piters1986  Dołączył: 23 Sty 2008
http://allegro.pl/yamaha-...1934375726.html

małe i podobno bardzo przyzwoite
 
kasza  Dołączył: 13 Lis 2006
piters1986 napisał/a:
małe i podobno bardzo przyzwoite
Potwierdzam, robi robotę. Sprawdź tylko czy na głębokość będzie pasować. No i minusem może być to że bez pilota niewiele podziałasz. Na panelu praktycznie tylko gałka głośności i play.

Pozdrowienia
kasz
 
Matti  Dołączył: 07 Kwi 2008
matb napisał/a:
Ostatnio temat małej wieży przerabiałem na własnej skórze. W ostatecznym rozrachunku Yamacha E810 wygrała z Denonem M37. Zakupu Piano nie żałuję, choć z różnych przyczyn jeszcze nie miałem okazji sprawdzić jego możliwości.

Odpowiedź po 2 latach :-) Dzisiaj zdecydowanie kupiłbym Denona DM-38 niż Yamahę E810. Brzmienie jednak lepsze... E-810 mam w pokoju, a DM-38 chcę kupić dla córki.
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Po dwóch latach to już w ogóle nie mam problemu miniwieży. Yamacha, z tego co wiem, dobrze służy innemu forowiczowi, a u mnie gra całkiem inny system. Bez odtwarzacza CD ;-)
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
matb napisał/a:
Yamacha, z tego co wiem, dobrze służy innemu forowiczowi

służy bardzo dobrze - codziennie od powrotu z roboty, aż do końca dnia - zdecydowanie trafiony zakup (no dobra, czasami denerwuje głośny napęd, ale taki jest tylko na początku odtwarzania)

i jestem zadowolony - solidny sprzęt, oczywiście nie mam porównania z innym nowoczesnym sprzętem, ale mój poprzedni wzmak z kolumnami Tonsila nie miał startu do tego Pianocrafta
 
Matti  Dołączył: 07 Kwi 2008
Brzmienie Yamahy czy Denona jakiegokolwiek nie umywa się do brzmienie Radmora 5102 z trójdrożnymi kolumnami Tonsila 40 W z 1979 roku... To tak na marginesie moja subiektywna opinia.
 

ziemo  Dołączył: 28 Gru 2008
Matti napisał/a:
Brzmienie Yamahy czy Denona jakiegokolwiek nie umywa się do brzmienie Radmora 5102 z trójdrożnymi kolumnami Tonsila 40 W z 1979 roku... To tak na marginesie moja subiektywna opinia.


Rozumiem sentyment do radmora i altusów, ale z dobrym brzmieniem to już obecnie nie ma wiele wspólnego.
 
Matti  Dołączył: 07 Kwi 2008
Pozwolę się z kolegą nie zgodzić. Akurat głośniki to nie altusy, ale po regeneracji. Brzmienie jak najbardziej lepsze niż sterylna Yamaha. Pasywny miękki bas jest na to dowodem. Tak jak pisałem, to moja subiektywna opinia...
 

Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
O ile Tonsile dosyć mocno odbiegały od dobrego dźwięku (chociaż model "40W" mówi niewiele ;-) ) o tyle Radmor 5102 gra całkiem ładnie.
 
Matti  Dołączył: 07 Kwi 2008
Tonsil ZG 40C/5. Impedancja 8 omów. Moc znamionowa 40W.
 

anatol1  Dołączył: 18 Cze 2009
Moje ZG 40C (z francuską tabliczką Thomson'a) napędzane wieżą Technics'a , grają całkiem fajnie. Pełnoletność mają dawno za sobą i ciągle są w stanie dziewiczym :-P

Kiedyś grały z Radmorem, ale złodziej mi go podp..... tzn. ukradł. Kolumny zostały, bo były za ciężkie i nieporęczne do taszczenia.
 
Matti  Dołączył: 07 Kwi 2008
Trochę odbiegamy od tematu :oops: Prawda jest taka, że te kolumny po regeneracji będą grały kolejne 30 lat, proszę mi pokazać dzisiaj takie, które tyle wytrzymają. Radmor - klasyka. Dużo ludzi go serwisuje lub remontuje generalnie, widok po tej usłudze imponujący :->
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Matti napisał/a:
proszę mi pokazać dzisiaj takie, które tyle wytrzymają
ciężko będzie - trzeba by poczekać 30 lat - wtedy będziemy mogli rozmawiać
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
O, ja mam ZG 20C z Fonicą PA 2801. Wzmak się niestety trochę sypie - przydałby mi się jakiś szpec, co by go doprowadził do porządku, jeśli to opłacalne, ale żadnego nie znam. Zna ktoś takiego w Krakowie?
 

diplodok  Dołączył: 13 Cze 2006
odgrzebię temat
posiadłem drogą kupna Harman Kardon Festival 500. Mój CD nie czyta CD-R i nie wiem czy to jest jego wada, czy po prostu ten system tak ma, bo w sieci znajduję różne i sprzeczne informacje...

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach