PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
Cytat
Dziękuję bardzo, zrobiłam sobie dobrze.

Najszczersze gratulacje.
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
vesper napisał/a:
Dziękuję bardzo, zrobiłam sobie dobrze.

..bo nikt nie zrobi Ci tak dobrze, jak sobie zrobisz sama (sam).

:-D

jestem dumny z tej zlotej mysli, ktora przed chwila wymyslilem 8-)



;-)
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
dan napisał/a:
jestem dumny z tej zlotej mysli, ktora
...ląduje w Cytacie tygodnia :lol:
 

vesper  Dołączyła: 19 Gru 2006
dan napisał/a:
..bo nikt nie zrobi Ci tak dobrze, jak sobie zrobisz sama (sam).

Ta, nikt Cię nie pieści, popieść się sam :mrgreen:

Dotarłam do domu i sprawdziłam, czy mój wynalazek działa. Działa! I to lepiej niż myślałam. Ach, ach, ach. I och.
 

Aspius  Dołączył: 18 Wrz 2006
vesper napisał/a:
Dotarłam do domu i sprawdziłam, czy mój wynalazek działa. Działa! I to lepiej niż myślałam

a co ? Oprocz przerzucenia wyslanych do wyslanych poprzerzucał jeszcze z nadawczej do usunietych, a z roboczych w kosmos ???? :):):)
vesper napisał/a:
Ach, ach, ach. I och.

bo nie chce nawet podejrzewac co tez on jeszcze robi ;)
Grzesiek
 

aflinta  Dołączył: 01 Lip 2007
vesper, to jest dalej półśrodek, zwykła proteza. Co za problem było założyć na Gmail nowe konto pocztowe, skonfigurować do niego dostęp po Imap i potem wrzucić na to konto wszystkie dane jakie się ma zwykłym przeciągnięciem myszki w programie pocztowym.

Gwiazdor, być może Outlook spełnia Twoje oczekiwania. Moich niestety nie, nadaje się on do wielu rzeczy, ale pośród nich nie ma dobrej obsługi poczty, przynajmniej nie w moim rozumieniu. Przeładowany zbędnymi rzeczami i nieczytelny interfejs, niesamowita kobylastość a co za tym idzie powolność działania. Gubienie konfiguracji kont i powiązanych z nimi filtrów, problemy z obsługą dużych skrzynek (>2GB), gubienie serwerów IMAP, niedotrzymywanie standardów załączników jak i formatowania treści wiadomości, irracjonalne blokowanie załączników wedle rozszerzenia. Takie są przynajmniej moje spostrzeżenia po 5 latach udzielania wsparcia technicznego dla kilku osób z tym wynalazkiem (odbierają około 100-200 e-maili dziennie, wiele ze sporymi załącznikami), alternatywnie mam grupę 15 osób z Thunderbirdem - zdecydowanie mniej interwencji, mimo większej liczby stanowisk. Nie mówię, że Thunderbird jest idealny - bo nie jest, ale jest rozsądnym kompromisem (no i co ważne jest na różne platformy co dla mnie ma znaczenie).
 

vesper  Dołączyła: 19 Gru 2006
aflinta napisał/a:
Co za problem było założyć na Gmail nowe konto pocztowe, skonfigurować do niego dostęp po Imap i potem wrzucić na to konto wszystkie dane jakie się ma zwykłym przeciągnięciem myszki w programie pocztowym.

Może i żaden dla Ciebie, ale dla mnie mówisz w obcym języku.
Znalazłam własne funkcjonalne rozwiązanie, które mnie w pełni satysfakcjonuje, a Ty dalej swoje. Coś nie tak? Bosz...
Nie chcę nowego konta. Chcę mój adres, który mam od 8 lat :evil:

Aspius po prostu myślałam, że po tej operacji przyjdą mi do OE maile z moim imieniem i nazwiskiem i będzie to głupio wyglądać, jak wrzucę do wysłanych. Ale automatycznie po przerzuceniu zmieniło się z mojego nazwiska na określenia osób, do których wysyłałam.
 

Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
aflinta napisał/a:
Gwiazdor, być może Outlook spełnia Twoje oczekiwania. Moich niestety nie, nadaje się on do wielu rzeczy, ale pośród nich nie ma dobrej obsługi poczty, przynajmniej nie w moim rozumieniu. Przeładowany zbędnymi rzeczami i nieczytelny interfejs, niesamowita kobylastość(...)
I o to mi chodziło. Ja patrzę z punktu widzenia użytkownika, chociaż ani razu nie wzywałem pomocy do niego.
Nie twierdzę, że jest idealny - dużo wad można mu wytknąć, ale po prostu inne programy mają też wady, dla mnie większe.
 
lipalipski  Dołączył: 28 Mar 2007
Gwiazdor, masz rację. Oferta programów pocztowych jest na tyle szeroka, że każdy znajdzie coś dla siebie. Osobiście korzystam wyłącznie z MsOutlook, zarówno w kompach, jak i w PDA. Raz sobie skonfigurowałem pocztę i kalendarz, synchro działa jak należy i wszystko mi pasuje.
 

aflinta  Dołączył: 01 Lip 2007
vesper, po co te nerwy? Po prostu zasugerowałem coś czego szukałaś na samym początku tego tematu - rozwiązanie stworzone w tym celu, nie zmuszam przecież do jego używania, każdy sam decyduje co jest dla niego wygodniejsze. :-B
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
aflinta napisał/a:
vesper, po co te nerwy?

Nerwy???
Człowieku - jakby Vesper pokazała nerwy, to wszyscy byśmy się nogami nakryli ;-)
 

vesper  Dołączyła: 19 Gru 2006
Ja jestem oazą spokoju moi kochani :evilsmile:
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Przypuszczam, że do czasu. Jak każda kobieta :evilsmile:
 

vesper  Dołączyła: 19 Gru 2006
Masz rację Żorż. Aczkolwiek jeszcze mnie nikt z pentaxiańskiego światka w stanie wku***enia nie widział.

A tak na marginesie chyba można zamknąć wątek. Problem rozwiązany.
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Twoje życzenie jest dla mnie rozkazem :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach