SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
A najlepiej coś ustalić a en wątek wysłać w kosmos.
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
MacRayers napisał/a:
chcecie to róbcie towarzyszu


Proszę....

http://pentax.org.pl/viewtopic.php?p=752002#752002

Wsiegda gotow!
 

Raven  Dołączył: 03 Gru 2007
Arti, wątek z linkami do PPG jest bez sensu. Po co takie coś? Przecież to nic nie daje. Zrozumiałbym jeszcze wątek ze zdjęciami z PPG, ale tylko odnośniki? :-?
 

Janusz Gdula  Dołączył: 08 Gru 2008
Jeżeli wątek nie będzie zawierać niczego innego, jak linków to jest to pomysł ok. Zwłaszcza, że nie będzie bałaganu jak nowe zdjęcia zostaną zaakceptowane w galerii. Po prostu wchodzisz w link i oglądasz, najprościej jak się da. Inaczej trzeba by utworzyć każdemu autorowi z osobna podtemat, a którym pojawiałyby się jego zdjęcia, ale byłoby z tym więcej zabawy.
Jeśli w Temacie założonym przez Arti'ego nie będzie niepotrzebnych wpisów i ludzie dadzą sobie na wstrzymanie z komentowaniem, to jestem za tematem z odnośnikami do galerii. :]
 

wuzet  Dołączył: 12 Sie 2009
Zauważył ktoś że od kilku tygodni, nie pojawiają sie żadne nowe zdjecia ?
 

PK  Dołączył: 24 Maj 2008
wuzet, tak. Czyżby to-już-naprawdę-ostateczny-i-ten-właściwy rychły koniec pentaxa ?
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
Strona w zawieszeniu. Ponoć tworzą nowy interface. Jest info po zalogowaniu.
 

modrzew  Dołączył: 07 Gru 2008
    Thank you for submitting your wonderful images to the PENTAX Photo Gallery. Due to your time and efforts, the Photo Gallery has become more of a success than we anticipated. In an effort to improve the Gallery we will freeze image uploads while we build a new version of this site that will provide a better user experience to our artists. You may delete your images or change your profile, however you won't be able to load new images at this time. The new site is planned to launch in late October. Thank you for your patience.
 

wuzet  Dołączył: 12 Sie 2009
ups ... dawni sie nie logowalem 8-)
dzieki za info ;-)
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
I bardzo dobrze, że poprawiają bo można było się wściec jak ta strona ledwo zipała.
 
Hihip
[Usunięty]
hmm, oglądam, i oglądam i muszę powiedzieć że ta galeria to rewelacyjny lek, jeśli ktoś tak jak ja często choruje na nowinki sprzętowe, które kosztują krocie. Polecam wszystkim taką terapię. Otwórzcie sobie galerię odfiltrowaną po modelu puszki, w moim przypadku k100d. I oglądajcie, oglądajcie, oglądajcie ... , i choroba powoli ustępuje.
 

seawolf688  Dołączył: 27 Maj 2011
Hihip, ja tak miałem jak któregoś razu wywołałem zdjęcia w labie. I tak samo choroba prawie ustąpiła - polecam tą metodę :) co prawda nie do końca ale znacznie złagodziłem jej skutki - postanowiłem wymienić k100ds dopiero jak uzbieram na k-5. Czyli jak znam siebie to jeszcze duuużo czasu minie ;)
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
PENTAX Photo Gallery (A Ricoh Company) coś się zaczęło dziać. Niby ERROR 404, ale jak się wejdzie w Artists i kogoś wybierze, to widać zmiany już...
 

wuzet  Dołączył: 12 Sie 2009
U mnie juz działa normalnie, bez errora.
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
nieporównywalnie szybciej, ale zdjęcia są chyba skalowane do wysokości ekranu (średnio to wygląda)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Jak na razie jedyny plus - działa szybciej. Bebechy przerobili OK.

Ale frontend porażka.
Dodali komentarze do zdjęć (problem TWA i moderacji), skalują miniaturki do kwadratu, zmienili sposób wyświetlania opisu autora i to co zauważył pszczołowaty - wyświetlane zdjęcia są powiększane, co oznacza niezły spadek jakości.
Jak zwykle ktoś z marketingu zabłąkał się w czasoprzestrzeni...
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
Fakt jest szybciej. Fakt, powiększenia są tragiczne. Poza tym, sam interface użytkownika chyba jeszcze nie do końca działa (np. aktualizowanie profilu).
 

Janusz Gdula  Dołączył: 08 Gru 2008
O kurcze, moje zdjęcie jest przy wyborze kategorii (Category -> "portraiture") :D
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
Janusz Gdula napisał/a:
moje zdjęcie jest przy wyborze kategorii (Category -> "portraiture")
Fajnie :-D
Ciekawe, czy się będzie zmieniać.
 

BAN paradziqs  Dołączył: 05 Sie 2009
podobno co 24godziny :P

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach