osob uwazam ze Robertowi jego post wyszedl swietnie, z kolei Ty jako moderator no i niestety kilka pseudo obroncow etyki i moralnosci (pewien nick na literke "o") ktorzy przez swoje posty zasugerowali mocno i tak tez niepotrzebnie interwencję moderatorow, uwaza inaczej.

Jednym slowem szkoda.

 
forestowy
[Usunięty]
dawaj Fafniak, show must go on ! 8-) :mrgreen:
 

Kapar  Dołączył: 29 Sty 2008
perl napisał/a:
pewien nick na literke "o"


perl napisał/a:
Moze to trzeba zwraca sie bezposrednio, po nicku?
Bo non stop uzywamy "oni", "tamci", "niektorzy uzytkownicy" czy "niektorzy forowicze".


perl, teraz sprawiasz wrażenie, jakbyś ty CHCIAŁ i wszyscy mają zrobić jak ty CHCESZ. Proszę cię...
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
perl napisał/a:
jorge udowodnij mi, ze chociaz 1/5 postow opiszona ma taka wartosc, jak posty dzerrego ??

Retoryczne wezwanie :-P
Ale po co? Dla każdego jest miejsce na forum. Dla merytorycznych i towarzystkich. Byle nie dla chamskich.
 

Kosmo  Dołączył: 11 Mar 2008
dzerry napisał/a:
W darkroomie, skanowaniu i fotografii jest sielanka, harmonia i az kipi od wiedzy merytorycznej.

oh, yeah...
w samą porę zacząłem robić na taśmie.. :-)

 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
Kapar napisał/a:
perl, teraz sprawiasz wrażenie, jakbyś ty CHCIAŁ i wszyscy mają zrobić jak ty CHCESZ. Proszę cię...
Dobrze w takim razie zamykam sie do czasu az nie zostane przez kogos wywolany.

Natomiast jesli chodzi Ci o "JA".
Tak, JA uwazam, ze jakas demokratyczna decyzja powinna zostac podjeta wspolnie i w koncu ktos sie powinien zajac sie tym syfem.

Wsrod moderatorow niestety nie ma osoby ktora trzasnie piescia w stol.
Nie chodzi o wykroczenia. Chodzi o poblazliwe spogladanie na spam.

 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
perl, żałosny jesteś
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
jorge.martinez napisał/a:
Retoryczne wezwanie :-P
Ale jakze dobry i niepodwazalny argument, prawda?
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
perl napisał/a:
z kolei Ty jako moderator no i niestety kilka pseudo obroncow etyki i moralnosci
zle
Ja i kilka innych osob !!! Powstal problem - problem ktory mozna rozwiazac emotkami - czy to takie trudne? Trzeba tylko chciec

[ Dodano: 2009-04-24, 14:13 ]
Dosyc !!!
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
Fafniak napisał/a:
zle
Ja i kilka innych osob !!! Powstal problem - problem ktory mozna rozwiazac emotkami - czy to takie trudne? Trzeba tylko chciec
Masz racje. Mozna bylo rozwiazac.
Ale Robert nie uznal tego za sluszne, zeby dawac emotke.

Ale chcialbym zauwazyc, ze jego slowa byly tak mocne, ze naprawde tylko gluptas nie domyslilby sie, ze to ironia.

[ Dodano: 2009-04-24, 14:15 ]
Fafniak napisał/a:
Dosyc !!!
Dlaczego? Rozmawiajmy spokojnie dalej.
Nie zamykaj tego, bo znowu, jak ktos juz wspomnial, bedzie smierdzialo zgnilym jajem.
A tego nie tylko my obydwoje nie chcemy.
 
Robert  Dołączył: 19 Lis 2006
Fafniak, zrozum prostą rzecz, mój wpis nie miał na celu wzniecania awantury tylko zakończenie kłótni o FF, to było żenujące i nie po raz pierwszy, należało całą sprawę załatwić dużo wcześniej

ale jak w międzyczasie czytam

Fafniak napisał/a:
Powstal problem - problem ktory mozna rozwiazac emotkami


to widzę, że jednak ciągle nie rozumiesz

co do naszego pw, skoro musisz się nim podpierać - przeczytaj co napiszę i staraj się zrozumieć - jeśli zasłużyłem na ostrzeżenie to należy mi je dać, to nie boli i korona mi z głowy nie spadnie, wiem, że moderatorzy są różni i nie obrażę się ani nie popłaczę jeśli ktoś się zrealizuje w ten sposób

natomiast nie życzę sobie straszenia na pw, na każdą taką wiadomość napotkasz zdecydowaną odpowiedź i nazwę to co robisz po imieniu

P.S. polecam punkt 5 regulaminu, jako moderator mógłbyś się do niego stosować, taka mała złośliwość na koniec - wyjaśnię bo nie wstawiłem buźki
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
Robert napisał/a:
natomiast nie życzę sobie straszenia na pw, na każdą taką wiadomość napotkasz zdecydowaną odpowiedź i nazwę to co robisz po imieniu

uhm....taaak


ze zacytuje ciebie :


Robert napisał/a:
widzę, że jednak ciągle nie rozumiesz

odnosi sie to tez do ciebie i prosze nie pisz o straszeniu - bo to brzmi juz smiesznie
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
perl napisał/a:
Ja i kilka osob uwazam ze Robertowi jego post wyszedl swietnie, z kolei Ty jako moderator no i niestety kilka pseudo obroncow etyki i moralnosci (pewien nick na literke "o") ktorzy przez swoje posty zasugerowali mocno i tak tez niepotrzebnie interwencję moderatorow, uwaza inaczej.


To Ja pierwszy napisałem niejakiemu Robertowi, że za taki chamski tekst dostałby ode mnie ostrzeżenie gdybym był modem. Nie znam w/w Roberta i nie wiem kim jest i jak wygląda, ale jego tekst, pozbawiony jakiejkolwiek wskazówki że żartuje, zabrzmiał jak chamska odzywka gówniarza który uwielbia trollować gdzie się da.
Dlatego to napisałem.

A emoticonki właśnie po to istnieją, żeby nie było niepotrzebnych kłótni i nieporozumień.
Pisanie że nie używa się ich bo "szanuje się innych forumowiczów umożliwiając im myślenie" nie jest żadnym wytłumaczeniem, bo jeszcze trzeba to odpowiednio napisać.

Ktoś wcześniej wspomniał że był ktoś taki kto choć nie używał emoticonek, zawsze był rozumiany, uważam że po części też dlatego, że było mniej więcej wiadomo kto to jest i jaki ma styl wypowiedzi. (jak Michu czy Jarek Dąbrowski).

A to pojawia się jakiś "Robert" i nagle wszyscy mają wiedzieć że to nie jest troll, nagle wszyscy mają go znać i rozumieć że żartuje? Moim skromnym zdaniem na to można sobie pozwolić po jakimś czasie, gdy przynajmniej część aktywnych forumowiczów cię kojarzy, (np. gdyby Dzerry coś takiego napisał, wiedziałbym że to żart).
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
W mojej opinii nie nalezy sie Robertowi zadne ostrzezenie za jego post.
Ostrzezenia naleza sie tym, ktorzy po chwili probowali go ukamieniowac.

A w Wasze PW sie nie bede wtracac, dajcie se po gebie, czy cos, nie wiem.

I wrocmy do sprawy forum. Jesli bedzie sie rozrastalo nadal w takim tempie jak dotychczas, za kilka lat ekipa rzadzaca straci nad nim kontrole (moze to dosc nieostrozne osądy ale smiem podejrzewac że niektorzy juz powoli to olewają) bo będzie tyle postów, że nas zasypie.
Oneciarze nie zdają sobie sprawy że to nie jest Onet i tu nic nie przechodzi do archiwum i nie powstaje codziennie nowy artykuł.

Co jest? Zebrała sie nas fajna duża ekipa, zebraliśmy mnóstwo kasy, bylo za'je'biscie, nowy serwer, a teraz wszystko zmierza ku upadkowi. Nic tylko spam, spam, spam.
Coraz mniej fajnych, rzeczowych dyskusji, jakie moglem czytac tutaj kiedys.
Bo i starszych uzytkownikow mniej. Jak myslicie, gdzie oni sie wszyscy podziali?
Odchodza, bo nie moga patrzec na ten chlew ktory nazbyt czesto widza tu przed oczami.
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
perl, czy masz jakiś konstruktywny pomysł na tę sytuację? Bo to co napisałeś:
perl napisał/a:
Jesli bedzie sie rozrastalo nadal w takim tempie jak dotychczas, za kilka lat ekipa rzadzaca straci nad nim kontrole (moze to dosc nieostrozne osądy ale smiem podejrzewac że niektorzy juz powoli to olewają) bo będzie tyle postów, że nas zasypie.
jest prawdą, tylko co z tym zrobić?
 
forestowy
[Usunięty]
My tu gadu gadu a tam wyczyszczony wątek http://pentax.org.pl/view...der=asc&start=0 otworzyli :mrgreen:

Obstawiam maks 10 stron względnego spokoju :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach