negocjatorek  Dołączył: 12 Kwi 2007
jasne ze tak, i w sumie po 10 minutach ogladania chyba wszystko zrozumiałem... Mimo wszystko tekst się zawsze lepiej przyswaja.
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
negocjatorek napisał/a:
jasne ze tak, i w sumie po 10 minutach ogladania chyba wszystko zrozumiałem... Mimo wszystko tekst się zawsze lepiej przyswaja.


niekoniecznie.. takie jest wrażenie, ale tak naprawdę dużo mniej się skupia na obrazie ..
 

negocjatorek  Dołączył: 12 Kwi 2007
aaa to to napewno. Tyle ze nie zawsze można włączyć mute we wszystkich pozostałych urządzeniach i domownikach :-/
 
lipalipski  Dołączył: 28 Mar 2007
szerman, na emule możesz sobie ściągnąć bezpośrednio w formacie avi.
 

negocjatorek  Dołączył: 12 Kwi 2007
szerman, u mnie smiga aż miło. Spróbuj sciagnac jeszcze raz 5 archiwum
 

kosafwc  Dołączył: 24 Lut 2007
sprobujcie linka do rapidshare wpisac w to, powinno ominac potrzebe oczekiwania miedzy sciaganiem,alechyba nie da sie neistety dwoch plikow na raz sciagac

http://anonymouse.org
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
kosafwc napisał/a:
sprobujcie linka do rapidshare wpisac w to, powinno ominac potrzebe oczekiwania miedzy sciaganiem,alechyba nie da sie neistety dwoch plikow na raz sciagac

http://anonymouse.org


co ty. rapidshare jest zabezpieczony przed proxy :)
 

kosafwc  Dołączył: 24 Lut 2007
u mnie raz dziala raz nie
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Fak! Przegapilem przez mecz :cry: :cry: :cry:

Trzeba ogladac na monitorze... :-x
 
mkdexter  Dołączył: 19 Lis 2006
Właśnie obejrzałem dwa odcinki na Planete. Dokument zapowiada się ciekawie, ale brakuje mi przy niektórych przykładach więcej opisu techniki jaką dane zdjęcia były wykonywane. Ja raz przełączałem na mecz, raz na Planete bo jednak pod rząd dwa odcinki to trochę by mnie uśpiły.. ;-)
 
Grizley  Dołączył: 30 Sie 2007
zrzuciłem na dvd wczorajsze nagranie :D ~2,5h
wlasnie oglądam :mrgreen:
 

piotrecius  Dołączył: 31 Gru 2006
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Za 10 min kolejne odcinki! Spadam! :-B

[ Dodano: 2007-11-28, 23:08 ]
Obejrzalem! Mega dawka wiedzy :-)

Szczegolnie spodobal mi sie tekst o dokumentacji historii ludzkosci - "nawet jezeli tylko to (sie robi), to i tak warto". To niezla ideologiczna podkladka pod wszelkie odmiany fotografii ulicznej, ktorej notabene poswiecono niezly kawalek filmu.

To naprawde wielka przyjemnosc posluchac, jak fotografowie mowia prostym jezykiem, czym sa dla nich zdjecia, co probuja przez nie wyrazic i jakie znaczenie maja dla ludzkosci.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
dan, ja dziś słuchałem takiej mowy fotografa o zdjęciach, życiu i kompozycji tego wszystkiego, że dlugo nic tego nie przebije. Ale odcinki z chęcią obejrzę, jak tylko znajomy da mi nagranie.
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
tref napisał/a:
ja dziś słuchałem takiej mowy fotografa o zdjęciach, życiu i kompozycji tego wszystkiego, że dlugo nic tego nie przebije

tref, tomecki Cie odwiedzil? :mrgreen:



A tak powaznie - pochwal sie, z kim miales przyjemnosc rozmawiac :->
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Przyjemność, to będzie jutro. Dziś był temat markotny, bo o śmierci.
Pogadamy kiedyś przy piwku, to Ci opowiem. Tak tutaj się uzewnętrzniać to nie to samo. Jak to Dzerry napisał - net to proteza. O fotografii lepiej mówić w oczy.
 

hamster  Dołączył: 11 Paź 2006
fajnie się oglądało, mam ochotę na więcej, zwłaszcza że miałem możliwość obejrzenia tylko połowy. Będą może powtarzali?

[ Dodano: 2007-11-29, 14:10 ]
Yess, yes, jest!

sobota 13.55 odc.1
niedziela 13.10 odc.2
środa 20.45 odc.5; 21.45 odc.6

[ Dodano: 2007-12-01, 14:25 ]
cholera leci coś innego :evil:
 

sailor9  Dołączył: 23 Paź 2006
guerilla napisał/a:
http://www.torrentz.com/s...OGRAPHY&x=0&y=0

Czy to jest w wersji, jaka leciała/leci na Planete, tzn. z tłumaczeniem na ojczystą mowę?
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Ja jestem dopiero po pierwszej czesci, ale reszta juz czeka na twardym dysku. Naszla mnie taka refleksja - zauwazyliscie analogoie Daguerre vs Talbot a analog vs cyfra ;-)

dz.

[ Dodano: 2007-12-08, 15:39 ]
Jest juz dostepny ostatni odcinek:
http://xhgc18.blogspot.co...raphy-ep06.html

dz.
 

negocjatorek  Dołączył: 12 Kwi 2007
dzerry, ja wprawdzie jestem tylko po pokrojony pierwszym odcinku, ale dużo naczytałem już się o dagerotybie i procesie talbota, ale nie do końca widzę tą analogię...

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach