Slava  Dołączył: 25 Kwi 2006
Też doradzałbym styki do reporterki. Oblookaj allegro i ewentualnie ebay i będziesz wiedzieć na co Cię stać.
 

muminek  Dołączył: 23 Paź 2006
obiektyw PENTAX-M SMC 1,4/50mm na aparat PENTAX PK. co powiecie na takie cos do kasetki

:mrgreen: oraz na ta tokine zestaw w mkaire tani by wyszedł ale czy to dobry wybór

TOKINA AF 35-300mm F4,5-6,7
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
muminek, - 1,4 - jezeli choc troche poczytales forum ( w co watpie) jest dobry
co do mega zoomow to i tutaj i w calej sieci jest kupe opinii na temat takich szkiel - wiec jezeli cos czytalec (w co watpie) to powinienes wiedziec ze to marne rozwiazania.
Dziwia mnie twoje pytania bo nijak nie trzyma sie to wszystko "kupy" konerty ostre jak brzytwa i ta tokina....dodajac do tego posty typu:
muminek napisał/a:
elloł to co skompletujcie mi jeszcze jakis zestaw w maire tani i sensowny z ostrymi jak zyletka fotkami:]
muminek napisał/a:
a wiela to kosztuje ? pewnie dużoooo

a jaka stałke kupić najleppiej zeby było ostro i jasno?
Cytat
ile takie szkła kosztuja?dla mnie 700zł za szkło to max
_________________


to jestes albo gigantycznym leniem albo po prostu lubisz jak ci ludziska wszystko pod nos podstawia.....albo jestes trollem.....
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
Fafniak napisał/a:
jezeli choc troche poczytales forum ( w co watpie)
Fafniak napisał/a:
wiec jezeli cos czytalec (w co watpie)

Fafniak, a myślisz że muminek przeczyta twojego posta (wątpie) ;-) ?
widać że szuka coś mniej więcej w zakresie 10-800 w jakości legendarnej czarnej 77, no i tak do 700zł max. i nie chcesz chyba powiedzieć że to nie możliwe ;-)
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
tomecki, - :mrgreen:
 

MKw  Dołączył: 20 Kwi 2006
tomecki napisał/a:
Fafniak napisał/a:
jezeli choc troche poczytales forum ( w co watpie)
Fafniak napisał/a:
wiec jezeli cos czytalec (w co watpie)

Fafniak, a myślisz że muminek przeczyta twojego posta (wątpie) ;-) ?
widać że szuka coś mniej więcej w zakresie 10-800 w jakości legendarnej czarnej 77, no i tak do 700zł max. i nie chcesz chyba powiedzieć że to nie możliwe ;-)


:lol: :lol: :lol:
Wraz z rosnaca popularnoscia kasetki coraz wieksze jaja na forum :roll:
 

muminek  Dołączył: 23 Paź 2006
:-P :-P :-P :-P :-P
moze warto czekac na kadyszke-aa smiejcie sie a ja mam problem bo do k100 nie mozna podpiąc gripa a wiem jak to jest potrzene :shock: :idea:
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
a wiec troll......EOT
 

Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
Fafniak napisał/a:
albo jestes trollem.....

Muminki to istoty o antropomorficznej budowie ciała (podobne do hipopotamów), bohaterowie cyklu dziewięciu książek fińskiej pisarki Tove Jansson. Według niej samej są one odmianą trolli. - za wikipedią - czyli innej możliwości nie ma :-)
 

muminek  Dołączył: 23 Paź 2006
powiedzmy że jestem muminkiem i leci mi glucik z nosa... niech bedzie a smiejcie sie
P>S bardziej wesołego forum nie widziałem nawet kłótnie tu sa na zarty ;-)
 

hamster  Dołączył: 11 Paź 2006
zniechęcacie zagubione duszyczki do systemu, :-x aż tak boicie się nadmiernej eksploatacji światowych zasobów surowca smc że nie chcecie ludzi dopuszczać? :-P Tak czy owak nie wiedziałem że muminki są takie leniwe :-> , jednakże powinny żyć z Pentaxami w symbiozie.
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
xanti napisał/a:
zniechęcacie zagubione duszyczki do systemu,

Nikt tu nikogo nie zniechęca, ja sam ciągle się wacham nad Pentaxem i to forum mocno przechyla szalę w stronę bagnetu K, ośmielę się nawet stwierdzić że to bardzo przyjazne i pomocne forum (no może czasem jakiś lekki OT ;-) ) ale do jasnej cho..... nie można oczekiwać od kogoś odpowiedzi na swoje nawet najbardziej proste pytania, nie ruszając palcem w bucie, IMHO jak mam problemy podstawowe to sobie kupuję kompakta z wielkim zoomem i wtedy patrzę co mnie boli, czego mi brakuję, przeczodząć na lustrzankę muszę to wiedzieć bo inaczej to trochę bez sensu. Jeden lubi robale inny landszafty, trzeci studio a siódmy ptaki i nie da się do tych wszystkich zastosowań kupić jednego super-hiper-duper-extra szkła bo tak się poprostu nie da.
Reasumując najpier określamy wymagania a potem kupujemy sprzęt.
 
mmalino  Dołączył: 13 Lut 2007
Przeglądając forum dotarłem do tego miejsca, myślę że na tą dla mnie chwilę odpowiedniego - myślę o zakupie.
Nie ma sensu zadawać podobnych pytań jak muminek, szukam jakiejś strony nt. szkieł manualnych /najlepiej po polsku/, czy natrafiliście na coś takiego ?

Pozdr
 

asklop  Dołączył: 22 Kwi 2006
 
mmalino  Dołączył: 13 Lut 2007
Dzięki asklop, szkoda, że nie ma "po naszemu".

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach