kelus  Dołączył: 15 Lip 2012
Jaka to różnica w cenie, że opłaca ci się tyle zachodu żeby sprowadzać z innego kraju UE?
 
MT 01  Dołączył: 21 Gru 2011
Kupno droga internetowa w innym kraju, wymaga wiekszego zachodu niz w kraju? :shock:
 

rafal77  Dołączył: 13 Lip 2008
kelus napisał/a:
Jaka to różnica w cenie, że opłaca ci się tyle zachodu żeby sprowadzać z innego kraju UE?

Odsyłam do tematu "dobra cena na pentaxa" 299 podstrona tam jest mój link z ofertą sklepu myślę że za 500 zł to warto
Cytat
Z obiektywem sigma tak miałem.

możesz coś dokładniej napisać gdzie kupiłeś miałeś gwarancje Apoolo ,prośiłeś o gwarancje międzynarodową , miałeś go w Polsce w serwisie?
 

nemo  Dołączył: 21 Wrz 2007
rafal77, naprawdę jeszcze nie zadzwoniłeś do serwisu??? Męczy cię to pytanie od wczoraj a nie wykonałeś telefonu który zajmuje maksymalnie kilka minut :-D
 

rafal77  Dołączył: 13 Lip 2008
nemo napisał/a:
rafal77, naprawdę jeszcze nie zadzwoniłeś do serwisu??? Męczy cię to pytanie od wczoraj a nie wykonałeś telefonu który zajmuje maksymalnie kilka minut :-D

Nemo podejrzewam że odpowiedź będzie prosta żeby mnie zbyć że gwarancja nie przysługuje i chciałbym mieć jakieś porównanie z kimś co już am w tej materii jakieś doświadczenie.
 

nemo  Dołączył: 21 Wrz 2007
Człowieku małej wiary, Apollo nawet kiedyś miało oficjalną notę na swojej stronie o tym jak traktują takie kwiatki. Nie mogę teraz tego znaleźć, ale nie będę dzwonił ani pisał w twoim imieniu :roll:
 

rafal77  Dołączył: 13 Lip 2008
Cytat
ale nie będę dzwonił ani pisał w twoim imieniu

Nemo nie oczekuje tego dzięki za zaangażowanie telefon do apoolo i tak zrobię nie omieszkam poinformować na forum o rezultacie.
 

yusuf  Dołączył: 19 Kwi 2006
rafal77 napisał/a:
Nemo podejrzewam że odpowiedź będzie prosta żeby mnie zbyć że gwarancja nie przysługuje

No tak, a nie wydaje Ci się, że jeśli padnie taka odpowiedź, to będzie ona ostateczną wykładnią dla Apollo i serwisu w takim przypadku?
 

nemo  Dołączył: 21 Wrz 2007
yusuf napisał/a:
No tak, a nie wydaje Ci się, że jeśli padnie taka odpowiedź, to będzie ona ostateczną wykładnią dla Apollo i serwisu w takim przypadku?
no właśnie :-)
 

rafal77  Dołączył: 13 Lip 2008
Panowie jak dzwoni się to takiego serwisu to prawie za każdym razem mam wrażenie że nikt nic nie wie .
I w takim przypadku są dwie opcje
I:
- dzwonię i pytam
- odpowiedź brzmi gwarancja nie przysługuje do widzenia
- ja mogę odpowiedzieć dziękuje do widzenia

II:
- dzwonię i pytam
- odpowiedź brzmi gwarancja nie przysługuje
- a ja mogę podkrążyć tema że mam wieści z innego źródła "Pentax Pl "że przysługuje i w tedy są pytania dalej a może przełączą do kogoś kto się zajmuje Pentaxem.
Jednym słowem Kto pyta nie błądzi :lol:
 
b-bar01  Dołączył: 09 Lip 2010
rafal77,
klepiesz juz kolejny post zamiast przeczytać cały temat, w którym jest odpowiedź.
nie chciało ci się ??
a zamiast pytać wystarczyło cofnąć się o jedna zakładkę :-/
 

rafal77  Dołączył: 13 Lip 2008
Cytat
rafal77,
klepiesz juz kolejny post zamiast przeczytać cały temat, w którym jest odpowiedź.
nie chciało ci się ??
a zamiast pytać wystarczyło cofnąć się o jedna zakładkę :-/

określenie "wydaje mi się " (bo tak jest napisane stronę wcześniej ) mnie nie zadawala wyd...pje 2700 a potem się okaże że "wydaje mi" się że mam gwarancje.
Dla wszystkich zainteresowanych W/g Apoolo (dzwoniłem osobiście) gwarancja jest 12 miesięcy nie trzeba mieć żadnych międzynarodowych gwarancji wystarczy oryginalny paragon.
Temat ZAKOŃCZONY

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach