dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
matb napisał/a:
A własnego last.fm jakoś mi się nie chce komponować :-/
Przeciez nic nie trzeba komponowac - to dziala tak samo jak Pandora, tylko lepiej ;-)

dz.
 

zy  Dołączył: 29 Lis 2006
rafalf, dzieki. wrzuc linka jak zalozysz
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
No ;-) Swój człowiek.
 

MvA  Dołączył: 29 Kwi 2006
alkos napisał/a:
Cytat
gdzie pogrywasz?


:-D Glownie

Nexus - ET 03
[fP].:Demolition_Centre_Too:.
G5@UPC.PL

Lubie tłumy, ale gram raczej średnio dobrze... ;-)


a twoj nick? :) ja jestem --Mucha--, czasem na g5 albo na g4 mozna mnie znalezc bo tez lubie tlum:) probowales mod no quarter?
po 25 wrzesnia zaprosze cie na swoj serwerek, narazie mamy awarie :mrgreen:

sry za ot
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
MvA napisał/a:
a twoj nick? :) ja jestem --Mucha--, czasem na g5 albo na g4 mozna mnie znalezc bo tez lubie tlum:)


*alkos*

:-)

...ale wątpię czy znajdę czas na giercowanie... moze raczej po 7mym pazdziernika :-/



... aha - ktos wie, dlaczego w lastfm nie scrobbluja mi sie utwory z winampa - mimo ze aplikacja lastfm je wykrywa i pokazuje co trzeba, nie zapisuja mi sie na stronie...

[ Dodano: 2007-09-24, 11:24 ]
A, nie, juz jest ok :-)
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
alkos napisał/a:
aplikacja lastfm je wykrywa i pokazuje co trzeba, nie zapisuja mi sie na stronie...
A odswiezyles? Ja widze u ciebie Coltrane'a i Pink Freuda - czegos jeszcze brakuje? Strona last.fm nie jest chyba na AJAXie tak jak Gmail i nic nie 'pushuje' do przegladarki, zeby sie zmienilo trzeba odswiezyc.

dz.

[ Dodano: 2007-09-24, 12:34 ]
bEEf napisał/a:
O, dżerry, znasz takie coś jak 'deus' - szacun. Swojego czasu miałem na to odjazd niezły, ale nikt tego nie zna (chociaż w MTV "suds and soda" kiedyś grali)
To byly czasy MTV, co? W 120 minut i w Alternative Nation musiala leciec maksymalna awangarda i nisza, bo taki dEUS albo Jeff Buckley to byly charts ;-)

No to dzieki tobie znow mam odjazd na dEUS'a ;-) Akurat w pracy mialem plytki wiec sobie odswiezam fascynacje ;-) Przy okazji polecam film "Anyway the wind blows" ze scenariuszem i muzyka Barmana z dEUS - baardzo dobry film o samotnosci pokolenia 30'latkow - cos jak Samotni, tylko ciekawiej nakrecony - szczerze polecam. Akurat jest za grosze na allegro: http://www.allegro.pl/ite...arman_deus.html

dz.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
dzerry napisał/a:
A odswiezyles? Ja widze u ciebie Coltrane'a i Pink Freuda - czegos jeszcze brakuje?


Juz ok, juz ok :-)
 

vesper  Dołączyła: 19 Gru 2006
O rany, ale wam się rzuciło.
Zawsze mnie kusił lastfm, ale poczułabym się chyba zbyt klaustrofobicznie.
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
vesper napisał/a:
Zawsze mnie kusił lastfm, ale poczułabym się chyba zbyt klaustrofobicznie.
dlaczego?

dz.
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Cytat
To byly czasy MTV, co?

Ech, no były <nostalgia mode on>
Brłrłrł!! <otrząśnięcie się z nostalgii>
Cytat
Akurat jest za grosze na allegro:

Dzięki, już się licytuje się ;-)

[ Dodano: 2007-09-24, 12:45 ]
Cytat
O rany, ale wam się rzuciło.
Zawsze mnie kusił lastfm, ale poczułabym się chyba zbyt klaustrofobicznie.

Hm, nie kumajut. No niby wysyła info czego słuchasz - ale akurat tu to ma sens, poza tym scrobbling z innych źródeł (winamp itp) można wyłączyć. Wypróbowałem wiele róźnych radii (? hm, jak to się pisze?) netowych i to jest jednak rewelacja, IMO jeden z najdonośniejszych wynalazków internetu od czasu powstania googla i forum pentaxa ;-)
 

vesper  Dołączyła: 19 Gru 2006
dzerry napisał/a:
vesper napisał/a:
Zawsze mnie kusił lastfm, ale poczułabym się chyba zbyt klaustrofobicznie.

dlaczego?

Nadmierne zaangażowanie w społeczności internetowe rodzi odruch ucieczki. Zbyt to powierzchowne i namiastkowe. Wolę społeczności, gdzie można spojrzeć w oczy drugiemu człowiekowi.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
vesper napisał/a:
Nadmierne zaangażowanie w społeczności internetowe rodzi odruch ucieczki. Zbyt to powierzchowne i namiastkowe. Wolę społeczności, gdzie można spojrzeć w oczy drugiemu człowiekowi.


Prosisz sie o bana :-P
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
vesper napisał/a:
Nadmierne zaangażowanie w społeczności internetowe rodzi odruch ucieczki.
Ale to jest tylko radio ;-) Ja uzywam tydzien z hakiem i ciesze sie jak dziecko, bo udalo mi sie pierwszy raz od wielu lat wywolac entuzjazm do sluchania i poznawania nowej muzyki, a nie tylko w kolko tych samych 3 muzykow w kolejnych konfigurajach i metamorfozach.

dz.
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
vesper, przesadzasz. To jest radio. Do słuchania. Słuchasz sama dla siebie. Tylko takie nowoczesne radio, w którym decydujesz, co chcesz słuchać i możesz poczytać o artystach. To wszystko. Społeczność jest gdzieś tam przy okazji w tle, dziś byle stronka chce organizować wokół siebie "społeczność", to nic nie znaczy.

[ Dodano: 2007-09-24, 13:08 ]
dzerry, o to, to, właśnie. Wiem, że za tym stoi jakaś firma itd. Ale tu chodzi o pomysł. Absolutna rewelacja.
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
bEEf napisał/a:
Wiem, że za tym stoi jakaś firma itd.
I nawet wlasnie zatrudnia do biura w Londynie i nawet w mojej wykonywanej wlasnie profesji ;-)

dz.
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Cytat
I nawet wlasnie zatrudnia do biura w Londynie i nawet w mojej wykonywanej wlasnie profesji

Ale będziesz czasem zaglądał na forum? ;-)
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
bEEf napisał/a:
Ale będziesz czasem zaglądał na forum? ;-)
Bez przesady ;-) Mi jest tutaj dobrze ;-)

dz.
 

vesper  Dołączyła: 19 Gru 2006
dzerry, bEEf doskonale o tym wiem, ale to jest dużo dłuższy temat, jeśli chcielibyście zrozumieć, o co mi właściwie chodzi. Tak się nie da.
Z jednej strony nieograniczona możliwość muzycznych eksploracji jest bardzo kusząca, a z drugiej mam tyle muzyki w domu, że i tak nie mam czasu słuchać wszystkiego. Ot, małe zagwozdki, pętelki i rotacje.

alkos napisał/a:
Prosisz sie o bana

:-o Jeszcze nigdy nie dostałam bana, to może być ciekawe doświadczenie. To jak, mała próbka ostracyzmu?
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Cytat
dzerry, bEEf doskonale o tym wiem, ale to jest dużo dłuższy temat, jeśli chcielibyście zrozumieć, o co mi właściwie chodzi. Tak się nie da.

Innymi słowy potrzebne jest spotkanie piwno-towarzyskie w szerszym gronie :-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach