Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
CanisLupus napisał/a:
Spinner dostałeś wiadomość na Pw w sprawie tego Lx custom??


A kiedy wysylales?? Mam lekko przepelniona skrzynke... :oops:

asklop napisał/a:
o ile pamietam Spinner pisales kiedys, ze LX nie powalil cie na kolana, ze wolisz ME super Zmieniles zdanie


I tak i nie... :lol: Okazalo sie, ze egzemplarz, ktory wczesniej mialem byl mooocno zjechany, jak sie okazalo takze uszkodzony co mnie dosc mocno zrazilo do LXow - bo jak ladny to drogi itd... Od lat szukalem ladnego w dobrej cenie, potem rezygnowalem... a potem znowu choroba wracala...

No i ostatni jej nawrot dostalem po spotkaniu grudniowym w W-wie gdzie pomacalem egzemplarz Psyta... :oops:

Dalej twierdze, ze jest dosc glosny, ze naciag w ME Super chodzi lepiej... Ale sa inne rzeczy "in plus" - wiiiizjer, DOF, MLU, TTL blysku, korekcja co 1/3EV, wymienne pryzmaty itp...

No i to LX... :oops: To do takich aparatow ludzie tacy durni jak ja kupuja paski za 200zl... :oops:

Pzdr
Spinner :mrgreen:
 

asklop  Dołączył: 22 Kwi 2006
tref napisał/a:
Fafniak, asklop, mam Was ubić? Jazda mi z tymi załącznikami, wrzucajcie takie rzeczy na fotosiki... prosiłem przecież w specjalnym wątku: LINK


a bo mnie fafniak jakos tak zmylil :mrgreen:
 
CanisLupus  Dołączył: 10 Sty 2007
CanisLupus napisał/a:
Spinner dostałeś wiadomość na Pw w sprawie tego Lx custom??


A kiedy wysylales?? Mam lekko przepelniona skrzynke... :oops:


Kilka dni temu.
Jutro napisze o co chodzi ateraz zmykam. :arrow:
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Spinner, jesteś wielki. Fafniak miał pianę na ustach [no, jak zwykle przeryysowałem opowieść], gdy opowiadał, że mu podkupiłeś to cudo. Jesteś wielki [choć nie wiem jakim cudem jest to w Wawie-jakieś tajne plany macie :-P ].

A co do hejtowania, przecież wiadoma sprawa, że LXa chciałbym mieć, ale niestety... Zazdroszczę i cieszę się, że Wy macie! :mrgreen:
 

asklop  Dołączył: 22 Kwi 2006
Spinner napisał/a:
To do takich aparatow ludzie tacy durni jak ja kupuja paski za 200zl...

dobrze to rozumiem. Kiedys tez dopuszczalem do siebie mysl, aby kupic cos z innej stajni. Ale teraz to po prostu dla mnie swietokractwo. Cos co nie ma napisu Pentax nie jest godne mojej torby.....Lowepro :mrgreen:

ale LX rzadzi sie inymi prawami, tam pasek za mniej niz 200 po prostu nie przystoi :mrgreen:

[ Dodano: 2007-03-29, 00:49 ]
asklop napisał/a:
tu był załącznik, ale już go skasowałem.
tref


skladam oficjalny protest przeciwko usuwaniu moich zalacznikow prywatnych :-P
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
CanisLupus napisał/a:
Powiedz mi czym się różni ten wizjer od klasycznego?

Canis L


To jest FB-1 z FC-1 o ile dobrze widze: http://www.bdimitrov.de/k...ders/index.html

tref napisał/a:
nie wiem jakim cudem jest to w Wawie


To nie moj wizjerek... Pewnie z Apollo wciagnal... ja sie zastanawialem ale kasy niet a i bez lookniecia na to nie wiedzialem czy mi male powiekszenie nie bedzie przeszkadzac... A podkupilem mu FF-1... :oops:

Pzdr
Spinner
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
tref, - zmienilem :oops:
Co do piany - to nieprawda....ale kominek by sie przydal.....
A ten zestaw jest naprawde fajny.....obraz jest mniejszy ale jakby "blizej" nie wiem jak to inaczej napisac.....
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
asklop napisał/a:
srebrny LX 2000 + 50/1,2 wymiata ten zestaw.


asklop, jak można tak człowieka katować z rana? Czy Ty wiesz, jaką ja mam bujną wyobraźnię? Teraz będę się zadręczał, że za mało zarabiam, żeby sobie pozwolić na taką szlachetną pleśń...
:mrgreen:
 

dickkett  Dołączył: 18 Wrz 2006
Fafniak, gratulacje, cudny!
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
asklop napisał/a:
czytalem z 1,5 miecha temu w LOGO, ze Pentax wypuscil niedawno mala limitowana kolekcje LX ze zlota i skorki krokodyla . Bodajze lutowy numer.


To jest kaczka dziennikarska. Jakis dystrybutor, z Brazyli chyba, przy okazji wypuszczenia K10D pokazal ot tak sobie na konfernecji LX Gold, ze niby K10D to taki LX naszych czasow, pierdu, pierdu i media podchwycily. W koncu normalni ludzie nie zasmiecaja sobie glowy takimi p***** jak wersje Pentaksa LX, tylko traktuja to jako ciekawostke do zapomnienia na nastepny dzien.

A tak a propos LX to jakas choroba jest. Ja nie potrafilbym zyc bez tego aparatu. Jestem swiadomy jego brakow, mimo to jestem po prostu w nim zakochany.

A co do LX 2000, to nie mam, ale mam za to matowki z LX 2000 - SC-69 i SG-60 - za co Spinner mnie nienawidzi ;-)

dz.

[ Dodano: 2007-03-29, 10:28 ]
szpajchel napisał/a:
Teraz będę się zadręczał, że za mało zarabiam, żeby sobie pozwolić na taką szlachetną pleśń...


nie ma tak latwo - nawet jak masz pieniadze, to nie jest tak latwo kupic ;-) Ja przez pewien czas bylem gotowy wziasc kredyt na LX 2000, ale przez rok nie pojawil sie na ebayu i mi przeszlo ;-)

dz.
 

regis  Dołączył: 30 Gru 2006
 

asklop  Dołączył: 22 Kwi 2006
szpajchel napisał/a:
jak można tak człowieka katować z rana? Czy Ty wiesz, jaką ja mam bujną wyobraźnię? Teraz będę się zadręczał, że za mało zarabiam, żeby sobie pozwolić na taką szlachetną pleśń...


to bylo na pobudzenie krazenia :mrgreen: Pisalem ten post o 02:15 w nocy i prawie zasypialem przed kompem

dzerry napisał/a:
nie ma tak latwo - nawet jak masz pieniadze, to nie jest tak latwo kupic Ja przez pewien czas bylem gotowy wziasc kredyt na LX 2000, ale przez rok nie pojawil się na ebayu i mi przeszlo


w 2005 roku pojawily sie dwa takie zestawy na ebay, no ale sprzedaly sie za astronomiczna kase, ponad 3ooo dolkow o ile pamietam
 

zenza  Dołączył: 22 Kwi 2006
A ja myślałem, że jak mam aparat, to robię nim zdjęcia a nie modle się do niego i umieszczam go w gablotce :lol: Nie rozumiem WAS- kolekcjonerzy, czy fotografowie??? Może jakieś zdjęcia , bo to jest chyba wyznacznik sprzętu. A pisano tu Pentaksiarzach:)
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
zenza, ale kolekcjonowanie sprzętu to też nic złego. Niech każdy robi to, co mu sprawia frajdę i tyle. Poza tym jedno nie wyklucza drugiego. Można kolekcjonować pleśniaki na półce i robić fajne foty DL-em, nie milo? ;-)
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
zenza napisał/a:
A ja myślałem, że jak mam aparat, to robię nim zdjęcia a nie modle się do niego i umieszczam go w gablotce :lol: Nie rozumiem WAS- kolekcjonerzy, czy fotografowie??? Może jakieś zdjęcia , bo to jest chyba wyznacznik sprzętu. A pisano tu Pentaksiarzach:)

Mają zdjęcia............................sprzętu
 

zenza  Dołączył: 22 Kwi 2006
beff- ja rozumiem pewnie, że lepiej jak zajmując się fotografia kolekcjonują sprzęt niż by mieli kolekcjonować pudełka po zapałkach:) przecież nic nie mówię :lol: :-P
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
zenza napisał/a:
Może jakieś zdjęcia , bo to jest chyba wyznacznik sprzętu.


Wiesz, taki LX 2000 z SMC A 50/1.2 przy danych parametrach, zrobi dokladnie takie samo zdjecie jak dobrze odmierzona mydelniczka z SMC A 50/1.2 ;-) Mamy ten komfort, ze jestesmy amatorami i mozemy sie delektowac tymi cudenkami, a nie tylko zazynac je w pracy ;-) Ja na przyklad i kolekcjonuje i robie zdjecia - zreszta byla juz o tym nie raz dyskusja - przeciez jedno z drugim sie nie wyklucza ;-)

dz.
 

zenza  Dołączył: 22 Kwi 2006
Rozumiem, przecież każdy może mieć inne podejście do tego. Nie mówię, że to źle. Ja uważam aparat za narzędzie pomagające mi wyrazić swoje jakieś tam artystyczne wizje, lub do rejestrowania teraźniejszości, to nie znaczy, że ktoś inny nie może wykorzystywać go(aparatu) do czegoś innego niż do tego, do czego został stworzony ;-) Już się nie odzywam. ;-)
 

asklop  Dołączył: 22 Kwi 2006
zenza napisał/a:
A ja myślałem, że jak mam aparat, to robię nim zdjęcia a nie modle się do niego i umieszczam go w gablotce Nie rozumiem WAS- kolekcjonerzy, czy fotografowie??? Może jakieś zdjęcia , bo to jest chyba wyznacznik sprzętu. A pisano tu Pentaksiarzach:)


totalnie nie kumam o czym piszesz. Jedno nie wyklucza drugiego. A czy wyobrazasz sobie aparat za 3000 $ i szlajanie sie z nim :?:

co do zdjec, zajrzyj do galerii w mojej stopce. Tam sa same zdjecia, ale ani jednego zdjecia sprzetu.

[ Dodano: 2007-03-29, 17:48 ]
co oczywiscie nie wyklucza mojej fascynacji LX
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Zenza... mamy podwojna radosc... z gromadzenia pieknego sprzetu i robienia zdjec tym pieknym sprzetem... Na dowod tego mam zalinkowac jakas swoja galerie czy cos takiego??

To moze ja tak, skoro wychwalamy swoje plesniaki to powtorze aby w jednym watku bylo :mrgreen: :


Plesniak 1

Plesniak 2


:mrgreen:

Pzdr
Spinner


Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach