j+  Dołączył: 01 Sty 2008
YellowLabel napisał/a:
Cowon, Vedia, Meizu lub Sansa (ostatnimi czasy)

rio karma! :-D taki graal trochę, miejska legenda.

sam na co dzień używam meizu m6 + philips she9500, zestaw mały, budżetowy i wygodny, gra bardzo fajnie (ale firmware ssie). wcześniej miałem iriver'a h10, ale dysk upadku z wysokości ławki nie przeżył... ech.

*puf*

 
koperek  Dołączył: 03 Sie 2008
Gwiazdor napisał/a:
YellowLabel napisał/a:
I tutaj również potwierdza się reguła, że najlepszymi słuchawkami są te mało znane:
AKG, Koss, Sennheiser
Kto nie zna ten nie zna. ;-) A o Bayerdynamic słyszeliście? Albo STAX?

Bayerdynamic to klasa ;) Akg,Koss,Senheiser rowniez. Nienajgorszy sprzet audio robi rowzniez Denon ale jesli chodzi o przenosny sprzet audio to tylko Iriver- najleosze brzmienie na rynku i praktycznie nie psujacy sie nigdy sprzet smialo kupowac nawet uzywane mp3. Szczegolnie polecam model T 10 ;] nie do zajechania moze troche malo nowoczesy design ale mp3 ma byc funkcjonalne a nie ladnie wygaldac wg mnie :]
 

Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
Fafniak napisał/a:
STAX nie znam
To poznaj: STAX :mrgreen:
 

Samp  Dołączył: 23 Kwi 2006
Hehe, a ja znam wszystkie wymienione (ojciec ma zacięcie audiofilskie...).
Zresztą kiedyś nawet sądziłem, że zainicjowałem modę na jeden model słuchawek KOSSa - jak sobie kupiłem to zaraz pół osiedla, a potem pół miasta miało takie same... :-P
 
BAN YellowLabel  Dołączył: 30 Mar 2008
j+, właśnie chcę kupić she9500
ale spróbuj je teraz dostać w normalnej cenie..
wszystko niedostępne

co do iriver-a. Tak jest dobry, ale żeby mówić, że jest najlepszy. Bez przesady, bez takich wulgaryzmów :)
 
j+  Dołączył: 01 Sty 2008
YellowLabel, ja kupiłem w Saturnie. Znalazłem u nich na stronie, że dostępne, to się przeszedłem - jak się pytałem czy jest taki a taki model to szanowna pani pracująca na dziale ałdio wklepała do szukarki sklepowej FILIPS i kurczę, nie było ;-)

Spróbuj im nasmarować maila, jak ja kupowałem (jakiś niecały roku temu; 60-70pln mnie to wyszło) to mieli u nas (tj, Krakowie) i w MM (9501, białe) i w Saturnie (czarne). Ostatnio też mi się wydawało, że widziałem. Tylko, że to ostatnio to ~dwa miesiące temu. Czasem lepiej jest kupić coś u idiotów i mieć, niż się naciąć/naczekać/naszukać przez internet ;-)
*puf*

 
BAN YellowLabel  Dołączył: 30 Mar 2008
tylko , że u idiotów nie ma.
A jak powiedziałem pani, że chcę s9500 a nie s9501 to powiedziała, że nigdy nie słyszała o takich i to jest jedyny model jaki posiadają.

jakbyś był w saturnie, spojrzałbyś na cenę?
Bo u mnie w Łodzi nie ma niestety tego sklepu
 
j+  Dołączył: 01 Sty 2008
haha, fajny wątek o Pekinie :-D poszło pw.
*puf*

 
dsk  Dołączył: 19 Mar 2008
Sansa? A to nie nazwa modeli Sandiska?
 

Kosior  Dołączył: 26 Cze 2008
YellowLabel napisał/a:
Sansa? A to nie nazwa modeli Sandiska?


Zgadza się. Sansa to marka Sandiska.
 
galant  Dołączył: 12 Cze 2008
Odświeżę temat, ale interesuje mnie wątek foto ;-)
Czy ktoś z forumowiczów orientuje się jak kształtują się ceny obiektywów w Chinach? Czy warto w ogóle zawracać sobie tym głowę? Za kilka dni wybieram się do Szanghaju i Pekinu i kombinuję czy dałoby się zakupić chociaż jeden obiektyw po dobrej cenie.
Jeżeli ktoś ma doświadczenia w tej kwestii będę wdzięczny za wszelkie rady.
 
water-drinker  Dołączył: 05 Lip 2008
Nie orientuje się. Napiszę tylko jako przestrogę, że Chińczycy podrabiają niektóre firmy od początku do końca (łącznie z hologramami i gwarancjami na sprzęt). Dla mnie zbyt ryzykowne. Pozdr
 

Akai  Dołączył: 06 Sty 2008
ja bym uderzyl w sombrero :-)
tak ze ....hmmm... 2 tys. sztuk
 
BAN YellowLabel  Dołączył: 30 Mar 2008
widzę że oprócz foto Twoją pasją jest archeologia :-P
 

Akai  Dołączył: 06 Sty 2008
Kopac trzeba.Nigby nie wiesz na co trafisz :-)
choc taka np. klątwa Tutenhamona, przyznaje....moze zniechecic :-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach