milo  Dołączył: 01 Sie 2006
mygosia napisał/a:

Kurcze. Wy faceci musicie jednak ufac swoim kobietom. Bo ja bym nigdy nie zamykała oczu na waszym miejscu, bo bym sie bała, że mi odgryzie...


Ale myślę ze jakbyś musztardę z lodowki wyjęła, to by sie facet zorientował :roll:
 

deniel  Dołączył: 15 Kwi 2007
milo napisał/a:
Ale myślę ze jakbyś musztardę z lodowki wyjęła, to by sie facet zorientował :roll:

To bylo naprawde super :-B >Nigdy wiecej zabaw z musztarda> :-)
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
deniel napisał/a:
To bylo naprawde super


Dzieki, tez jestem z siebie dumny, myslisz ze Gosia by tez :-B do obiadu wziela? :roll:
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
milo, nie jem musztardy ;-)

Po prostu chodziło mi o to, że trzeba komuś naprawdę ufać, żeby pozwolić mu na branie czegoś tak drogocennego do buzi :mrgreen: Przecież wystarczy nagły skurcz mięśni żwaczy i... error ;-)

Panowie - pomyślcie nad tym...

 

deniel  Dołączył: 15 Kwi 2007
Ciezko wyczuc,musztarde na pewno ;-) no i :-B
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
mygosia napisał/a:
milo, nie jem musztardy ;-)


Mie wiesz co tracisz, pyszna jest musztarda Gold Ducat z USA, to jest oficjalna musztarda ligi baseballowej :)
 

deniel  Dołączył: 15 Kwi 2007
mygosia, no to teraz Mnie przestraszylas,NIGDY WIECEJ!!! :cry:
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
deniel napisał/a:
NIGDY WIECEJ!!


Lepiej, pawulon partnerce zaaplikowac, zwiotczy miesnie i nie bedzie problemu :)
 

deniel  Dołączył: 15 Kwi 2007
N
milo napisał/a:
Lepiej, pawulon partnerce zaaplikowac, zwiotczy miesnie i nie bedzie problemu :)

Daj spokoj,bo sie jeszcze zadlawi biedaczka a poza tym to srednia przyjemnosc ;-)
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
Cytat
...no to bedziesz "miss mokrego futerka" :-D

/z wrażenia aż sobie zalałam wodą mineralną blat/


Marek napisał/a:
Lecę zatem do kolegi pożyczyć cyfrówkę sony..... może być sony?

Marek, jasne, że może.
Czekamy na zdjęcia.
Nagrodę ustalimy w gronie jury.
 

Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
"Na krańcu świata"
dan napisał/a:
Maciek, w jakim sensie to dla Ciebie szmira? Wiadomo, ze nie jest to ambitna seria, zreszta wcale nie miala taka byc, a jako kino rozrywkowe moim zdaniem sprawdza sie doskonale. Mi np. pozwala sie poczuc jak male dziecko - buzia sie sama cieszy, kiedy patrze na te karkolomne sceny walki :mrgreen: Akcja w skondensowanej czystej postaci, plus lekko absurdalna fabula, ktora nie trzyma sie kupy (ale kto by sie tym przejmowal? :mrgreen: )

Napisałem szmira? Trochę w upale uprościłem. Ale zawiodłem się na tej części bardzo. Pierwsza mnie powaliła - ubawiłem się setnie i byłem zachwycony klimatem. Druga już była gorsza i bez sensu zupełnie akcja się urywała wymuszając kolejną część. A w trzeciej były już ewidentne dłużyzny, bohaterowie tłumaczą sobie i nam o co w ogóle chodzi (nie zawsze skutecznie). Trzecia część na tle pierwszej to taka dryfująca krypa. Nie wiem - może to brak tego czynnika nowości jaki miała pierwsza część ale obiektywnie chyba też się pogorszyło. Mam poważne wątpliwości czy uzupełniać zbiór DVD z tą serią.

Crudo napisał/a:
latem nie pokazuje sie "kaloryferów",czy jak tam to zwią

W ostatni weekend usłyszałem rewelacyjne motto w tym temacie - "Kaloryfery są dla mięczaków, prawdziwi mężczyźni mają bojler". :-)
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Maciek napisał/a:
Napisałem szmira? Trochę w upale uprościłem. Ale zawiodłem się na tej części bardzo. Pierwsza mnie powaliła - ubawiłem się setnie i byłem zachwycony klimatem. Druga już była gorsza i bez sensu zupełnie akcja się urywała wymuszając kolejną część. A w trzeciej były już ewidentne dłużyzny, bohaterowie tłumaczą sobie i nam o co w ogóle chodzi (nie zawsze skutecznie). Trzecia część na tle pierwszej to taka dryfująca krypa. Nie wiem - może to brak tego czynnika nowości jaki miała pierwsza część ale obiektywnie chyba też się pogorszyło. Mam poważne wątpliwości czy uzupełniać zbiór DVD z tą serią.

:/ No to lipa... Nie ide. Za rok kupie wydanie gazetowe i obejrze po dobrej wódzie ;-)

 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
dan napisał/a:
No to lipa... Nie ide.

idz na Hot Fuzz - ja plakalem... ze smiechu (po pierwszej, makabrycznej godzinie filmu ;-) ) :mrgreen:
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
l_uka, przesadzasz. Byłeś zapewne negatywnie nastawiony, mnie się od razu podobało :D ale byłam nastawiona na tego typu rozrywkę :D
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
dan napisał/a:
Byles na poprzednich czesciach? Ja sie zastanawiam, czy isc, bo podobno "Na krańcu świata" jest gorsza niz poprzednie czesci (na ktorych bawilem się doskonale!)

Nie ma sensu oglądać trzeciej części bez oglądnięcia dwóch poprzednich, po prostu nie załapie się o co chodzi i kto jest kto. Oglądałem wcześniejsze i trzecia jest trochę słabsza. Przede wszystkim niepotrzebna dłużyzna z Jackiem Sparrowem na pustyni. No i trochę przegieli z tymi zwrotami akcji (co chwilę ktoś kogoś zdradza, oszukuje, zmienia front i co ciekawe nikt się o to specjalnie nie obraża). Ale jest sporo fajnych momentów i warto to oglądnąć (mój ulubiony moment kiedy Jack po raz kolejny ucieka Anglikom, a jeden z oficerów pyta "On to wszystko planuje czy improwizuje w biegu?"). No i rewelacyjne efekty (ostatnio leciał w TV "Gniew oceanu" i widać było przepaść technologiczną w stosunku do "Piratów").
Zgodzę się z Tobą co do opinii o filmie. To w końcu rozrywka, a nie jakiś ambitny film z podtekstem psychologicznym. Jeśli ktoś ten film potraktuje na luzie, to wyjdzie z kina zadowolony.

[ Dodano: 2007-06-13, 13:43 ]
tref napisał/a:
Michu napisał/a:
Właśnie. Sam jestem ciekaw, który z nas, panowie, ma największego cyca.
hmm

Zawsze można biustonosz założyć odwrotnie. Będzie w sam raz na odstające łopatki ;-) :mrgreen:
 

deniel  Dołączył: 15 Kwi 2007
No i gdzie sa wyniki konkursu???
I po co sie czlowiek tak obnazal i to dodatku przed obcymi kobietami :-/
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Konkurs trwa. Zakończony zostanie w grudniu 2012. Prace można wciąż nadysłać. Sam bym to uczynił, gdyby nie fakt, że nie znalazłem wystarczająco mocnego kleju.
 

deniel  Dołączył: 15 Kwi 2007
No nie wiem jaki rocznik jestes,bo po tym co podales to i tak nie dozyjesz wynikow :-P Dlaczego 2012??Wtedy chyba bede zajety azeby odebrac Pierwsza Nagrode :-) No i konkurencja wieksza :evilsmile:
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
deniel napisał/a:
No nie wiem jaki rocznik jestes,bo po tym co podales to i tak nie dozyjesz wynikow

Nie gadaj bzdur, Michu jest wiecznie żywy, jak jeden pan na L.
 

deniel  Dołączył: 15 Kwi 2007
piotr_luk napisał/a:
Nie gadaj bzdur, Michu jest wiecznie żywy, jak jeden pan na L.

Wiecznie zywy jest debet na naszym koncie :-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach