matb  Dołączył: 02 Lis 2006
bo z powodu?
 

Tok'Ra  Dołączył: 11 Lip 2006
matb napisał/a:
bo z powodu?


http://tinyurl.com/yttuzc
:-P
Dlaczego nikt mnie nie ostrzegl?! :mrgreen:
Nie wchodzic, nie ogladac! Zapomniec! Wrr...
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
matb napisał/a:
bo z powodu?

Z powodu ponieważ jutro - z byle powodu - moze to dotknąć Ciebie, a pewnie byś nie chciał był obiektem niewybrednych żartów.

Bo robienie żartów z innej osoby nie jest przez nas pochwalane.

Bo tego typu "robienie jaj" z innej osoby na granicy poniżania po prostu nie przystoi.

 

Dancer  Dołączył: 05 Wrz 2006
no co za zboczuch!!!!!!!!!!!!!!!
 

aflinta  Dołączył: 01 Lip 2007
zorzyk, i zgodziłbym się, gdyby owy Gracjan nie publikował swoich materiałów publicznie, ale skoro to robi to naraża się na krytykę, no chyba, że jest upośledzony umysłowo i nie ponosi odpowiedzialności za swoje czyny a ktoś na nim najzwyklej w świecie żeruje.
 

Dancer  Dołączył: 05 Wrz 2006
zorzyk napisał/a:
matb napisał/a:
bo z powodu?

Z powodu ponieważ jutro - z byle powodu - moze to dotknąć Ciebie, a pewnie byś nie chciał był obiektem niewybrednych żartów.

Bo robienie żartów z innej osoby nie jest przez nas pochwalane.

Bo tego typu "robienie jaj" z innej osoby na granicy poniżania po prostu nie przystoi.


Zorzyk - w ostatnim czasie stałeś się nadwyraz nadgorliwy....

przejawia się to dodatkowo marudnością, zrzędzeniem i upierdliwością
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Dancer napisał/a:
Zorzyk - w ostatnim czasie stałeś się nadwyraz nadgorliwy....

Zapewnian Cie, ze liczba moich interwencji w ostatnich tygodniach drastycznie spadła.

Dancer napisał/a:
przejawia się to dodatkowo marudnością, zrzędzeniem i upierdliwością
To jest osobista ocena innej osoby (tzw. wycieczka osobista) - jako taka nie jest akceptowana na naszym forum.

Dancer napisał/a:
zamiast mi odpisywać, że tak nie jest i że tylko stoisz na straży porządku Forum... zastanów się chwilkę nad tym i czasem odpuśc sobie...
.... interweniując tylko w drastycznych przypadkach


Nie pouczaj mnie, jak mam wykonywać swoją robotę.
 

Dancer  Dołączył: 05 Wrz 2006
zorzyk napisał/a:
Zapewnian Cie, ze liczba moich interwencji w ostatnich tygodniach drastycznie spadła.


Mi nie chodzi o ilość ale o jakość.

zorzyk napisał/a:
]To jest osobista ocena innej osoby (tzw. wycieczka osobista) - jako taka nie jest akceptowana na naszym forum.


Tak. To jest moje zdanie na ten temat. Wygląda na to, że poniosę konsekwencje.

zorzyk napisał/a:
Nie pouczaj mnie, jak mam wykonywać swoją robotę.


Jeszcze raz nalegam abyś jednak się zastanowił, czy w wszystkich przypadkach Twoja interwencja jest NIEZBĘDNA

...no chyba, że żadne uwagi z zasady do Ciebie nie trafiają..... to zapomnij o tym co tu piszę.
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Dancer, sam tego chciałeś.
 

Dancer  Dołączył: 05 Wrz 2006
zorzyk napisał/a:
Dancer, sam tego chciałeś.


to odpowiedz do jednego mojego zdania...... a czy doczekam się odpowiedzi do reszty?

....władza absolutna!
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
chłopaki zluzujcie

Oddajcie sobie łopatki i wróćcie grzecznie do piaskownicy.

Pobudujmy jakieś zamki.

;-)



:-B :-B

[ Dodano: 2008-03-09, 23:29 ]
ps. a temat całkiem fajny. Gracjan jest trędi, sexi, dżezi, kaczi i w ogóle.

aflinta napisał/a:
owy Gracjan nie publikował swoich materiałów publicznie, ale skoro to robi to naraża się na krytykę, no chyba, że jest upośledzony umysłowo i nie ponosi odpowiedzialności za swoje czyny a ktoś na nim najzwyklej w świecie żeruje

dokładnie.

[ Dodano: 2008-03-09, 23:45 ]
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
http://pl.youtube.com/user/GRACJANROZTOCKI
 

Samp  Dołączył: 23 Kwi 2006
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
TYLKO DLA PEŁNOLETNICH !!!!
http://pl.youtube.com/watch?v=VP_AEnfdrKo
:mrgreen:
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
zorzyk napisał/a:
sam tego chciałeś.

zorzyk napisał/a:
- wypowiedzi mające charakter uwag osobistych
- sposób prowadzenia dyskusji z moderatorem


Żenada :-P Czy jak ktoś np. o armarze pisał, że troluje to też dostał ostrzeżenie? Albo Ci, co wypominali Alkowi, że chce FF i krzywo pisze? I w każdym innym przypadku, gdy się odbywała "wycieczka osobista" tudzież osobista ocena innej osoby? Bo jakoś sobie nie przypominam :-P

[ Dodano: 2008-03-10, 00:06 ]
Poza tym mam dziwne wrażenie, że zdecydowana większość wypowiedzi na forum ma charakter "uwag osobistych". A już na pewno w Hyde Parku.
 

Dancer  Dołączył: 05 Wrz 2006
matb napisał/a:
Żenada


ojjjj kolego uważaj na słowa bo zgarniesz kilka punktów a punkty są wymienne na nagrody :-]
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
czy wszędzie musicie offtopować? nawet w takim temacie?

dobrze że za off topa nie ma ostrzeżeń :-P

[ Dodano: 2008-03-10, 00:18 ]
Pani Janina Berdak MALARSTWO

http://janinaberdak.republika.pl/ :arrow:



Chyba się znają ;-)

Szkoda tylko że Pani Janina nie ma żadnych aktów na swojej stronie. ;-)
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
perl napisał/a:
Pani Janina Berdak MALARSTWO


Ja bym powiedzial, ze dosyć interesujące. Słyszałeś o sztuce naiwnej?

(nie, nie żartuję: http://sztukanaiwna.com/index.html )
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
ależ alkos, z tej Pani to ja się nie nabijam. Ot nie znam się na tym.
Link jako ciekawostka.

Ja skupiam się na gościu, który stroną internetową (jaką, to już każdy widzi) potrafił u jednych wzbudzić śmiech, u innych obrzydzenie, u jeszcze innych pogardę, politowanie czy też...mieszane uczucia. Wszystko naraz. Wg mnie właśnie to jest sztuka :mrgreen:

Zaznaczam, że wg mnie Pan G.R. to jednak artysta. Tylko troszkę niedoceniany/nierozumiany.
 

Samp  Dołączył: 23 Kwi 2006
Po śmierci Gustawa Holoubka, pytany o wspomnienia Jan Englert powiedział, że był On artystą, gdyż "miał dar przyciągania do siebie ludzi". Zapadło mi to w pamięć, uznałem to za całkiem niegłupią tezę.

Gdyby w podobny sposób rozpatrywać Gracjana, to tak, stanowczo jest on artystą. Ma on niezwykły dar przyciągania do siebie ludzi. I piszę to już zupełnie poważnie.

A propos artystów naiwnych jest świetna książeczka, warta przeczytania, a można ją dostać za parę złotych na Allegro - Ksawery PIWOCKI, Dziwny świat współczesnych prymitywów, polecam.
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Samp napisał/a:
Zapadło mi to w pamięć, uznałem to za całkiem niegłupią tezę.

Heh... mi tez to zapadlo w pamiec...
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Rumpel napisał/a:
Po prostu - rzuca się w oczy zbyt duża ingerencja moderatorów.

No to moje zdanie :-)
Uważam, że moderatorzy dobrze spełniają swoje zadanie. I odwalają naprawdę kupę dobrej roboty. Zwykle ich ingerecje są wyważone i uważam, że wcale nie są zbyt duże.

Ale to zwykle...

Natomiast czasami [całe szczęście rzadko] reakcja moderatorów jest mało adekwatna do przewinień. Ich reakcja na bodziec jest wyolbrzymiona.
Może to z powodu złych dni - wiadomo - każdy je ma, a moderatorzy są tylko ludźmi :-)
Może z powodu przemęczenia, degrengolady...
Nie wiadomo. Zdarza się. I będzie się zdarzać.
Natomiast ważne jest jak później są rozwiązywane te sytuacje bardziej konfliktowe.

Jeśli pyskówka została usunięta, a wszystko zostało wyjaśnione przez PW, albo przy :-B , to ja jestem za takim rozwiązywaniem.
A jeśli usunięcie postów miało na celu tylko zatarcie śladów, to przeciw :-)

Ps. Jako, że widzę, że dlaej tniecie waćpanowie, to oki -- ale przeczytajcie to wcześniej.
Papatki!

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach