lipalipski  Dołączył: 28 Mar 2007
olgierd, nie wiem jaki związek z Twoją wypowiedzią ma zacytowany fragment, ale rzecz w tym, że na forum o Pentaxie założono wątek o blikach, przez kogoś uważanych za duchy.

Michu napisał/a:
Komentarz do tego cytatu sugeruje po prostu, że nie rozumiesz tych słów.


W którym miejscu? Mój komentarz, a dokładnie cały post sugeruje coś innego.

Michu napisał/a:
I coś takiego wystawia Tobie adekwatne świadectwo.


Adekwatne? Pasujące, przystające, stosowne, odpowiednie etc. Oczywiście.

Cóż, nie zrozumieliście Panowie, trudno. Następnym razem postaram się wyrażać bardziej dosłownie, rzekłbym -łopatologicznie. A używając ironii, sarkazmu i tym podobnych nie omieszkam dodać odpowiedniej emotikonki, w necie widać bez tego się nie da.

FIN
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
OKO, masz rację z tym FIN, bo jak przyjdzie Hiszpańska Inkwizycja...
 
lipalipski  Dołączył: 28 Mar 2007
:mrgreen:

Ot, po prostu nie ma o co kruszyć kopii. A jeśli czyjekolwiek uczucia zostały urażone przepraszam. Nie było to moim celem, a i uważam, iż mój tekst powinien być odczytany inaczej.
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
lipalipski, jeśli o mnie chodzi chodziło mi tlko i wyłącznie o fragment:
Cytat
Bierzcie i pijcie z tego wszyscy, jest to bowiem owoc krwi mojej, która za was i za wielu będzie wylana. Czy jakoś tak. To dopiero facet miał shizy. Śmieszne, no nie. Hahahaha

i napisałem również, aby rozróżniać prawdy (tej czy innej) wiary od blików, refleksów itp. a Twoja wypowiedź postawiła na równi jedno i drugie. Być może co innego miałeś na myśli, być może miałeś inne intencje i Twój tekst powinien być odczytany inaczej, ale niestety tego co się myśli nie widać - widać tylko to co jest napisane (dlatego też być może nie powinienem przypuszczać, że skoro napisałeś taki tekst to uznajesz wierzących głupimi czy naiwnymi - rzeczywiście się rozpędziłem w tym miejscu)

Z mojej strony również SZWED ... czy tam FIN ;-)
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
sołtys napisał/a:
Z mojej strony również SZWED ... czy tam FIN


Durni Duńczycy - Stig Helmer
;-)
 

wkt  Dołączył: 03 Lip 2007
Re: Anioły zlokalizowane :-)
Tok'Ra napisał/a:
"Świat niewidzialnych energii rzadko daje się sfotografować. Jednak czasami pojawia się na naszych zdjęciach. Miłego oglądania!" :mrgreen:

http://tinyurl.com/2smtvu

Teraz jak blika zlapiecie - to wiecie ze macie anioła :mrgreen: A i tamtejszy serwis mozna by wzbogacic w ciekawe ujecia... :lol:


tylko jak odróżnić blika od anioła? Pewności nigdy nie ma. Poza tym anioł może udawać blika dla zmylenia.
 

olgierd  Dołączył: 06 Cze 2007
Re: Anioły zlokalizowane :-)
wkt napisał/a:
tylko jak odróżnić blika od anioła? Pewności nigdy nie ma. Poza tym anioł może udawać blika dla zmylenia.

Niegłupia myśl ;-) wszakże to co nazywamy flarą też może być właśnie rejestracją bytów pozaziemskich. I tylko przez nieroztropność uważamy, że obiektywy zdolne do ich zarejestrowania są gorsze... ;-)
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
Pamietajce, ze " sa rzeczy na swiecie, o jakich sie fizjonomom nie snilo..."*

;-)



* Ferdek Kiepski
 

GRZESIO  Dołączył: 05 Mar 2007
A mi na wakacjach taki blik sie pojawił, prosto z jasnego nieba
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
mygosia napisał/a:
Durni Duńczycy - Stig Helmer
Egon Olsen.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Klawo jak cholera...
 

mumonzan  Dołączył: 23 Kwi 2007
To mi przypomniało jak w tym roku natkąłem się w sieci na "WYKAZ DECYZJI ODMAWIAJĄCYCH WPISU DO REJESTRU KOŚCIOŁÓW I INNYCH ZWIĄZKÓW WYZNANIOWYCH"
Wśród wielu innych znalazłem tam takie wspaniałe organizacje:

Zakon Wtajemniczonego Rycerstwa Linii Spiralnego Pierścienia

Światowa Akademia Nauk Duchowych Uzdrowicieli Wszechświatów

Zakon Kontemplariuszy Mocy

Przysięgam, że tego nie wymyśliłem :-D
Nie mam aż takiej fantazji:)

Może powinniśmy założyć Zakon Kontemplariuszy Fotografii ??
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Wolałbym zostać rycerzem, który mówi Ni.
 

mumonzan  Dołączył: 23 Kwi 2007
Takich oczywiście też przyjmiemy do Zakonu :mrgreen:
 

Aspius  Dołączył: 18 Wrz 2006
Ten zakon rozbawil mnie do lez ;) To moze cost takiego zalozymy ?
Polskie
Elitarno
Nacjonalistyczne
Towarzystwo
Anonimowych
Xenfobów
:)
Grzesiek
 

olgierd  Dołączył: 06 Cze 2007
mumonzan, doskonale trafiłeś - ten Zakon Kontemplariuszy Mocy to ogółem niezły przekręt niezłego przekrętacza. Jakbyś sobie pogóglał na ten temat to pewnie włosy dęba by Ci stanęły ze zdziwienia...
 

Misztu  Dołączył: 19 Mar 2007
Re: Anioły zlokalizowane :-)
wkt napisał/a:
Poza tym anioł może udawać blika dla zmylenia.


Albo blik anioła - żeby zdobyć sławę i zawisnąć na stronie jakiejś cudacznej organizacji.
 

diplodok  Dołączył: 13 Cze 2006
mam teorie na temat blikow to upadle anioly ktore pokazuja sie aby zyskac ziemska slawe
 

jaad75  Dołączył: 07 Paź 2006
Jak dla mnie, wiara, że czyjakolwiek krew ma zbawiać ludzkość od grzechu i wiara, że bliki to manifestacja bytów z innego swiata, mają ze sobą wiele wspólnego... Nie wiem z czego tu się śmiać...
Podążajcie za tykwą...
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
jaad75 - po cholerę rozgrzebujesz temat? Koniecznie musiałeś podzielić się swoim zdaniem?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach