michalb  Dołączył: 11 Paź 2010
Z każdym z ostatnich postów po kawałku się zgadzam (poza b-bar01), więc nie będę ze swojej strony przedłużał dyskusji. Tylko do jednego sie odniosę:
Artiip napisał/a:
sklep napisał/a:
Szanowni Państwo, z powodu zaistnienia pomyłki [ciach] wystawiona została z nieprawidłową ceną. Winę za pomyłkę ponosi strona trzecia (producent oprogramowania) [ciach] nie jesteśmy w stanie zrealizować zamówień w cenach umieszczonych w zaproszeniu do składania ofert, z oczywistych względów: 1/10 właściwej ceny sugeruje oczywistą pomyłkę. [ciach] Podstawa prawna Art. 84. K.C.


Czy uważacie że tak powinien wyglądać list "przepraszający" w takiej pomyłce?

"Wyciachałeś" dość istotne moim zdaniem sformułowanie, a nawet dwa:
Cytat
Serdecznie przepraszamy Państwa za zaistniałą sytuację

Cytat
Dziękujemy za zrozumienie i jeszcze raz przepraszamy.

To znacząco zmienia wydźwięk informacji, chociaż faktycznie zasłanianie się producentem oprogramowania nie na miejscu.

No nic, idę pocwaniaczkować i szukać biletów lotniczych po parę zł ;-)
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
Dada napisał/a:
kończę zarazem jakiekolwiek z Tobą dyskusje
Nie ma sprawy, dziękuję nawet za taką krótką.

Przeraża mnie, że ten naród tak łatwo podzielić. Wszędzie kłótnie. Media dzielą naród na tą część, która uważa że mgłę rozpylili Rosjanie, i na drugą, która uważa że prezydent był pijany.

W tym temacie też świetnie to widać.

W ... poważaniu ... mam ten podział i taki naród.
 
daśko  Dołączył: 15 Mar 2010
"Polaczkowatość", ileż trzeba mieć w sobie zadufania i samouwielbienia by z takim sformułowaniem wyskakiwac na forum będąc w dodatku Polakiem? I jeszcze bez żadnego wstydu chwalic się "załatwianiem" na boku swoich spraw. Zaiste, nie "polaczkowatośc" a "człowieczkowatość" tu wygląda.
perl, :-B i życzenia by dobre samopoczucie nigdy Cię nie opuszczało.

[ Dodano: 2011-07-29, 10:00 ]
perl napisał/a:
W ... poważaniu ... mam ten podział i taki naród.

Przeginasz, ale skoro tego chcesz... to "naród" może powinien Ci powiedzieć vice versa :?:
 
BAN YellowLabel  Dołączył: 30 Mar 2008
daśko, ale czemu uważasz, że perl przegina? Ma rację, co do naszego narodu. Nie można na siłę być wielkim patriotą i kochać tego kraj, skoro cały czas robi nas w bambuko. Na każdym kroku widać jak powolutku zbliżamy się do tego od czego próbowaliśmy uciekać - socjalizmu.
W tym wątku bardzo dobrze widać podział naszego społeczeństwa - na pseudo "
Strażników Teksasu", którzy swoją moralnością mogliby naprawić wszelkie zło na świecie i tych wszystkich cwaniaków, którzy próbują się wzbogacić na błędach innych.
Warto by było się wypośrodkować w swoich przekonaniach, nie sądzicie? Sprzedawca popełnił błąd, to niech wam to zrekompensuje rabatem 10 czy 15% na ten czy inny produkt ze swojej oferty. Jeżeli tego nie zrobi, to olejcie taką firmę i omijajcie ją przy kolejnych zakupach. Proste jak drut.
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
Czy ktoś mógłby nacisnąć "!" przy moim poście o polityce?
 

Artiip  Dołączył: 22 Sty 2010
michalb, zauważ że te wyciachane tak naprawdę nie wiele zmieniają.

Inaczej, to co wyciachałem tak naprawdę powinno być w pierwszym mailu i tylko to, plus propozycja polubownego załatwienia sprawy,
a nie jakieś paragrafy i próba, na starcie deprecjonowania wartości zawartej umowy jaką jest KT na znanym portalu aukcyjnym.

[ Dodano: 2011-07-29, 10:31 ]
Arti, możesz zignorować wątek przecież :P
 

JackDeJack  Dołączył: 21 Gru 2007
Arti napisał/a:
Czy ktoś mógłby nacisnąć "!" przy moim poście o polityce?
Zrobione :-P
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
No dobrze. Kto się miał uzewnętrznić, ten się uzewnętrznił, kalibracja dokonana, trzask pękających, megalomańskich balonów słychać aż na Kamczatce.

Tradycji stało się zadość, wątek z udziałem perla zostaje zamknięty.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach