matb  Dołączył: 02 Lis 2006
WiFi w telefonie fajna sprawa jest.
 
BAN YellowLabel  Dołączył: 30 Mar 2008
BuR-ToN, wysunął fajną propozycję. Wifi i wbudowany GPS + najnowszy symbian zamknięty w brzydkiej obudowie :-D

trzeba się zastanowić..

Przemekbelch, widziałem, jednak do 16mln się nie umywa :)
no i ta toshiba jest stosunkowo stara. .
Ale może warta uwagi?
 
Przemekbelch  Dołączył: 05 Lut 2008
YellowLabel, porównywałeś? Czy tylko w teorii ? Bo jeśli nie widziałeś na żywo to wstrzymaj się z taką opinią dopóki nie spojrzysz... Ok ?;)
 
BAN YellowLabel  Dołączył: 30 Mar 2008
widziałem wiele PDA. No obraz, że tak powiem, nie zachwycał.
Ale być może toshiba jest inna. .

Ale do tej coraz bardziej się przekonuję, tylko nie wiem jak jest z dostępnością. Niby na stronie play jest dostępna.
 
Przemekbelch  Dołączył: 05 Lut 2008
YellowLabel, wiele pda, które widziałeś to na 95% 320x240
Zobaczysz ekran i rozdziałke+barwy toshiby, to Ci sie oczy zaswieca :P
Z tym, że procek ma wtedy 5x więcej pixeli do przerobienia...
 
BAN YellowLabel  Dołączył: 30 Mar 2008
telefon mogę wybrać dopiero za jakieś 2 tygodnie.
Może coś się zmieni w ich ofercie :-P
 
Przemekbelch  Dołączył: 05 Lut 2008
YellowLabel, no- nie będzie toshiby :D U mnie w miescie jak zapytałem o promocje toshiby za 1zł jakis miesiąc temu (mowie kupie, pobawie sie i sprzedam, bo i tak wole htc) to było "o_O ? Panieee... To to juz daaawno temu bylo stare i nieaktualne !"
 
BAN YellowLabel  Dołączył: 30 Mar 2008
no właśnie a podobno znów jest w ofercie.
Ale kto to wie. Trzeba pojechać, popytać. .
Jak nie to trudno, nic innego tam nie znalazłem z WM 6 w tej cenie
 
Przemekbelch  Dołączył: 05 Lut 2008
Ta, cene Dajmonda mają zabójczą...
 
BAN YellowLabel  Dołączył: 30 Mar 2008
żeby chociaż coś do 100zł było.. 150.
Ale niiieeee, albo za 1zł albo za 600
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
YellowLabel ja mam z playa samsunga i780 w zestawie dali automape uchwyt do auta, ładowarkę samochodową, 2 baterie i słuchawkę bluetooth. Z telefonu jestem bardzo zadowolony, ale wszystko zależy od potrzeb. Ja używam go do odbierania poczty, awaryjnie czytania dokumentów w Wordzie no i jako nawigacji. Czasem nawet zadzwonię :mrgreen: No i nauczyłem się wysyłać sms’y. Na zwykłym telefonie nie cierpiałem pisać na tym pisze mi się świetnie.
 
BAN YellowLabel  Dołączył: 30 Mar 2008
ale ta cena :P
 
galant  Dołączył: 12 Cze 2008
j+ napisał/a:
galant napisał/a:
Nokia to zupełnie inna bajka
To znaczy jaka?


Czy na prawdę trzeba to tłumaczyć? E51- telefon z serii E to telefon kierowany dla biznesu: szybki internet, symbian, brak nacisku na multimedia klasyczna budowa... a dwa pozostałe: mają być ładne, nowoczesne, duży nacisk położony na "bajery dla mas", czyli dużo megapixeli, ekran dotykowy, videorozmowy itp., design ważniejszy niż praktyczność, użyteczność.
 
BAN YellowLabel  Dołączył: 30 Mar 2008
to w sumie w przypadku braku toshiby zostały dwa:

e51 i i550w...
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
się mi post skasował ech :-(

No nieważne. Napiszę któtko. Ja zapłąciłem 299zł jak za gps z roczną licencją na automapę + telefon z wifi wydaje mi się że wcale nie tak drogo. Najtańsze gps'y samochodowe to jakieś 300zł więc myślę że na i780 jestem do przodu
 
Przemekbelch  Dołączył: 05 Lut 2008
Żaba, z tym, że to tylko 2,6 cala. Chciałoby się więcej.
I tak szczerze mi powiedz, bo z ciekawości pytam- ile Ci bateria trzyma?
 
BAN YellowLabel  Dołączył: 30 Mar 2008
Żaba, ja bym musiał zapłacić bodajże 499zł...
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
Przemekbelch to zależy. Jeżeli pytasz o wartości ekstremalne to raz wykończyłem go w 4h :evilsmile: (przepis włącz jednocześnie blutetooth, GPS, wifi, grę i muzykę :evilsmile: ). Normalnie wytrzymuje 2-3 dni. Normalnie tzn tak 2h muzyki w ciągu dnia (dojazd do i z pracy) + kilka rozmów, może jakiś sms. Bezpieczne założenie to 2 dni, ale zawsze mam przy sobie druga baterie i to jest bardzo bezpieczne rozwiązanie, bo zdarza mi się zapomnieć doładować telefon, więc co jakiś czas zmiana bateryjki.

YellowLabel ja załapałem się rzutem na taśmę na stara taryfę :mrgreen: ale jak policzysz to wcale nie jest tak dużo. Masz gps z mapą i komplet żeby móc używać tego w samochodzie. A do tego PDA i telefon.
Jak się nie ma 5 stów to się nie ma i niestety rozumiem to bo znam z autopsji, ale jeżeli dysponujesz taka kwotą, to warto się zastanowić i przeliczyć. IMHO to, co play daje w zestawie w tej cenie jest nadal atrakcyjne i opłacalne.

Przemekbelch napisał/a:
Żaba, z tym, że to tylko 2,6 cala. Chciałoby się więcej.
może i tak, ale przyznam się, że nie narzekam, używam cudaka do przeglądania stron www i nie jest źle. Ewentualnie przeszkadza w nocy za mocne podświetlenie, ale to wszystko czytać się da i to bez większych problemów. To, że mógłby by być większy to prawda, ale wtedy cały telefon by urósł, a to raczej w mojej opinii nie byłby wcale zaleta, lecz wada! On ma po prostu rozsądne gabaryty a Dio tego jest w miarę płaski i lekki. Co mnie zaskoczyło to naprawdę wygodnie korzysta się z klawiatury i bardzo szybko człowiek przyzwyczaja się do gładzika i to tak bardzo że rysika praktycznie nie używam.
 
BAN YellowLabel  Dołączył: 30 Mar 2008
Żaba,
gdybym miał te 500 stów to szukałbym zupełnie innych telefonów :-)
A tak to niestety.. ograniczenia są straszne.
 

Raven  Dołączył: 03 Gru 2007
YellowLabel, moja propozycja jest taka. Bierze model taki, jaki można dobrze sprzedać i kup sobie nowe szkło :-)
Jak tak zrobiłem (no, może akurat mój model nie był drogi i musiałem dołożyć) i dzięki temu mam FA 50/1.4... a w kieszeni stary, poczciwy i sprawdzony k750i :-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach