bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
cookie78, no i tak to właśnie jest ;-) A z tymi finansami to tak różnie. Policz, o ile droższe są cyfrowe puchy i ile filmów można za to kupić... One nadal są relatywnie droższe od analogowych odpowiedników w swoich czasach. Choć to się zmienia. Ale absolutnie nie chcę Ci wmówić, że cyfra nie jest ok - sam mam i bardzo lubię :-) Ma zalety.
 

Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
6-ka fajna. Reszta nie rzuciła mi się za bardzo w oczy. ;-)
 
cookie78  Dołączył: 12 Maj 2008
bEEf dobrze wiem co mówisz i chyba od czasu do czasu na pewno wrócę do mojego sentymentu jaki wiążę z moim Dynaxem 500si. I kilka klisz wypstrykam. Powoli moja żonka łapie bakcyla i może to będzie wyjście z sytuacji. Zona Pentax ja Konica :D
A Ty jaką masz analogówkę ??

[ Dodano: 2008-05-26, 16:35 ]
Gwiazdor napisał/a:
6-ka fajna. Reszta nie rzuciła mi się za bardzo w oczy. ;-)


Giazdor czemu akurat to zdjęcie zwróciło Twoją uwagę ??
 

Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
cookie78, chyba dlatego, że ta fontanna razem ztęczą tworzą wyraźny ciąg i przykuwają uwagę. A reszta nie odwraca tej uwagi i zarazem jasno mówi gdzie ta fontanna jest.
 
cookie78  Dołączył: 12 Maj 2008
bEEf, mam prośbę Ty jesteś z moich okolic więc pewnie nie jedno miejsce już zjeździłeś z aparacikiem. Mam w sierpniu ślub moich znajomych i poprosili mnie żebym im kilka fotek w plenerze. Ja poza tym że nie mam samochodziku więc ciężko mi podróżować po okolicy to jeszcze fotografia taką nie z idioten camera interesuję się od półtora roku. Może masz jakieś ciekawe miejsce gdzie można parę młodych w wywieźć :] i opsrtykać.
Ta prośba jest również do ludzi którzy mogą pomóc :D

[ Dodano: 2008-05-30, 16:06 ]
Jutro wylatuję na Wyspy do Szwagra z całą rodzinką więc po przyjeździe sprowadzę kilka zdjęć prosto z pięknej Anglii.
Pozdrawiam i za 2 tygodnie wpadnę ponownie :D :-B

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach