mkdexter  Dołączył: 19 Lis 2006
fresho, nie to bym Ci nie ufał, ale czemu niby sprzedawca nie chciałby się rozreklamować.. chyba, że posiada K20D nielegalnie.
 

fresho  Dołączył: 15 Lut 2008
Nie mam zielonego pojecia ale najpierw niechetnie dal mi go do zabawy (to rozumiem :), potem nie chcial powiedziec kiedy bedzie oficjalnie w sprzedazy, a jak go meczylem o cene to powiedzial, ze jest to wielka tajemnica i prosi zeby jeszcze sie ta wiedza nie chwalic.
Wtedy padlo magiczne 4,7.
Bylo to zaraz po PMA takze towar mial albo jako tester albo jakos nielegalnie.
A moze APOLLO rozdystrybuowalo go z zastrzezeniem, ze swiatlo dzienne moze ujrzec nie wczesniej niz ...
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
fresho napisał/a:
Niestety nie moge podac namiarow bo sprzedawca poprosil o dyskrecje.

hehe, to sklep dla VIPow czy z nagimi ekspedientkami? :evilsmile:
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
gebi napisał/a:
Chodziło oczywiście o 1.6Mpix
Oczywiście :oops:
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
igorkrupa napisał/a:
w stanach przewiduja takie ceny


Taniej o ok180 zl niz w Japonii. Ach ci "bracia" Amerykanie...................... :-/
 
pikolo  Dołączył: 06 Gru 2006
witam wszystkich , myślę że cena inauguracyjna aparatu nie będzie tak straszna jak to prognozuję niektórzy "optymiści" .Powoli sklepy wystawiają swoje oferty , które są coraz bardziej interesujące , http://www.d-photo.pl/skl...7&oper=2&list=1 . Trzeba jeszcze zwrócić uwagę na to, że na allegro można dostać sprzęt z kilkuset złotowym upustem .

-------------------------------------------------------------
kolejny zainteresowany kupnem k20d ( na 99,99%)
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
pikolo napisał/a:
na allegro można dostać sprzęt z kilkuset złotowym upustem .

bez gwarancji?
 
googlebot  Dołączył: 27 Sty 2008
Mi się wydaje, że do wakacji cena ukształtuje się w granicy 3,400 zł za body...co będzie nie lada gratką - przynajmniej dla mnie.
 
arawicz  Dołączył: 11 Mar 2007
googlebot napisał/a:
Mi się wydaje, że do wakacji cena ukształtuje się w granicy 3,400 zł za body...co będzie nie lada gratką - przynajmniej dla mnie.


Moja Świnka Skarbonka już się pasie... :)
 

jaczes  Dołączył: 19 Lut 2008
Ja już sie nie moge doczekać !! :D
Miałem kupować Canona 40D (wygrał tylko przez matryce i jepsze JPG z k10d). Ale teraz czekam zniecierpliwiony na testy i porównania żeby sprawdzic czy to nie chłytmaterkindody z tymi całymi nowościami. :evilsmile:

szkoda że zdjecia seryjne sa dalej na poziomie 3kl/s (14Mpx?) jak Canon ma 6 (10M)
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
jaczes napisał/a:
szkoda że zdjecia seryjne sa dalej na poziomie 3kl/s (14Mpx?) jak Canon ma 6
- to faktycznie czasem moze byc wada....ale przynajmniej dla mnie nie jest to podstawowy parametr aparatu...
 

jaczes  Dołączył: 19 Lut 2008
Fafniak napisał/a:
jaczes napisał/a:
szkoda że zdjecia seryjne sa dalej na poziomie 3kl/s (14Mpx?) jak Canon ma 6
- to faktycznie czasem moze byc wada....ale przynajmniej dla mnie nie jest to podstawowy parametr aparatu...


no tak, ale w końcu wybieram K20D ;) Poprostu wspominam, bo to fajna opcja... z miłą chęcią bym sie zapytał kogoś obytego, czy ta wartość -3kl/s nie wzrasta przy np. 10mpx (i o ile?). Widziałem na youtube filmik kercony w stodole własnie z predkościa 21kl/s. Dla zainteresowanych http://www.youtube.com/watch?v=sAnfTMSh1No
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
jaczes napisał/a:
Widziałem na youtube filmik kercony w stodole własnie z predkościa 21kl/s
Ale to robi jpg 1,6Mpix.
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
jaczes, a zgadnij, ile osób na tym filmiku występuje również na tym forum :evilsmile:
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Może trudniejsze pytanie, ile nie występuje
 

jaczes  Dołączył: 19 Lut 2008
nie wiem, ale szkoda, ze ja nie wystepuję ;) hehe :lol:
 

dickkett  Dołączył: 18 Wrz 2006
A na Allegro "sprzedaż" rozpoczęta.
Nawet nowa dostawa.
Przegapiłem poprzednie dostawy? ;-)
 

jaczes  Dołączył: 19 Lut 2008
wczoraj i dziś lookałem na ebay.com i nie znalazłem nic puszkowatego pod k20d :/ co jest grane ?
 

MORKO  Dołączył: 25 Mar 2007
jaczes napisał/a:
wczoraj i dziś lookałem na ebay.com i nie znalazłem nic puszkowatego pod k20d :/ co jest grane ?

no bo jeszcze nie ma w dystrybucji - na Alledrogo to podpucha z tą puchą :-P
 

Radzik  Dołączył: 24 Lip 2006
dickkett napisał/a:
A na Allegro "sprzedaż" rozpoczęta.


To aukcja prywatna. Sprzętu jeszcze nie ma. To takie wykorzystanie zainteresowania aparatem do promocji sklepu

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach