specmisiek  Dołączył: 19 Mar 2008
Dobrze ważniacy.. Ja wcale nie muszę być na tym kółku wzajemnej adoracji... (przynajmniej nie mam much w nosie) Możecie mnie usuwać ile chcecie.. i tak tu chyba nie będę się już logował bo nie sympatycznie się co poniektórzy zachowują. Zakładajcie sobie te moderowane posty.. Obrażajcie się ;) a mygosia niech mi powie jaki podpis jest regulaminowy (o ile oczywiście sie nie obrazi) To zaczyna być już naprawdę ironiczne;)
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
specmisiek napisał/a:
jaki podpis jest regulaminowy

Wystarczy przeczytać regulamin http://manufactura.home.p...p=205104#205104
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
specmisiek, otrzymujesz ostrzeżenie.

specmisiek napisał/a:
Dobrze ważniacy.. Ja wcale nie muszę być na tym kółku wzajemnej adoracji... (przynajmniej nie mam much w nosie) Możecie mnie usuwać ile chcecie.. i tak tu chyba nie będę się już logował bo nie sympatycznie się co poniektórzy zachowują. Zakładajcie sobie te moderowane posty.. Obrażajcie się ;) a mygosia niech mi powie jaki podpis jest regulaminowy (o ile oczywiście sie nie obrazi) To zaczyna być już naprawdę ironiczne;)
 

specmisiek  Dołączył: 19 Mar 2008
Dziękuję bardzo!;) (oczywiscie za ostrzeżenie-już grzeczniej nie potrafie sie odzywać) ;)
Amen
 
predoo  Dołączył: 26 Sie 2006
specmisiek, z przykrością muszę stwierdzić, ze przez takich użytkowników jak Ty to forum traci swój urok, więc jeśli chcesz w nim uczestniczyć to stosuj się do regulaminu i zasad które wszystkich obowiązują,
 

specmisiek  Dołączył: 19 Mar 2008
Nie no teraz to już!... A niech.... mnie kule biją...A co ja niby robię?!!
Jeszcze chwila a zostanę może o coś oskarżony? ;) To już naprawde przesada... Może kogoś zwyzywałem albo oczerniłem?! Może warknąłem na kogoś...? Oj.. źle się dzieje w państwie....(jakiś cytat z filmu-chyba duńskim było;)
Pozdrawiam i bardzo prosze zachować umiar w zbyt daleko idących wnioskach oraz powstzymanie kompleksów w zakresie poczucia godnosci własnej..
I to tyle. AJ HOŁP SI JU ;)
 

dżejpi  Dołączył: 04 Paź 2007
predoo napisał/a:
specmisiek, z przykrością muszę stwierdzić, ze przez takich użytkowników jak Ty to forum traci swój urok, więc jeśli chcesz w nim uczestniczyć to stosuj się do regulaminu i zasad


przez takich ma swój urok. Zawsze będą ludzie, którym nie dogodzisz.
Czasami kobietom.
 

specmisiek  Dołączył: 19 Mar 2008
Aha.. Wie ktos jak tą stopkę zmniejszyć.. Czy co tam trzeba zrobić?
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
specmisiek, parę postów wyżej masz link do Regulaminu, tam są 3 posty, w trzecim jest to szczegółowo opisane.
 
predoo  Dołączył: 26 Sie 2006
dżejpi, ja tam wolałbym aby nie było takich rozmów bo tylko wprowadzają chaos, a potem przebić się przez wątek czytając jakieś pyskówki to jakoś mi nie odpowiada,
specmisiek, Twoje wypowiedzi świadczą tylko o Tobie, trochę samokrytycyzmu i kultury nie zawadzi, najpierw ogłaszasz i powtarzasz wszędzie że znalazłeś błąd w menu K20D, potem się oburzasz że nikt Ci nie odpowiedział, irytujesz się że ktoś Ci zwrócił uwagę że jest coś takiego jak regulamin, którego nie łaska było przeczytać,
 

specmisiek  Dołączył: 19 Mar 2008
Z kobietami to się też zgodzę.. Czasem tak jest jak się za bardzo starasz.. Może tutaj jest troche podobnie? ;) Ale tu chyba takich tematów sie nie rozwija (może niedobrze) Chociaż kiedyś czytałem jak ktoś się jawnie na forum zalecał do mygosi-to chyba jednak nie jest zabronione? ;)
Dobrze - pozdrawiam wszystkich ( i tych dobrych, z poczuciem humoru.. i tych za poważnych też) Muszę zmykać bo mam bardzo ważny dokument do napisania
Pozdrawiam raz jeszcze i zmykam bo mam drescze ;)

[ Dodano: 2008-03-20, 00:07 ]
Aha Kolega sie myli...Ja się nie obrażam... Uważam że każdemu wolno zwrócić uwagę... A co do regulaminu... Nie jestem ekspertem-Skoro większość uważa że jest dobry-to pewnie taki jest ;)
Pozdrówka
 

dżejpi  Dołączył: 04 Paź 2007
specmisiek,
Ty tym nie przejmuj się - tak pozytywnie nastawionych do Ciebie ludzi nie znajdziesz w tym układzie słonecznym. Z tym, ze czasami trzeba mieć trochę samo ... i co teraz??
krytycyzmu
Wrzuć pare fotek z tego K20
wiesz gdzie wstawić?
Swiat od razu stanie w kolorach ...
 

JackDeJack  Dołączył: 21 Gru 2007
Specmisiek
Nie wiem gdzie kupowałeś sprzęt, ale istnieje coś takiego jak gwarancja.
Zareklamuj - odpiszą, że konieczna jest pewnie zmiana softu, ty się nie zgodzisz czekać i po chwili zwrócą ci kasę za sprzęt :-D
A wtedy to już tylko twój wybór na którym forum będziesz się aktywował.

Nie żebym bronił Pentaxa - wielu nie zauważa błedów w tłumaczniu bo nie korzysta z niektórych funkcji, inni widzą te błędy i sobie z nimi radzą domowymi sposobami.
 

specmisiek  Dołączył: 19 Mar 2008
Wreszcie ktoś sie normalnie odzywa :) I nawet nie w wigilię ;) Samoco? :) Za trudne dla mnie słowo.. A poważniej to wiem że nieznajomość regulaminu nie zwalnia od... to już w Rzymie tak mieli chyba... Przepraszam za sarkazmy ale za dużo powagi to niedobrze też.. Chętnie wrzucę fotki jak tylko znajdę czas, opanuję technicznie wrzucanie fotek... No i ten ukochany regulamin- bo mi znowu jakieś ostrzeżenie wrzucą..No cóż życie czasem długie i szare- jak papier(nie powiem do czego;)) a czasem wesołe i kolorowe(piękne tylko chwile?)
Pozdrawiam

[ Dodano: 2008-03-20, 00:16 ]
Do JackDeJack: Mam chyba lepszy pomysł-poczekam na kolejną wersję softu...
Na razie mi to specjalnie nie przeszkadza(w sumie wcale) ale zgłosiłem tą wadę do serwisu-coby mieli na uwadze i nowy soft zapodali ;)
Pozdrawiam
 

dżejpi  Dołączył: 04 Paź 2007
specmisiek,
po co u Ciebie tyle pesymizmu - rób foty i ciesz się, że jeszcze żyjesz.
A w życiu nie zasłaniaj się papierem - szcaególnie tym do .... twarzy ...
 

specmisiek  Dołączył: 19 Mar 2008
:-) :-) :-) :-B :-B :-B :lol: :lol:
 
lipalipski  Dołączył: 28 Mar 2007
Normalnie płacz i zgrzytanie zębami....
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Normalnie rotfl...

;-)
 
Grizley  Dołączył: 30 Sie 2007
Dodano: 2008-03-20, 14:15
specmiś , nie przejmuj sie każdy ma taką fale entuzjazmu gdy nabędzie nową
rzecz ktorą inni jeszcze nie mają. To forum jest jedyne w swoim rodzaju daletego że ma
tak restrykcyjny regulamin ktory zmienia sie jak rekawiczki.
 

specmisiek  Dołączył: 19 Mar 2008
Dzięki za zrozumienie. ale ja sie naprawdę nie mam zamiaru przejmować :) Jak swiat swiatem zawsze byli ,,równi i równiejsi, mądrzy i madrzejsi" Co! takiemu jak specmisiek demokracji się zachciało hehe ;) poza tym ludzie drażliwi jacyś się robią... Mam tylko nadzieję że to nie z zawiści czy z zazdrości bo te uczucia uwazam za bardzo płytkie i niegodne... Nie sadzę naprawdę żeby to było z tych powodów... Jest jeszcze takie coś ,, pokażę smarkaczowi kto tu rzadzi;)"
Pozdrawiam serdecznie wszystkich (takich smarkaczy jak ja też hehe;) :-B

[ Dodano: 2008-03-22, 03:09 ]
No i sprawa się wreszcie wyjaśniła. Otrzymałem info od ,,Apollo serwis" Cytuję:
,,Witam,

Czy mogę prosić o info. gdzie został zakupiony aparat? Faktem jest, iż błąd
ten pojawił się w pierwszym testowym modelu K20D.

We wszystkich aparatach które trafiły na polski rynek błąd ten został już
naprawiony. Nie mam natomiast informacji co do egzemplarzy które są poza
naszymi granicami.

Pozdrawiam

Piotr Korniłow"

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach