rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Zdano napisał/a:
Trochę zniszczona ale zawsze

A może więcej, za to elegancko?

 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
tomecki napisał/a:
zhenis, a co dziś masz gorszy dzień?
Przyznaj się, na PW namawiasz go do zmiany systemu. To sa pierwsze symtomy :mrgreen: .
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
No dobra, powiem wam właśnie zhenis, zamówił Nikona D3 :mrgreen:
 
zhenis  Dołączył: 02 Sie 2007
chodzi raczej nie o zmiane systemu, a o budowanie systemu. Bo kupna kasetki nie mozna uznac za bycie w systemie, a z kolei inwestycje w szkla juz tak.

Chce miec cel, bedac w canonie taki bylby na przyklad - canon 35mm 1.4 L.
W pentaxie??? Zaraz mi powiedza limited 31, ale czy na pewno?
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
zhenis napisał/a:
Po co robic nalesniki, kiedy wystarczyly by normalne, jasne obiektywy

To sobie kup te jasne obiektywy w USA, przecież są. Dostarczają przesyłką lotniczą.
 

MarWoj  Dołączył: 15 Mar 2007
zhenis, a po co sie meczysz z takim ....kultowym :evil: systemem :?: Czyzbyś był masochistą? Są inne systemy,gdzie dowolną szklarnie sprzedają "na rogu ulicy".Jeśli wybrałes aparat,to chyba kierowałes sie jakimiś racjonalnymi przesłankami,nie tylko emocjami i opiniami o "kultowści" i "niszowości" systemu.W pentaksie niedostepności szkieł oraz realizacja zapowiedzi po 2-3 latach to "gratis" od producenta dla użytkowników.Aparat nie żona-jeśli Cię ogranicza,to zmień.A na razie :-B dla spojrzenia przez inny pryzmat.
 
zhenis  Dołączył: 02 Sie 2007
ile kosztowal limited 31 kiedy wszedl na rynek???

a tak w ogole:
:-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B - wszystkim stawiam :-D
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
zhenis, po 10 dla każdego, czy 10 na 2272 zarejestrowanych użytkowników :evilsmile: :?:

Pytasz o cenę w PL czy za wodami, lasami, górami?
 
zhenis  Dołączył: 02 Sie 2007
wiesz, ten serwis nie wytrzymuje zwyklego pisania, a to wyobraz sobie napisalbym scripcik, ktory by wystawil te wszystkie browary :) bye bye serwer bylby :D

za gorami, bo w polsce wiadomo ze bieda...
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
jest limit wstawiania ilości emotek w post :-P Tak serwera nie wysadzisz
 
zhenis  Dołączył: 02 Sie 2007
hmmm...

dobra nie bede sie scigal na oryginalnosc (bo nie lubie tych wszystkich "specjalistow" od bezpieczenstwa), ale podobno sa metody ;-)

i ile kosztowal ???
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Może faktycznie, dla kogoś kto wchodzi w system dziś Pentax to dziwny wybór i dość... hmmm... problematyczny? Całę szczęście, że ja przygodę z Pentaxem zacząłem 10 lat temu :-D Ale faktem też jest, że (jak mi się wydaje) dziś wybór Pentaxa dla wielu to wybór opcji budżetowej: tanie obiektywy manualne o dobrej jakości, ale godząc się na brak AF a nawet pełny manual. Bo w wersji mniej budżetowej to bieda... Dobre body i szkieł jak na lekarstwo, o innych akcesoriach nie mówiąc. Więc pozostaje czekanie na lepsze czasy :-P
 
zhenis  Dołączył: 02 Sie 2007
no i o tym samym...

i jeszcze o innym...

dobre szkla * sa drozsze uzywane niz byly kiedys nowe.
 

Grendel  Dołączył: 31 Gru 2006
To z powodu tych wszystkich nagród ;) nagradzają, nagradzają, to sprzedawcy podnoszą ceny... norma....
 
lipalipski  Dołączył: 28 Mar 2007
zhenis napisał/a:
glupi jestem
 
zhenis  Dołączył: 02 Sie 2007
no bo jestem.. a kto nie jest?
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
Ale tak wogole o czym tu jest mowa? :-/
 
zhenis  Dołączył: 02 Sie 2007
milo napisał/a:
Ale tak wogole o czym tu jest mowa? :-/
narzekam na system, jak to chyba czesto sie zdarza.
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
zhenis napisał/a:
narzekam na system, jak to chyba czesto sie zdarza.


Dobra rada, zmien system i narzekaj na P na CanonBoard ;)
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
matb napisał/a:
Może faktycznie, dla kogoś kto wchodzi w system dziś Pentax to dziwny wybór i dość... hmmm... problematyczny?
W sumie fakt, zwłaszcza dla osób z zewnątrz. Już ładnych parę razy na hasło "Pentax" usłyszałem od razu pytanie "A dlaczego nie Canon?".

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach