Matey3000  Dołączył: 14 Paź 2007
Oj lcd mialo byc :roll:
 

dżejpi  Dołączył: 04 Paź 2007
Matey3000, decyduj się - koszty się liczą.... 8-)
 

Matey3000  Dołączył: 14 Paź 2007
wlasnie sie zdecydowalem na statywik
Manfrotto 144 professional tripod with 168 Head
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
jedenasty post i taki piekny OT
no, brawo, brawo
wroze ci przyszlosc na forum :-P
 

Matey3000  Dołączył: 14 Paź 2007
ale jakie koszty??
Pozatym to chodzilo o pierdzidelko ktore jest bez sensu.
:->
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
alkos, aa coś Ty tak chłopie zczarniał :?: :roll: :shock: czyżby zapanowała u nas dyktatura?? :mrgreen:
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
sołtys napisał/a:
alkos, aa coś Ty tak chłopie zczarniał


O-o.

Nie widzialem.
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
alkos napisał/a:
O-o.

Nie widzialem.

ja Ci mówie - to przez to, że w Twojej stopce pojawił się Canon :lol: :lol: :lol:
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Cytat
ja Ci mówie - to przez to, że w Twojej stopce pojawił się Canon


Niedobrze. Chyba sie go pozbede....
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
alkos napisał/a:
Niedobrze. Chyba sie go pozbede....

.. ee, zostaw .. będzie co palić na PPD :evilsmile: :mrgreen:
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Cytat
.. ee, zostaw .. będzie co palić na PPD


Coz, chyba zapale in absentia...
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
alkos, wiesz, nigdy nie wiadomo, gdzie może kogoś przywiać tak więc nie mów hop ;-)

[ Dodano: 2007-11-08, 23:39 ]
... inna sprawa, że nigdy nie wiadomo, gdzie może przywiać nas, diehardów :shock: ;-)
 

Rynvord  Dołączył: 23 Sty 2008
Myślę o zakupie tej cholernej folii, nawet dla świętego spokoju i pozbycia się troski o wyświetlacz, a ponieważ temat lekko zamarł, to odświeżam.

Pomijając już wszelkie dywagacje na temat zasadności lub braku zasadności kupna folii, czy posiadacze mogą coś doradzić, jeśli chodzi o zakup (producent/sprzedawca/allegro). Jest szeroka gama folii różniących się tym i owym, a tak naprawdę nie ma żadnego głosu rozsądku który podpowiadałby którą najlepiej wybrać (dla ułatwienia, charakterystyka: ma być przeźroczysta, ma się trzymać, ma chronić; więc raczej standard).

Ktoś poleca coś konkretnego? Folia dot. aparatu Pentax K10D (nie wszyscy docinają...)
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Rynvord, poliwęglowa (czy jak tam się to zwie), z klejem (koniecznie). Fajne są dwuwarstwowe. Te trzymające się na "słowo honoru" to kupa, a teksty o niszczeniu LCD przez klej to ściema. I tyle :-)
 

Rynvord  Dołączył: 23 Sty 2008
Czyli rozumiem każda jeśli jest poliwęglanowa, nieantystatyczna tylko z klejem, oraz najlepiej dwuwarstwowa na Allegro będzie git? ;/

Trochę tam tego jest, a opisy aukcji nie nastrajają optymistycznie. Jakieś sprawdzone fimry, sprzedawcy?

Nieco mnie uspokoiłeś co do zdejmowania. Ludzie, nieliczni ale zawsze, narzekali że są z tym różne problemy. Ja nie wiem czy to jest przewrażliwienie czy co, ale naprawdę ciężko jest znaleźć jakieś konkretne, jasne opinie - jaka folia, który sprzedawca etc...
 

bartoszkuzma  Dołączył: 17 Sty 2008
 

Matey3000  Dołączył: 14 Paź 2007
Ale drogo w Polsze.
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Rynvord napisał/a:
Nieco mnie uspokoiłeś co do zdejmowania. Ludzie, nieliczni ale zawsze, narzekali że są z tym różne problemy. Ja nie wiem czy to jest przewrażliwienie czy co, ale naprawdę ciężko jest znaleźć jakieś konkretne, jasne opinie - jaka folia, który sprzedawca etc...

Sprzedawałem ostatnio telefon, na którym miałem folię, dwuwarstwową z klejem. Po zdjęciu i przetarciu spirytusem - wyświetlacz dziewiczy, jak nowy. Kupujący wręcz mnie pochwalił w mailu :-)
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
bEEf, czy mi sie wydaje, czy Ty kiedys byles przeciwnikiem tych folii? :-P Tzn pisales chyba, ze z kasetka sie nie cackasz i LCD na tym nic nie cierpi.
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
dan, zgadza się, byłem i nadal jestem. Folię nakleiłem na telefon 3 lata temu, gdy go kupiłem, a kolega pyta, więc odpowiedziałem jak jest :-)
Uroczyście oświadczam, że ani kasetka, ani mój obecny telefon nie ma żadnej folii :-P

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach