Psia Farma  Dołączyła: 11 Sty 2013
termin będzie zalezny od pogody ale jessli tylko zrobi sie ładnie to standardowo takie spotkania odbywaja się w niedziele od 10 - 12 oczywiscie na potrzeby foto mozna je wtedy wydłuzyc;) takze na pewno napiszę :) najwięcej latających zdjęc robią nam na zawodach a tutaj bardzo fajna stronka organizatorów www.latajacepsy.pl/galeria/
 

sinac  Dołączył: 12 Wrz 2010
Powiem że temat do focenia jest bardzo ciekawy :D Dobry sprawdzian dla naszych AF :D
 

Psia Farma  Dołączyła: 11 Sty 2013
dla naszej klubowej grupki osób probujacych focic, niestety jest to jeszcze odległy temat;)

[ Dodano: 2013-03-04, 08:33 ]
sinac napisał/a:
Powiem że temat do focenia jest bardzo ciekawy :D Dobry sprawdzian dla naszych AF :D


W tą niedzielę pogoda nam dopisała, więc jesli następna 10.03 będzie się zapowiadała równie pozytywnie, zapraszam na nasz trening, gdzie będzie dużo szybko poruszających się 4 nogów... niektóre latające niektóre jeszcze początkujące. Podaję nr do siebie jakby ktoś miał pytania 509698412 - Diana
a spotkanie robimy jak pisałam wcześniej na terenie byłego ośrodka jeżdzieckiego Bartoszewo - Żółtew :)
 
Zbyszek W.  Dołączył: 04 Cze 2008
Zapraszam wszystkich na otwarcie przeglądowej wystawy fotograficznej FOTOKLUBU ZAMEK do Galerii FOTART w dniu 7 marca o godz.17,30 przy ul. Monte Cassino 5.
 

Gigant  Dołączył: 19 Sty 2013
Witam serdecznie.

Może następnym tematem spotkania w galerii bedzie technika HDR bo bardzo mi sie te zdjęcia podobają ale troszke mało wiem o niej (może ktoś jeszcze chętny sie znajdzie) tj. jaki program,sposob obróbki,rola swiatła itd...

Jeśli bedzie to możliwe i ktoś obeznany w tej technice sie podejmie poprowadzenia takiego spotkania bede wdzieczny

[ Dodano: 2013-03-09, 14:57 ]
Witam serdecznie,przepraszam że tutaj

Potrzebuje tło białe,czarne,szare tak naprawde obojętnie jakie 1,5 m na 1,5 metra może być większe(oczywiście jesli ktos ma takowe to odkupie bo potrzebuje tła na weekend a na allegro jak zamówie to przyjdzie dopiero we wtorek) jeśli ktoś byłby skory do pomocy to prosze o kontakt na pw

(Podjadę gdzie bedzie trzeba w okolicach Szczecina)

Pozdrawiam
 

Psia Farma  Dołączyła: 11 Sty 2013
jutro jak juz pisałam robimy trening frisbee z psami, pogoda nie jest za ciekawa, wiec jesli ktos mimo wszystko ma ochote poptrykac fotki, to zapraszam a jesli nie tym razem , to dam znac kiedy :)
 
AChmiel  Dołączył: 14 Lis 2009
Oj pogoda pod psem jednak. Ja dzisiaj przemarzłem i raczej z łóżka nie wyjdę. Ale w cieplejsze dni się piszę i proszę pamiętać o nas.
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
Piękną mamy zimę tego marca...
 
AChmiel  Dołączył: 14 Lis 2009
No wiosna na mojej wiosce.
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
Czy w Mierzynie pojawilo sie oko ryby?
 
AChmiel  Dołączył: 14 Lis 2009
Nie tyle z ryby co z Pentaxa.
 
AChmiel  Dołączył: 14 Lis 2009
Zawsze podziwiałem i podziwiam ludzi opiekującymi się bezdomnymi zwierzętami.
Dzisiaj - Las Arkoński. Ta pani codziennie dokarmia koty, jest ich chyba 7.


Test rybiego oka:
 

sinac  Dołączył: 12 Wrz 2010
Pentax'owe 10-17?
 
AChmiel  Dołączył: 14 Lis 2009
sinac tak.
 

sinac  Dołączył: 12 Wrz 2010
AChmiel,ooooo :D mógłbyś pokazać jak wygląda na 10 mm i na 17mm? Zawsze ciekawił mnie ten zoom, czy to w ogóle ma sens :P
 
AChmiel  Dołączył: 14 Lis 2009
sinac masz przykład: odległość 1.5m od okna (na bałagan proszę nie patrzeć):
na 10mm


na 17mm


Niestety ladnszafty to dopiero jutro.
 

maregoc  Dołączył: 06 Lis 2010
AChmiel, a zgodę żony na publikację tych fotek masz? :mrgreen: :-P
 

sinac  Dołączył: 12 Wrz 2010
No to już mam porównanie :D Teraz pojawia się pytanie czy jest w ogóle to potrzebne :P
 
AChmiel  Dołączył: 14 Lis 2009
Tutaj popatrz na fotki Jaad75. http://pentax.org.pl/view...der=asc&start=0
maregoc to mój bałagan i żona udaje że nie widzi :-P .
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
Fajna miejscówka pod grzejnikiem!

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach