BAN YellowLabel  Dołączył: 30 Mar 2008
ale jest taki problem, że popsuły mi się 2 telefony jakie miałem. Więc tak czy siak coś muszę kupić :-P


ooo , a E63 ktoś ma? fajny się wydaje
 

TLu  Dołączył: 25 Gru 2006
Raven napisał/a:
moja propozycja jest taka. Bierze model taki, jaki można dobrze sprzedać i kup sobie nowe szkło :-)

Trzeba było tę złotą myśl napisać dwa tygodnie temu... Głupi jestem, że jakoś na to sam nie wpadłem :-(
Teraz leży mi e51 w pudełku, a ma jeszcze rok gwarancji... Może kto zechce, a mi na A50/1.7 może wystarczy (a mógł być AF)?
 
jungli
[Usunięty]
YellowLabel,

A moze e71? mowia, ze to taki e51 tylko z klawiatura ale sie myla i to wcale nie chodzi o gps....

Troszke w zyciu telefonow roznych firm przerobilem, LG dogania konkurencje i bardzo dobrze, zaczeli robic fajne fony w koncu, samsung juz dla mnie nie istnieje, se tez nie robi nic ciekawego, osobiscie lubie nokie, choc wiadomo tez sie opuszczaja.

Symbiana miec nie zaszkodzi, jak nie chcesz to nie korzystasz, a czasem jednak moze sie przydac do czegokolwiek, na szczescie symbiany, to nie sa teraz takie muly jak kiedys, co do win w telefonie nie chcialbym sie wypowiadac, po prostu nie trawie windy w zadnej postaci, acz telefony tez sie poprawily na przelomie lat.

Nokia serii E jest skierowana do ludzi, ktorzy telefonow uzywaja, a nie sie nimi bawia, zaleznie do czego uzywasz taki model wybierz.

hej
 

BuR-ToN  Dołączył: 18 Cze 2008
jungli napisał/a:
samsung juz dla mnie nie istnieje



A czemuż to?
 
jungli
[Usunięty]
A co ciekawego pokazuje od lat? ten sam szajs, slider, coraz bardziej plastikowe obudowy, zero zmian, wyjatkiem jest Omnia.

hej
 

diplodok  Dołączył: 13 Cze 2006
jungli, no co ty...
np g810 - podobny do n95 tylko o niebo lepszy jesli chodzi o wykonanie i baterie...
nie mowiac o gps ktory w porownaniu z nokia wprost powala
wyswietlacz 256tys kolorow ktory wyglada o niebo lepiej niz 16mln kolorow nokii

8510 - w zasadzie to nastepca g810 - jeszcze wiekszy wyswietlacz jeszcze lepsza jakosc wykonania, symbian smiga

l870 - tani ale doskonale wykonany symbian ze slajderem - metalowo - plastikowa obudowa, bateria trzyma ok 5dni(pokaz mi nokie ktora tyle wytrzyma)

seria duoz - potezne baterie - obsluga dwoch kart sim

b2700 telefon nie do zniszczenia

l700 tani telefon o jakosci niespotykanej w innych tej klasy odpowiednik nokii 6300/3120classic
metalowa obudowa bateria ok 5dni
no i te telefony sa ok 100-200zl tansze niz odpowiedniki nokii
 
BAN YellowLabel  Dołączył: 30 Mar 2008
Cytat
8510 - w zasadzie to nastepca g810 - jeszcze wiekszy wyswietlacz jeszcze lepsza jakosc wykonania, symbian smiga

ale cena zaporowa jak na razie..

Cytat
(pokaz mi nokie ktora tyle wytrzyma)

e51 spokojnie wytrzymuje 5-6 dni


Ja do samsunga mam żal o tragiczne obudowy tylko :P chyba, że coś się zmieniło od roku.
Tak to telefony szybkie i bezawaryjne.

jungli, E71. Wypas. Ale mnie interesują telefony do 49zł w ofercie Pleja.
 

Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
diplodok napisał/a:
(pokaz mi nokie ktora tyle wytrzyma)
Dla mnie jedyną zaletą Nokii jest długi czas czuwania. Służbowa starowinka (nie pomnę modelu, ale chyba 6030) wytrzymuje 10 dni bez kontaktu z ładowarką. Teraz jestem na etapie HTC :-P , ale do samego dzwonienia to nie polecam. To już lepiej się mój Sagem sprawdza. Za to do sms-ów to klawiatura qwerty jest niepokonana.
z Samem niby wszystko ok, ale jakoś nie przekonuje mnie. Podobnie LG. :roll: Motorola jest fajna, bo bardzo cienka.
I gdyby tak poskładali najlepsze cechy z tych wszystkich marek. :evilsmile:
 

Maciej  Dołączył: 18 Cze 2007
A co sądzicie o Nokii E61i?
 

diplodok  Dołączył: 13 Cze 2006
Maciej, lepiej P1
 

Maciej  Dołączył: 18 Cze 2007
Cytat
Maciej, lepiej P1
Nie ten klimat. Nie ma klawiatury qwerty, ma dotykowy ekran i słabą baterię. Zdecydowanie odpada. Szukam czegoś dobrego z wfi i qwerty.
 
BAN YellowLabel  Dołączył: 30 Mar 2008
do kwoty...?
 

Maciej  Dołączył: 18 Cze 2007
600 zł jakoś.
 
BAN YellowLabel  Dołączył: 30 Mar 2008
 

Maciej  Dołączył: 18 Cze 2007
YellowLabel, czy ja wiem czy taka lepsza od E61i...
 
Przemekbelch  Dołączył: 05 Lut 2008
Maciej, htc? Uniwersal/hermes.
 

Maciej  Dołączył: 18 Cze 2007
Cytat
Maciej, htc? Uniwersal/hermes.
Właśnie, a jakie opinie o HTC TyTn? Bo niestety, TyTn II kosztuje dużo więcej...
 
Przemekbelch  Dołączył: 05 Lut 2008
Maciej, zapytaj Gwiazdora, bo takiego mu sprzedałem (to inaczej Hermes).
Generalnie ja byłem BARDZO zadowlony, z tytn2 też jak najbardziej ;)
 

Maciej  Dołączył: 18 Cze 2007
Przemekbelch napisał/a:
Maciej, zapytaj Gwiazdora, bo takiego mu sprzedałem (to inaczej Hermes).
Generalnie ja byłem BARDZO zadowlony, z tytn2 też jak najbardziej ;)
A teraz co masz?
I jak z szybkością w TyTn?
 
Przemekbelch  Dołączył: 05 Lut 2008
Obecnie? Nie mam PDA. Przycisnęło mnie i kupie dopiero z wypłaty w marcu (raczej z powrotem tytn2, albo moze sie porwe na touch pro, albo xperię, choć mają swoje wady w stosunku do tytn2)
Szybkość Hermesa była bardzo fajna. Lubiłem tą maszynkę... W końcu ma 400mhz samsunga, a nie qulcomma czy coś.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach