Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
mygosia napisał/a:
Lepiej tak, niźli zalewać wątek zdjęciami dzieci, psów, kotów, zachodów słońca i róż :mrgreen: :mrgreen:

W moim przypadku taka jest prawda. Pięć lat temu byłam zadowolona ze zdjęcia, które dzisiaj jest dla mnie totalnym gniotem i trudno, żebym miała je tu pokazywać.
 

lukas  Dołączył: 01 Lis 2007
zgadzam sie z Iza, teraz patrzac na te niektore swoje "arcydziela" to smiech mnie ogarnia.
 
Pioter  Dołączył: 18 Cze 2007
Bardzo mi się kiedyś to zdjęcie podobało, chyba pierwsze z jakiego byłem zadowolony :) Zimowy poranek na morzem. W rzeczywistości wygląda fajniej bo odbitkę zrobiłem na Agfie MCP, normalnie ubóstwiam ten papier. Podobno znowu go robią, niestety cena już zupełnie nie ta.
 

jitt  Dołączył: 07 Mar 2008
pierwsze czarno-bial choc i tak c41
no i widze ze ostrosc poszla w las, ale straszliwie mi sie podobalo

 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
jitt, imo udane :-)
 

jitt  Dołączył: 07 Mar 2008
; ) w sumie nadal mnie cieszy ten kadr
jakna razie klisza klisza klisza i za malo zdjec zeby dobre byly... a streeta bym chcial, choc jak sie t70 rozbuczy silnikiem to po ptokach (wiem wiem, canon syf ;p)
 

szerman  Dołączył: 20 Paź 2007
chyba jedyne zdjęcie z którego jestem dumny... ;)
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
Oj, szerman, szerman, jeszcze wymienisz to zdjęcie na inne. Daję Ci czas do końca sierpnia :-P
 

Hasek  Dołączył: 07 Lis 2007
karmazyniello, jaki z Ciebie dyktator :evilsmile: ale w sumie dobrze, motywacja musi byc ;-)
 

szerman  Dołączył: 20 Paź 2007
no nie wiem, nie wiem :P Mam taką nadzieje, ale jak na razie to jest na pierwszym miejscu ;)
 

Demsey  Dołączył: 21 Lip 2008
Witam,

Świadomie fotografuję od mniej więcej roku (do wcześniejszej tfu...rczości wstydzę się teraz przyznać) chyba pierwsze zdjęcie, z którego jestem naprawdę zadowolony to zdjęcie, które nazwałem "Arena"



Do tej pory ta pajęczyna wisi mi w łazience ;-)
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
Witaj Demsey - czarowniku :-D , skąd się w ogóle wziąłeś, hmm, z jakiego miasta?
Nadal masz taką wilgoć w łazience :lol: :?:
 

Demsey  Dołączył: 21 Lip 2008
Witam... jestem z Łodzi, a pajęczyna złapana w niewielkim leśnym letnisku pod Łodzią. Do zdjęcia musiałem ją zwilżyć zraszaczem do kwiatków. Na stan łazienki nie narzekam, jak chcesz to mogę polecić ekipę, która mi ją robiła. :-P
 
Moclobemidum  Dołączył: 22 Lip 2008
Witam wszystkich,to moja pierwsza notka na forum.
Zdjęcie zrobione, jeszcze starą poczciwą Minoltą, w zeszłym roku w Boże Narodzenie.
Pozdrawiam
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
Mam przyjemność witania wszystkich świeżaków :-D
Widzę w stopce, kadycha jest i coś na kształt rury wodociągowej :-P , też jest.
Zatem, witam na forum.
 

Demsey  Dołączył: 21 Lip 2008
Moclobemidum: fajnie wyszło. Dach samochodu?
 
Moclobemidum  Dołączył: 22 Lip 2008
Dokładnie dach samochodu :) Na początku miał być wycięty ale efekt musiał zrobił swoje :)
 

pls9  Dołączył: 09 Gru 2007
Widok z ruin zamku w Rabsztynie, wiele lat temu, jeszcze na filmie. Technicznie niezbyt, ślady jakichś paprochów, jakoś jednak nie nudzi mnie.
[img][/img]
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
pls9, poprawilem Ci poziomy, bo nic nie bylo widac.

 

pls9  Dołączył: 09 Gru 2007
Dzięki, milo. U nie jednak było widać dobrze a teraz solaryzacja. Monitor ustawiony, więc dlaczego?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach