Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
pawelek-79, - sorki ale co trzeba bylo tu doswietlac lampa????
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Fafniak napisał/a:
co trzeba bylo tu doswietlac lampa????
Drogę ?

[ Dodano: 2008-01-30, 23:29 ]
Znowu OT się robi :-/
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
ok ja koncze - mozna osobny watek zalozyc.... albo przeniesc - tyle ze ja dzisiaj juz wole tego nie robic...
 

pawelek-79  Dołączył: 06 Wrz 2006
argawen napisał/a:
Drogę ?

Tak, początek drogi. Takie było 'zamierzenie artystyczne'. Horyzont mógł niknąć w ciemnościach, ale chciałem mieć czytelny początek i niebo zbliżone do tego, co było widać gołym okiem (tam gdzie nie jest przepalone, powinno zaczynać się robić niebiesko).

Z mojej strony koniec OT w tym wątku.
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
pawelek-79 napisał/a:
argawen napisał/a:
Drogę ?

Tak, początek drogi. Takie było 'zamierzenie artystyczne'. Horyzont mógł niknąć w ciemnościach, ale chciałem mieć czytelny początek i niebo zbliżone do tego, co było widać gołym okiem (tam gdzie nie jest przepalone, powinno zaczynać się robić niebiesko).

Z mojej strony koniec OT w tym wątku.


a aparat ma ci jeszcze może kawę zaparzyć? chcesz od cyfry za 2-3 tysiące żeby robiła za ciebie zdjęcia?

najprościej - szara połówka, jak się uprzeć na flash - cokolwiek z migawką centralną. albo wybrać lepszą pore dnia.. jest dużo sposobów,
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
espresso napisał/a:
sorki, czy to jest na prawdę coś fajnego, jak takie stare chłopy (czytaj byki) biegają (skakają) za jedną piłką....???

Wczoraj sie urodziles? Nie wiesz o tym, ze nie wszystkim podoba sie to samo? Na przyszlosc daruj sobie takie komentarze.
 

thrackan  Dołączył: 08 Lut 2007
espresso napisał/a:

sorki, czy to jest na prawdę coś fajnego, jak takie stare chłopy (czytaj byki) biegają (skakają) za jedną piłką....??? w dodatku nie wiadomo po co, bo jak wieści donoszą wystarczy sprawdzić na giełdzie kto kupił wynik....


Idź do kuchni, zaparz melisę/miętę, wypij i idź spać. Nie pisz jak koń z klapkami na oczach...
 

Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
po przeczytaniu tego artykułu doszedłem do wniosku, że żółte nic temu Carlsonowi nie mówią i biedak dyplomatycznie unika tematu przyszłości :->

 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Proponuje ustawic bota na forum, ktory zwroty: "pelna klatka", "pełnoformatowa matryca", "full frame", "FF" bedzie zamienial na cytat:

John Carlson, Pentax's product manager for imaging systems napisał/a:
What will happen in two years? Who knows.


:mrgreen:

 

Gringo  Dołączył: 05 Lip 2006
szczerze mowiąc k20 spełnia moje WSZYSTKIE wymogi, wiec na nia kieruję swoją uwagę :P
 

Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
dan, zapomniałeś o "pełnoformatowej matrycy" :->
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Pentagram, juz dodaje ;-)
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
dan napisał/a:
Proponuje ustawic bota na forum, ktory zwroty: "pelna klatka", "pełnoformatowa matryca", "full frame", "FF" bedzie zamienial na cytat:

John Carlson, Pentax's product manager for imaging systems napisał/a:
What will happen in two years? Who knows.


:mrgreen:


pamiętacie taką próbę z *gniotem* ?

od razu naród polski rzucił się bronić swoich praw konstytucyjnych :D

(ale dało to efekt, słowo gniot praktycznie wymarło)
 
olaf  Dołączył: 12 Wrz 2006
dan napisał/a:
Proponuje ustawic bota na forum, ktory zwroty: "pelna klatka", "pełnoformatowa matryca", "full frame", "FF" bedzie zamienial na cytat:

John Carlson, Pentax's product manager for imaging systems napisał/a:
What will happen in two years? Who knows.


:mrgreen:


Przeciez wiemy, tylko nie mozemy o tym pisac :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach