screwdriver  Dołączył: 22 Mar 2007
alkos, smakowało :-D Córeczka twierdziła, że pyszne :) Dziękuję
alkos napisał/a:
moge prosic o zwrot dyszki?
nie :lol: (daj znać na PW jak mam wysłać)

Kurczę, czy ten sklep jakoś dzieli zapłatę? Teraz spojrzałem i widzę, że prócz kwoty głównej, ściągneli jeszcze później jakąś dodatkową, czego wcześniej nie widziałem :-?

alkos, możesz to sprawdzić na koncie w sklepie, bardzo proszę. Oto kwota:

 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Nie widze twojego obrazka z pracy, ale ten sklep pobiera oplate tylko, jesli wysyla towar - a karta dla mojej mamy nie byla na stanie i wyslali ja pare dni pozniej. Moze to stad? A dyszka może wrócić paypalem. Chcesz rachunki z poczty?

[ Dodano: 2009-10-01, 16:59 ]
screwdriver napisał/a:
alkos, smakowało Córeczka twierdziła, że pyszne :)


Smieszne, nie? Miętowo-toffi. Moje niedawne odkrycie ;-)
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
Jak trzeba coś dopłacić to z mojej strony nie ma problemu. Tylko dajcie znać komu i ile :-)

alkos, mam nadzieję, że to coś o smaku miętowo-toffi to po porcyjce do każdej paczki filmów trafiło ;-)
 

screwdriver  Dołączył: 22 Mar 2007
alkos, Rachunek z 7ds wrzuciłeś. Kartę obciążyli dodatkowo na 16,49GBP po głównej transakcji, więc jeśli możesz, to sprawdź tę kwotę.

[ Dodano: 2009-10-01, 18:07 ]
matth napisał/a:
alkos, mam nadzieję, że to coś o smaku miętowo-toffi to po porcyjce do każdej paczki filmów trafiło
niestety, tylko 1szt na paczkę :-> (wysyłka była w dwóch paczkach)

[ Dodano: 2009-10-01, 18:08 ]
alkos napisał/a:
Miętowo-toffi
nawet nie zdążyłem spróbować :(
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
Jaka szkoda ;-)
 

screwdriver  Dołączył: 22 Mar 2007
Grupa wrocławska: MvA, Guerilla, matb, deckard
sojusz ;-) : Hihnt, Tref
grupa krakowska: Ijon, j+
udało się znaleźć trochę czasu i filmy dla was mam już zapakowane. Myślę, że jutro uda mi się je wysłać. Resztę wyślę w poniedziałek.
 

Ijon  Dołączył: 27 Paź 2006
screwdriver, dzięki za szybkie działanie :-B , ile mamy dopłacić za dodatkowe 16,49 GBP i koperty?
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
Dołączam się do Ijonowego pytania :-)
 

screwdriver  Dołączył: 22 Mar 2007
Ijon, co do tej kasy nie wiadomo skąd, to chcę, żeby Alkos to sprawdził, dlaczego tak dziwnie rozdzielili, dopiero później ustalimy co i jak. Brakujące 10EURo przeleję Alkosowi wcześniej. Koperty - tak jak już pisałem - za free (część z odzysku, trzeba dbać o ekologię :) )
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
screwdriver napisał/a:
alkos, Rachunek z 7ds wrzuciłeś. Kartę obciążyli dodatkowo na 16,49GBP po głównej transakcji, więc jeśli możesz, to sprawdź tę kwotę.


 

screwdriver  Dołączył: 22 Mar 2007
alkos, dzięki :) Wszystko więc jasne. Przeleję Ci jeszcze te brakujące 10EURo na konto i wrzucę tutaj informację ile będzie dopłaty od filmu.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
matth napisał/a:
alkos, mam nadzieję, że to coś o smaku miętowo-toffi to po porcyjce do każdej paczki filmów trafiło ;-)


Tak mi przykro :-/ Nastepnym razem bedzie dla kazdego, teraz to bylo improwizowanie ;-)
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
alkos, trzymam za słowo :-> ;-)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
screwdriver, moze wyslij jakims rejestrowanym listem, co? Ostatnio wszystko ginie na poczcie :evil:
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
tref napisał/a:
Ostatnio wszystko ginie na poczcie
Ale to tylko na mojej :-P
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
tref napisał/a:
screwdriver, moze wyslij jakims rejestrowanym listem, co? Ostatnio wszystko ginie na poczcie :evil:


u nas poślij paczką, na wrocław - mimo rozmiaru listowego - paczki priorytetowe przestały już ginąć ostatnio.. i dochodzą dzień później!
 

screwdriver  Dołączył: 22 Mar 2007
tref, wszystko będzie wysłane tylko i wyłącznie poleconym, bądź paczką. Było o tym już wcześniej w tym wątku. Na PP wszystko się może zdarzyć, a nieprzyjemności i niedomówienia, to ostatnio co jest nam potrzebne.
guerilla, zapakowane jako paka i tak też pójdzie.
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
wypas! Dzięki. Jak uruchomię ciemnię, to zrobię ci ładny baryt za fatygę całą.
(jeśli chcesz oczywiście)
 

screwdriver  Dołączył: 22 Mar 2007
guerilla, pewnie, że chcę :!: Dla mnie ta akcja to pikuś, za to Alkos musiał świecić oczami w pracy, jak mu przyszło tyle paczek :->

Alkos - dzięki wielkie za pomysł i wykonanie!! :-B :-B :-B
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
screwdriver napisał/a:
Alkos - dzięki wielkie za pomysł i wykonanie!!


Spoooko ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach