Kuzyn Mygosi  Dołączył: 08 Wrz 2008
tatsuo_ki napisał/a:

mówię. CoD:MW przeszedłem ze cztery razy, na różnych poziomach trudności i liniowość fabuły w ogóle... no nawet nie zwróciłem na nią uwagi...
Mi nawet nie przeszkadzała liniowość fabuły. Tylko np. czasem można by po cichu załatwić pewne sprawy ... ale moja "drużyna" robi to na ustalone z góry kopyto ... grałem w MW i to nie była przyjemność tylko irytacja ... szczególnie jeśli moja "drużyna" odwalała za mnie zadanie (likwidując wroga) ... to ja gram czy komputer sam ze sobą do diaska ?

Cóż Tobie to zupełnie nie przeszkadzało ... a ja tej gry przez właśnie "TO" nie cierpię ;)

ps. o dziwo kilka lat temu grając w Call Of Duty 2 lub 1 wszystko było cacy ... fajnie opowiedziana historia ... nie było takich wkurzających sytuacji (przynajmniej jakoś nie pamiętam tego) ... ale im nowsza część tym gorzej.

[ Dodano: 2010-03-17, 23:06 ]
agrest napisał/a:
FPP = Q3 :)
hehe ... pewnie wyjdę na jakiegoś .... " :evil: " ... ale to kolejna gra której jakoś nie trawię x-P ... już wolę z gier tego typu (arena i rzeź) Unreal Tournament 1 (o niebo lepsza od Q3).
 

Doktor_Vincent  Dołączył: 04 Lip 2009
Ale wam fajnie... a mi jeno hirołsi trójka na kompie ruszą :-(
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Doktor_Vincent, no wiesz co ;-) student bez porządnego kompa to ...

dobra, ja nigdy nie miałem kompa na czasie (ostatni raz w czasach P133 - wtedy kupując półrocznego z Lombardu, miałem komp na czasie :-P a jeszcze wcześniej A500 też miałem "na czasie")
 

Doktor_Vincent  Dołączył: 04 Lip 2009
opiszon napisał/a:
student bez porządnego kompa


A gdzie tu studenta widziałeś, ja jestem poważny człowiek pracujący, nawet w papierach mam wpisane fotografik (tych co mi na biurku się plączą) :-B

A właśnie hirołsi też średni działają, bo mi do windowsa wyskakuje co 10min :-P
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Doktor_Vincent napisał/a:
bo mi do windowsa wyskakuje co 10min :-P
albo sobie załatw lepszą wersję ;-) albo przeczyść wiatrak w kompie :-P
 

tatsuo_ki  Dołączył: 01 Mar 2009
Kuzyn Mygosi napisał/a:
szczególnie jeśli moja "drużyna" odwalała za mnie zadanie (likwidując wroga) ... to ja gram czy komputer sam ze sobą do diaska ?

coraz lepsze kompy pozwalają na tworzenie coraz lepszych AI, co za tym idzie, NPCe będą coraz bardziej przypominać w zachowaniu ludzi... gracz będzie coraz bardziej czuł się, jakby grał z innymi ludźmi... no i przez to, jak na prawdziwej wojnie, możesz prowadzić braci do boju, a możesz leserować gdzieś w okopach... poza tym nie zauważyłem zupełnie tego, o czym mówisz... taki przykład - jak pierwszy raz zagrałem w demo I'nki, to tam po wystrzelaniu przeciwników ze stacjonarnego maszynowego przechodzisz na podwórze, gdzie cały czas przychodzą nowi przeciwnicy, no i za pierwszym razem tak się zaaferowałem obroną pozycji, że dopiero po kwadransie i wyraźnym przypomnieniu przez grę, uświadomiłem sobie, że muszę iść dalej, bo bez tego będę strzelał do terrorystów całą noc... albo misja, gdzie musisz ze stodoły dobiec do helikoptera... gdzie tam za Ciebie się cokolwiek samo dzieje? reszta drużyny tak się guzdrzy, że miałem wrażenie jakbym sam musiał ich wszystkich przejść... także nie wiem o czym mówisz, bo gra jest skonstruowana na zasadzie checkpointów... jak sam nie pójdziesz, to się gra do przodu nie posuwa... a że reszta drużyny też bierze udział w walce, a nie jedynie statystuje? w multiplayerze po sieci nie mam szans na takie zgranie z zespołem jak w singlu...

[ Dodano: 2010-03-18, 00:10 ]
a, no i jeszcze misja w Prypeci, na samym końcu, przy diabelskim młynie... co z tego, że masz kumpla z boku... i tak akcja jest po prostu... :shock: :evil: :shock: :evilsmile: :shock:
 
El_Filippo  Dołączył: 04 Paź 2008
Polecam z czystym sumieniem: Unreal, Quake 2 i Half-Life :-)
 
BAN YellowLabel  Dołączył: 30 Mar 2008
chyba czas znów kupić xboxa. narobiliście mi ochoty :)
 

Generic  Dołączył: 09 Lis 2007
El_Filippo napisał/a:
Quake 2
:-B
 

Viator  Dołączył: 08 Maj 2008
gajos007 napisał/a:
ja grałem,7 razy pod rząd, ale skończyłem tylko na 6 sposobów
A na poprawny sposób skończyłeś, znaczy bez Wish Granter'a, tylko przez laboratorium?
 

ubeuszek  Dołączył: 03 Cze 2008
Tez bym w cos pogierzyl, ale moja maszyna rozkrzacza sie nawet na dosboxie, win 3.1, hirolsach 1, sim earth :D
 

Keek  Dołączył: 25 Cze 2008
A jak lubisz wiecej skradania i glowkowania a nie szybkiego pordowania to polecam staruszki Thief i Thief 2.

A tak przy okazji. Co ze starszych FPP poszloby na netbooku? Jako, ze nie mam "duzego" PCta to w ten sposob przypomnialem sobie tego Thiefa i chetnie bym sobie jeszcze cos przypomnial.
 

ggdh  Dołączył: 06 Sty 2008
Najnowsze Battlefield: Bad Company 2 - krotkie, liniowe do bolu. Podobne do MW2. Ogolnie daje rade. Chociaz na chwile obecna rzadzi u mnie Dragon Age: Origins 8-)
 

Viator  Dołączył: 08 Maj 2008
ggdh napisał/a:
Dragon Age: Origins
A prawda, prawda. Gierka jest naprawdę świetna, dawno nie grałem w tak dobrego RPGa. Przez chwilę miałem nadzieję, że wyrówna poziom Wiedźmina, ale nie dała rady, niemniej jednak jest fantastyczna. No i ilość zabawy (circa 120h), przy ilości czasu jaką mogę poświęcić na granie, wystarcza na sporo zabawy. Kupiłem preorder, nie gram w nic innego, i jestem dopiero tuż przed zjazdem możnych, a już wyszedł dodatek na następne 30h :). Polecam.
 

superkomornik  Dołączył: 02 Sty 2007
Ze starszych to zdecydowanie Half-Life. A jak przejdziesz to na www.moddb.com znajdziesz masę modów single-player :-)

A ostatnio grałem w Half-Life - niesamowita gra! Szkoda, że nie mam jakiejś porządnej grafiki do tego :-(

[ Dodano: 2010-03-18, 12:48 ]
Miało być "ostatnio w Half-life 2".
 

makak  Dołączył: 31 Sie 2008
ggdh napisał/a:
Najnowsze Battlefield: Bad Company 2 - krotkie, liniowe do bolu.


Z tego co się orientuje to ogólnie seria Battlefield nastawiona jest na rozgrywkę multiplayer w sieci, a tryb single player jest żeby... był.
 

xneon  Dołączył: 11 Gru 2009
a ja niekonwencjonalnie polecę XIII
oparta na przyzwoitym komiksie Van Hamme'a
wykonana w rzadko spotykanym cel-shadingu
nadającym jej pełnowymiarową formę komiksu
wszystkie onomatopeje *TAP TAP*, *BLAM BLAM*
wciąga nieprzyzwoicie, choć fabuła nie tak oryginalna
 

rOTTEN  Dołączył: 27 Mar 2007
Borderlands! Dla mnie miszcz.
 

squonk  Dołączył: 01 Wrz 2008
Half Life 1 i 2 :-)
Unreal (tylko 1-ka..),
Duke Nukem (+HiRes Pack),
RTCW,
Jedi Knight 2 (Dark Forces) - stara ale klimacik ma :-)
Jedi Outcast

Mało gram, srednio 1-2 gry rocznie - brak czasu..ale lubie :-)
 

Ex3  Dołączył: 27 Sie 2009
www.quakelive.com :)
lepszej fpp nie było i nie będzie.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach