Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
Ja uważam że PiotrB. i Dancer mają rację ostatnimi czasy zorzyk przegina że wspomnę tylko wpadkę z linkiem do filmiku na youtube, którego zorzyk nie widział ale ocenił i wyciągną wnioski na podstawie opinii innego forumowicza, którą notabene opatrznie zrozumiał. Takich wpadek było więcej. Kłótnia przed ZPPD z mygosią i nie tylko o zwijanie... W pewnym momencie w ramach strzelania focha zorzyk na chyba dwa dni przestał być kolorowy szkoda, że nie dłużej. I to nie jest prywatna wycieczka ani wszczynanie awantury czy dolewanie oliwy do ognia, tylko moja prywatna opinia, którą zresztą na ZPPD wyraziłem publicznie. Może każdemu jest czasem potrzebna przerwa od forum nawet moderatorowi. Żeby nie było do zorzyka nic nie mam ale jest to chyba jedyny moderator którego decyzje ostatnio były parokrotnie obiektem kontrowersji i dyskusji.
Uważam, że to, co napisał i zrobił w wątku o wątpliwej artystycznie twórczości gracjana to było normalne przegięcie i dziwię się postawie fafniaka. W tej konkretniej sytuacji racja jest zdecydowanie po stronie PiotrB..
Szkoda psuć forum, a jednak dzieje się to. Należy o tym głośno rozmawiać.

pozdrawiam wszystkich ciepło
Żaba
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Żaba napisał/a:
Kłótnia przed ZPPD z mygosią
Nie przypominam sobie kłótni.
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Żaba napisał/a:
Uważam, że to, co napisał i zrobił w wątku o wątpliwej artystycznie twórczości gracjana to było normalne przegięcie
Możesz dać link, to chętnie poczytam.
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Żaba napisał/a:
Kłótnia przed ZPPD

żabciu - nie imputuj, proszę.
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
Żaba napisał/a:
dziwię się postawie fafniaka
tzn? Ze zamknalem watek ? Czy to ze wwedlug mnie tamten watek powienien wyladowac w koszu czy tez jeszce cos innego ?
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
już miałem coś napisać, ale się w język ugryzłem.... :-P
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Żaba napisał/a:
Uważam, że to, co napisał i zrobił w wątku o wątpliwej artystycznie twórczości gracjana to było normalne przegięcie i dziwię się postawie fafniaka
Coz to takiego strasznego zrobil zorzyk? Zamiast po prostu zamknac temat ktory byl juz az nadto walkowany wczesniej, spokojnie zwrocil uwage, liczac, ze doroslym ludziom straczy rozsadku, zeby dac juz sobie spokoj. Ale nie. Dusza ulanska sie kurna obudzila. Sorry Żaba, ale to ze po ZPPD poprawil Ci sie rating, nie oznacza, ze mozesz sobie bezpodstawnie jezdzic po ludziach. Nie masz nic a nic racji, mylisz zdarzenia i grubo przesadzasz. RAZ!

dz.
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Mi takze parokrotnie nie podobaly sie decyzje zorzyka, ale z drugiej strony to raczej nic istotnego w porownaniu do pozytecznej pracy, ktora wykonuje jako moderator.

Ja tam zadnych szkod na forum nie widze :-P
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
dzerry napisał/a:
RAZ!

dz.


Dzerry, spokojnie, co to za gadka z ratingiem.
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Ludzie. Dajcie se wszyscy siana.

Mdli mnie... Musze wyjść.
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
;-)

 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
guerilla napisał/a:
Dzerry, spokojnie, co to za gadka z ratingiem.
Czysta, niezmacona zlosliwosc :evilsmile: Jesli ktos odebral tekst o ratingu na serio, to wyjasniam, ze to nie bylo na serio, Reszta jak najbardziej powaznie.

dz.
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
Czy moge wszystkich prosci o troche wiecej dystansu ?
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
dzerry ja po prostu wyraziłme swoją osobistą, prywatną opinię i nie wymagam aby ktokolwiek się z nią zgadzał. A tym "RAZ" to sam sobie wystawiłeś metkę.
dzerry napisał/a:
Czysta, niezmacona zlosliwosc
nie dzerry to było prostactwo. cześć

Dobranoc
 

PiotruśP  Dołączył: 09 Sty 2007
Jest dystans.



:mrgreen:
 
lipalipski  Dołączył: 28 Mar 2007
dan napisał/a:
Mi takze parokrotnie nie podobaly sie decyzje zorzyka, ale z drugiej strony to raczej nic istotnego w porownaniu do pozytecznej pracy, ktora wykonuje jako moderator.

Popieram.
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
Ludzie czy wyscie poszaleli ?
A pozabijajcie sie - moze spokoj bedzie :evilsmile:
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Szkoda, że Micha tutaj nie ma :cry:
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
He he, a mowia, ze to nowi psuja atmosfere :evilsmile: :-P
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
Dajcie se po liściu i idźcie spać ;-)

PS. Po nocy sie przemyśli wszystko i jutrzejszy wieczór już browarki jakieś, czy cuś.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach