rysiekchaszcz  Dołączył: 15 Gru 2007
Szanowni Państwo postaram się pokazać absurdy firmy Sat-Guard
1. Strona www tej wątpliwej reputacji firmy zlikwidowała formularz kontaktowy po przez likwidację przycisku /wyslij/

http://www.sat-guard.pl/p.php?go=html/kontakt

2. W rzeczpospolitej Polskiej obowiązuje następujące prawo:
- Konstytucja RP
- Ustawy Sejmu RP
- Rozporządzenia Ministrów zgodne z ustawami
- inne rozporządzenia zgodne z prawem
Tutaj mozna sobie przeczytać ustawę o PKP (fragment)
Ustawa

Kartka :-)



Administracja PKP BETON Nieruchomości Rejonu Dworców w Katowicach (tel. 32 710 69 38 )

Brak podpisu - Co to jest Administrator dworca - czy to jest ta Pani lekko po.....na .
Sam podpis nie stanowi o prawie - Prawo jest jedno dla wszystkich i tez dla Pani Zarządcy dworca PKP Katowice , i panów z Sat Guard i innych łamiących.
Firma Sat Guard chyba powinna się mocno zastanowić nad swoją działalnością bo żule jak chodzą po dworcu PKP Katowice i srają w przejściach tak dalej to robią ale panowie o wyglądzie Szwarenegerka wolą się wyżywac na Bogu ducha winnych ludziach
 

Szumak  Dołączył: 18 Cze 2007
rysiekchaszcz napisał/a:
Strona www tej wątpliwej reputacji firmy zlikwidowała formularz kontaktowy po przez likwidację przycisku


Teoretycznie wystarczy ustawić kursor w polu na adres e-mail i strzelić [enter] ale i tak zwracany jest komunikat błędu.
 

nichiren  Dołączył: 18 Lis 2006
Szumak napisał/a:
rysiekchaszcz napisał/a:
Strona www tej wątpliwej reputacji firmy zlikwidowała formularz kontaktowy po przez likwidację przycisku

Można wybrać inny język, ja sprawdziłem angielski, jest przycisk 'send' ;)
 

armar  Dołączył: 12 Maj 2007
Perl narobił tyle fotek, że moje się tutaj już nie zmieszczą... ;)
Tak więc zapraszam chętnych na http://armar.net.autocom....fotografowania/

Dzięki Perl za zdjęcia - mam nadzieję, że będziemy mieli okazję się spotkać w cieplejszej atmosferze.
Mam na myśli również temperaturę. :D

Dan - ekspedientki w Katowicach siedzą w kasach i ani myślą być przy przystojnych (heh ;-) ) fotografach :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach