PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
Nie. Zwracam uwagę. Powiem więcej, liczę na to, że nie będzie dyskusji, bo nie ma o czym duskutować.
 
Robert  Dołączył: 19 Lis 2006
no tak, dostałem ostrzeżenie a powyższy wpis zniknął, nie będę powtrzał co już tu nie raz zostało powiedziane, to chyba nie ten dział
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Robert napisał/a:
dostałem ostrzeżenie a powyższy wpis zniknął
Dostałeś ostrzeżenie za obraźliwe użycie nicka innego użytkownika w swojej wypowiedzi.
Jaki wpis zniknął?
 
Robert  Dołączył: 19 Lis 2006
no fakt, bardzo go obraziłem... mam nadzieję, że sprawa nie trafi do sądu

jaki wpis ? moderator pyta co przed chwilą wyleciało ?

to już przesada,

dziękuję za udział i proszę o więcej namysłu
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Informuję Cie, że nic nie skasowalem.

Jeżeli Ty napiszesz post, to aż do momentu pojawienia się kolejnego wpisu innego użytkownika, możesz skasować własny. Być może mówisz o takim przypadku.

 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
Robert, jesli chodzi Ci o moj wpis to sam go usunalem.
 
jacek_placek  Dołączył: 06 Mar 2008
Uff... a ja po prostu chciałem po koleżeńsku zapytać o to co Wy siedzący od lat na tym forum wiecie. I dostać szybką odpowiedź.
Ale skoro zostałem wywołany, nie mogę nie odpowiedzieć.

@zorzyk "Oczekiwanie, że nasze forum da Ci większą szansę sprzedania Olympusa niż forum Olympusa lub jakiś serwis aukcyjny jest dość ryzykowne. "
???????????????? sory, ale nie wiem co powiedzieć...

@zorzyk "Powinieneś był zapytać w już istniejącym wątku."
Tak, masz rację, przepraszam. Tylko, że tych wątków jest parę. Mea culpa. A takich 'nie podklejonych pod temat' pytań jest na forum pełno.

@zorzyk "Po co rozpoczynasz polemikę..." - nie rozpoczynam polemiki, tylko odpowiedziałem na zaczepkę, moim zdaniem nieuzasadnioną. Odpowiadam, że mam inne podejście do pytań zadawanych na forach internetowych (pytanie - ewentualna odpowiedź lub jej brak). Kiedyś pisałeś, że nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi. Zmieniłeś zdanie? Szkoda, bo ta teza była w miarę słuszna.
Przepraszam, ale ja nikogo nie chciałem obrazić i nadal nie chcę.
Wg Was to ja byłem nieuprzejmy. Może nie powiniennem zadawać pytań? A jeśli już się ośmieliłem zadać pytanie, to gdy dostanę zaczepną odpowiedź to powiniennem ją zignorować. OK.

@zorzyk "nie możesz oczekiwać, że będzie do Twoich usług według Twoich specyficznych oczekiwań" - sorki, ale tego nie rozumiem - jakich specyficznych oczekiwań?
Czy forum nie służy do wymiany informacji, wrażeń i pomysłów? Pomysłów jeszcze tu nie podawałem, po prostu zapytałem o coś. Czy tu należy pytać tylko o określone rzeczy? Czy jest gdzieś jakaś lista? Wracamy do komuny?

@zorzyk, jesteś pewien, że we wszystkim masz rację? Szanuję Cię za to co robisz, ale chyba trochę tu przesadziłeś. Chyba, że "sprawiedliwość musi być po naszej stronie".

Dość tego. Z mojej strony to tyle.

Wszystkich pokrzywdzonych przepraszam. Może jednak nie powiniennem odpowiadać na zaczepkę @fafniak'a, przynajmniej byłby spokój.
 
lipalipski  Dołączył: 28 Mar 2007
Nie masz czasu poszukać i poczytać, he?
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
jacek_placek napisał/a:
Może jednak nie powiniennem odpowiadać na zaczepkę @fafniak'a
Czyli jeśli ktoś mówi, że lepiej kupić K10D zamiast K100D, to to jest rada - a jak ktoś mówi, że lepiej spróbować ze sprzedażą E-300 na forum Olympusa, to to jest zaczepka.

 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
jak ktoś mówi, że lepiej spróbować ze sprzedażą E-300 na forum Olympusa, to jest zaczepka

Nie wiedziales? (hint: zajrzyj do zeszytu moderatora, rozdzial 3.2 pt. "Zaczepki", gdzies na dole strony masz.)
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
dan napisał/a:
zajrzyj do zeszytu moderatora
Nie mogę, Fafniak pożyczył i wkuwa na pamięć, w sobotę ma komisyjny.
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
w sobotę ma komisyjny

No i wszystko w tym watku stalo sie jasne. To wina Fafniaka.
 

armar  Dołączył: 12 Maj 2007
jacek_placek napisał/a:
@Fafniak, nie czepiaj sie.

Dlaczego kolory moderatorów są takie mdłe?
Guzik widać, że moderator, a jeszcze napis "Tetenalu" prowokuje do zaczepek jak wyżej.
Dajcie jakiś czerwony napis MODERATOR, to od razu będzie wiadomo z kim się ma do czynienia, a i od razu pojawi się w wypowiedziach należny szacunek dla ludzi, którzy tutaj służą pomocą i nie zawsze muszą czas poświęcać na owijanie w bawełnę.
Patrząc na to, co się na forum wyprawia mam wrażenie, że kultura się tu boi zaglądać. :-(

jacek_placek napisał/a:
Wgoogluj to sam i zobacz co wychodzi- ja to zrobiłem.

Zobaczyłem co wychodzi:
http://www.google.pl/sear...=forum+olympusa
 

diplodok  Dołączył: 13 Cze 2006
ja pie... piiii .... piiii... kur.... piiii... piiii... ma...piiii!!!! :evil: :evil: :evil:

CZY WAS WSZYSTKICH POJE...PIII... PIIII....
CZARNYCH I KOLOROWYCH :?: :?: :evil: :evil: :evil:

MALO KUR.... PIIIII..... PIIII.... SLONCA TO JAKAS DEPRESJA WAS OBLAZLA :?:

CO WATEK TO JAKIES PRZEPYCHANKI :evil: :evil: :evil:

WYLOGUJCIE SIE KUR.... PIIII .... PIIII... NA TYDZIEN A JAK WAM PRZEJDZIE TO WRACAJCIE

CIEKAWE CZEMU W WATKU
http://manufactura.home.p...1d840ff2#203032

ALBO

http://manufactura.home.p...d51059b1d840ff2

NIE POJAWILA SIE SUGESTIA ZE MOZNA ISC NA FORUM OLYMPUSA ALBO NOKII ZEBY TO SPRZEDAC???
 

thrackan  Dołączył: 08 Lut 2007
dan napisał/a:
(hint: zajrzyj do zeszytu moderatora, rozdzial 3.2 pt. "Zaczepki", gdzies na dole strony masz.)


:shock:
Brzmi prawie jak odwołanie do Wielkiej Księgi Gumisiów :mrgreen: ;-)
To musi być magiczny skrypt wielkiej mocy...

Edit

Diplodok, co do Twojego pytania - w niniejszym wątku autor nie wiedział na ile wycenić aparat. We wskazanych przez Ciebie dwóch innych autorzy wiedzieli ile chcą wołać. A kto lepiej wyceni sprzęt Olympusa? Pentaksjanie, czy eee... Olimpusjanie?

Wrzuć na luz i nie krzycz tak. Szkoda zdrowia :-B

 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
diplodok, que penis aqua turbat? I nie krzycz. Zachowujesz się jak dziecko neostrady.

Jesli nie widzisz róznicy pomiędzy sprzedażą komórki popularnej firmy lub pleśniaka Olympusa i statywu a sprzedażą podstarzałego, mało popularnego DSLRa, to wybacz.

Poza tym, ile razy trzeba powtarzać, że nikt nikogo nigdzie nie wyganiał, po prostu tutaj raczej nikt tego E-300 nie kupi. Czy wy potraficie czytać?

Idźcie na fora C, N, O, S/M i dajcie ogłoszenie, że sprzedajecie *istD, jestem ciekaw, jakie odpowiedzi dostaniecie.
 

thrackan  Dołączył: 08 Lut 2007
armar napisał/a:
Dajcie jakiś czerwony napis MODERATOR, to od razu będzie wiadomo z kim się ma do czynienia


Czerwony denerwuje. Zielony wprowadza spokój.
Już lepiej, żeby na forum moderatorzy mieli kojącą lekarsko-szpitalną zieleń, niż czerwień krwi na bagnecie...
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
thrackan napisał/a:
Zielony wprowadza spokój.
Ta, a Rospuda?
 

thrackan  Dołączył: 08 Lut 2007
Jarek Dabrowski napisał/a:
Ta, a Rospuda?


Jeżeli się zbierze grupa "ekologów", którzy rzucają nieuporządkowanymi i często nieprzemyślanymi argumentami to tak jest. I nie ważne jaki sobie kolor obiorą za symbol... nawet różowy mógłby namieszać ;-)

Ale w poprzedniej wypowiedzi miałem na myśli psychologiczny aspekt użytkowy zieleni (btw, podobny ma przecież niebieski).

 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
thrackan napisał/a:
Zielony wprowadza spokój.

Dlatego logo ZUSu jest zielone ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach