bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
negocjatorek, mnie pasi. Ja w ogólę lubie kwadraty :-) Oglądać, bo robić jakoś nie robię - może czas poeksperymentować :->
 

negocjatorek  Dołączył: 12 Kwi 2007
bEEf ja robie kwadraty odkąd mam cyfre. I już mam taki sposób patrzenia... Zamierzam sobie w niedługim czasie założyć nitki na matówce, tudzież wizjerze, żeby nie musieć w głowie zmieniać kadru na kwadrat. Wczesniej zawsze mi się podobały kwadraty BW z MF... niestety na to jeszcze sobie bede musiał poczekać

[ Dodano: 2007-09-30, 15:33 ]
Mam zaszczyt zaprezentować wam kolejną pracę.
Tym razem pod tytułem:
"Upadek gwiazdy szklanego ekranu"
Zapraszam do komentowania.

#4



:evil: kurde dodało mi zdjęcie do ostatniego postu (ze starą datą) i dzieki temu ginę gdiześ w natłoku wątków z fotografiami do oceny :/
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
negocjatorek napisał/a:
kurde dodało mi zdjęcie do ostatniego postu (ze starą datą)
.... i tak ma być! Masz jeden wątek, w którym pokazujesz własne zdjęcia.
 

negocjatorek  Dołączył: 12 Kwi 2007
zorzyk, spoko rozumiem zasady gry. Chodziło mi tylko o to, że jak dodałem zdjęcie to dopisało to do starego postu i nie przesunęło mojego wątku na szczyt w dziale "fotografie do oceny" ale udało mi się to obejść :evilsmile: i dzięki temu kliknąłeś w mój temat 8-)

zorzyk, mam jeszcze pytanko całkiem nie na temat. Czy mój podpis nie jest niezgodny z jakimś punktem regulaminu (kolorowe czcionki?)
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
negocjatorek, jest metoda "Na Jarka" (zaraz wpadnie Jarek i zapyta "A jak to jest <<Na Jarka>>" :evilsmile: ). A więc tak:

Kopiujesz cały post do schowka i wywalasz go (opcja "Usuń"). Dodajesz nowy, wklejasz poprzednią treść, uzupełniasz o nową, wysyłasz.

[ Dodano: 2007-09-30, 19:50 ]
oops, chyba już na to wpadłeś sam ;-)
 

negocjatorek  Dołączył: 12 Kwi 2007
bEEf, dokładnie to właśnie zrobiłem :)

Ale wy lepiej zdjęcie komentujcie ;-)
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
negocjatorek napisał/a:
Czy mój podpis nie jest niezgodny z jakimś punktem regulaminu (kolorowe czcionki?)
Nie, nie jest niezgodny... Nie ma jasności w temacie kolorów w stopce, wiec siedzę cicho :-B
 

negocjatorek  Dołączył: 12 Kwi 2007
zorzyk, spoko i tak zmienię, ja bym tego chyba nie chciał oglądać (takie moje spostrzenia po przeglądaniu tematów w których się wypowiadałem - wszystko czarną czcionką tylko mój podpis błyszczy...
 

ttb  Dołączył: 26 Lip 2006
Nie da się ukryc, ze jesli chcesz wiecej komentów - to raczej na fotce muszą byc dziewczyny - a jeszcze najlepiej jak ładne. :-D
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
...i skromnie ubrane.
 

mumonzan  Dołączył: 23 Kwi 2007
No racja, z dtox-em nikt nie wygra:)))

Ale #4 bardzo fajne, tylko nie do końca rozumiem tytuł. Ten bucik stoi na szklanym ekranie jak mniemam?
 

negocjatorek  Dołączył: 12 Kwi 2007
mumonzan, stoi na ekranie, a w tle leży drugi ekran... Nie widać? hmmm czyli za ciemne... kurde a u mnie wygladało dobrze. Szkoda. Miała być dziewczynka, to będzie :) Niestety na razie nie w skromnym ubraniu tylko kompletnym

#5
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
No. Hm. Od razu lepiej :mrgreen:
 

negocjatorek  Dołączył: 12 Kwi 2007
ciesze się, że potrafię zaspokoić wasze pragnienia :evilsmile: A tak w ogóle to od tej fotki jeszcze matryca nie ostygła :)
 

vesper  Dołączyła: 19 Gru 2006
Nadrabiam zaległości, bo jakoś omijało mi się ten wątek do tej pory.

Co lubię, co nie. 1 i 5 - naturalność modelek, ciepło i światło in plus. Kadrowanie w 5 niezdecydowane - chodzi mi o dłonie, uciąłeś je przy mankietach :) Albo niech będą zamykającym kadr elementem albo przekadrować to zupełnie inaczej (zmiana kąta, perspektywy). W obu (1 i 5) obniżyłabym saturację.

Kwadraty. Pierwszy ładnie wypatrzony, to jest dobre uzasadnienie do tego modnego kadrowania, chociaż w 3:2 też ładnie by wyglądało. Lubię naturalne ramki. 3 niczego sobie, ale jednak brakuje mi przestrzeni z prawej.

Ciekawy pomysł na 4. Ładnie wyeksponowany bucik, ładnie oświetlony, ale bałagan w kadrze, dopracowałabym okoliczności przyrody dla rzeczonego pantofelka.

No, to się wymądrzyłam, wybacz negocjatorek.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
bEEf napisał/a:
zaraz wpadnie Jarek i zapyta "A jak to jest <<Na Jarka>>"
Guzik tam. Kto, jak kto, ale ja wiem, jak to jest "na Jarka".

negocjatorek, podoba mi się ten wędkarz, ale chyba nie do końca wykorzystałeś potencjał kwadratowego kadru, coś bym poprzestawiał.
 

negocjatorek  Dołączył: 12 Kwi 2007
 
dzieki wszystkim za odpowiedzi.

vesper, dobre jest wymądrzanie się, jeśli ja z tego mogę skorzystać. Dzięki.

Jarek Dabrowski, zawsze coś można poprzestawiać, ale przed zrobieniem zdjęcia :) teraz zostaje mi tylko czekać na następne podobne okoliczności :)
 

Litol  Dołączył: 14 Sie 2007
negocjatorek napisał/a:
zostaje mi tylko czekać na następne podobne okoliczności :)

A ilez to roboty zerwac sie ze szkoly ;-) Jak chcesz, to napisze Ci usprawiedliwienie :mrgreen:
:-B
 

tomos  Dołączył: 18 Sty 2007
podobaja mi sie portrety, pogodne, naturalne.
zdjecie nr 3 tez ciekawe.
 

negocjatorek  Dołączył: 12 Kwi 2007
#6


Jak będą jakieś komentarze to jutro będzie następne ;)


Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach