dan  Dołączył: 11 Sie 2006
perl, kurde, nie sadzilem, ze bedziesz kiedys orendownikiem tolerancji systemowej :-) Fajnie!

(ale Canona nadal nie lubisz? :-P )
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
perl napisał/a:
Marcin, nie przesadzaj, gdyby nie zaczepny post opiszona na ten temat, niewielu zwrociloby na to uwage.

Ja widzialem od razu ze to ironia, i wybuchnalem smiechem jak to przeczytalem.

Jako Nikoniarz. A przeciez czytajac to, powinienem byc przeciez tak bardzo na Roberta zly...

Pozwolisz ze bede mial inne zdanie - tym bardziej ze poparte pewna rozmowa...dobrze?
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
opiszon napisał/a:
taaa, nie pamiętasz kto pierwszy zwrócił na to uwagę :?:
Tak, pamietam.
Jednym z pierwszych byl piotr_luk, ktory rowniez nie zrozumial ironii. I tu bardzo sie zdziwilem, bo akurat jego nigdy nie posadzilbym o zle odczytanie czegokolwiek.

Tobie wydawalo sie ze bedziesz postrzegany jako fajny, wiec strone dalej poszedles za ciosem, uderzajac mocniej.
Tylko ze Twoje zachowanie przypominalo napastnika w polu karnym, ktory nietkniety przez nikogo wywraca sie, zeby wymusic karnego.
 

pi.wa  Dołączył: 20 Kwi 2006
poprawiam....jesli czegos nie wiem, a w tym momencie nie wiem to probuje sie dowiedziec; to wlasnie uczynilem piszac na gieldzie - i jak z pewnoscia juz zauwazyles stwierdzilem moj blad; naprawilem go wstawiajac watek do HP; a z wedlina w tym miejscu kojarzy mi sie tylko rzucaniem miesem; nie wiem czemu i komu przeszkadzal moj watek; nastepuje frustracja
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
I teraz, zamiast normalnego wątku w klimacie mojego ulubionego forum, żywego, kipiącego emocjami, nieco szalonego, nieco głupiego, ew. oczyszczonego z paru postów, o których może sami autorzy woleli by zapomnieć - mamy zaj...ście rzeczowy wątek, w którym Samp gada sam ze sobą o nowej puszce Pentaksa. Aż chce się czytać tę skondensowaną dawkę wiedzy, podaną w tak atrakcyjny sposób.

Sam się nie raz wkurzałem na ciągłe kłótnie o FF. Ale wywalenie tego wątku to było najgłupsze, co można było zrobić. Coś zupełnie dla mnie nie do pomyślenia.
Nieprzyjemny dysonans poznawczy. Coś mega fuj. No i co ja poradzę, że tego nie rozumiecie? No trudno, przecież się z tego powodu nie potnę.

 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
perl napisał/a:
Tobie wydawalo sie ze bedziesz postrzegany jako fajny, wiec strone dalej poszedles za ciosem, uderzajac mocniej.

super, więc jesteś psychologiem :?:
dobrze wiedzieć :lol:
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
Fafniak napisał/a:
Pozwolisz ze bede mial inne zdanie - tym bardziej ze poparte pewna rozmowa...dobrze?
Jesli oczywiscie nie bedzie nic przeciwko, chcialbym wiedziec wiecej na ten temat.
Bo ja absolutnie nie poczulem sie urazony postem Roberta i bede go bronil, chociaz nawet go nie znam osobiscie a jego posty widze moze od dwoch miesiecy.

pozdrawiam Was cieplo


W tej sytuacji
Nikoniarz pełną gębą.

 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
bEEf napisał/a:
Gdybyś nie był tak przejęty ideami Hiszpańskiej Inkwizycji

Czy jesteś pewien, że zrobiłeś dobre porównanie, nie przesadzasz przypadkiem?
Jak się nie mylę to parę miesięcy nie odwiedzałeś Forum i nie wiesz co się tu działo, a teraz raptem prowadzisz jakąś krucjatę za "za wolność Waszą i naszą".
 
BAN YellowLabel  Dołączył: 30 Mar 2008
Rozchodzi się o to, że miło było odejść po kawę i zobaczyć 4 strony gadania, oftopowania, zdjęć czołgów i w ogóle wszystkiego. Przeszkadzał w tamtym dziale, to trza było do HP i by sobie ludzie dalej dyskutowali wraz z idea forum.
Zabiliście rozkwitające drzewo :(


:)

 

pi.wa  Dołączył: 20 Kwi 2006
internet = wolnosc ; albo jestesmy w chinach
 

Samp  Dołączył: 23 Kwi 2006
pi.wa napisał/a:
wiecie co zenada; kilka dni temu moj watek wywalono najpierw z gieldy i ok-moj blad ale wrzucilem go na HP i tez nie okazal sie wystarczajaco atrakcyjny; totalitarne podejscie bylo modne w XX wieku

pi.wa wykasowałem tamten wątek, bo do zamieszczania ofert giełdowych służy dział Giełda, rządzący się określonymi prawami, a nie HydePark.
To samo wysłałem Ci w uzasadnieniu wykasowania posta.

Zachowujesz się teraz bardzo nieelegancko.

EOT.
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
perl, podstawa jest zrozumienie - jezeli piszesz kontrowersyjny post ktory z zalozenia ma byc ironiczny - to albo musisz umiec ubrac go w slowa (byl taki jeden co robil to doskonale) albo uzyc emotek tak aby czytajacy zrozumieli wypowiedz - to wedlug mnie podstawa.Zaniechanie takich praktyk doprowadza do nieporozumien. Czy to nie jest oczywiste? Po co nieporozumienia?
perl napisał/a:
Jesli oczywiscie nie bedzie nic przeciwko, chcialbym wiedziec wiecej na ten temat.
- prywatna rozmowa pozostaje prywatna rozmowa i nie bede jej upublicznial
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
pi.wa napisał/a:
internet = wolnosc

mylisz wolnosc z anarchia i burdelem

 

thrackan  Dołączył: 08 Lut 2007
pi.wa napisał/a:
nie wiem czemu i komu przeszkadzal moj watek; nastepuje frustracja

Zweryfikuj wedle własnej pamięci, czy w Twym wątku w HP nie było prób kupna i rezerwacji. Jeżeli były (a wedle mojej pamięci tak), to kupujący od Ciebie byliby poza giełdą, poza systemem "+" i "-" giełdowych. Mogłeś dać ogłoszenie z datą wygaśnięcia, że będziesz sprzedawał sprzęt przez nowy wątek giełdowy mający powstać o danej godzinie i dacie. Czemu nie zrobiłeś tego jak inni?
 

Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
może o zdjęciach porozmawiamy? :roll:
 

roket  Dołączył: 15 Lis 2008
perl,
Cytat
Reszta to w polowie spuszczanie sie na monitor niedojrzalych emocjonalnie, ale doroslych chlopcow, w drugiej polowie gadanie o wszystkim oprocz puszki i wrzucanie zdjec transporterow opancerzonych.
Muszę zareagować nie było ani jednego transportera opancerzonego , mylisz się . ;-)
 

Samp  Dołączył: 23 Kwi 2006
bEEf napisał/a:
I teraz (...) mamy zaj...ście rzeczowy wątek, w którym Samp gada sam ze sobą o nowej puszce Pentaksa. Aż chce się czytać tę skondensowaną dawkę wiedzy, podaną w tak atrakcyjny sposób.

Dzięki, stary! Naprawdę to chciałem usłyszeć, starając się od godziny wyłuskać coś wartościowego z tamtego słowotoku o K7 (bez D).
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
dan napisał/a:
perl, kurde, nie sadzilem, ze bedziesz kiedys orendownikiem tolerancji systemowej :-) Fajnie!
Nie bede udawal zaskoczonego. Jestem.


dan napisał/a:
(ale Canona nadal nie lubisz? :-P )
Cos sie zmienilo. Dawno temu dla mnie obojetny, dzis bardzo lubiany - Pentagram. Dzisiaj mu to wyznalem na PW.
To jedyny Canoniarz, ktorego tak lubie, ze mam ochote z nim isc na browar. ;-)
 

Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
Samp, bądź realistą. Co tam wartościowego o k7 mogło pisać? Przecież to same spekulacje, domysły i wątek mi się urwał :oops:
 

pi.wa  Dołączył: 20 Kwi 2006
samp-zachowuje sie bardzo elegancko, moze tylk nie podoba cie sie moje zdanie; mygosia-chiny to faktycznie burdel, widzielm na wlasne oczy ale w ustach kobiety brzmi to co najmniej nieelegancko; thrackan-nie moge czegos sprzedac jak nie chce sprzedac tylko pogadac o sprzedazy ponadto nie bylo ofert kupna ani rezerwacji
internet = burel :?: :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach