SlawekD  Dołączył: 22 Gru 2006
Socjologia na UW.
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
Niemy, Pisząc "u nas" miałem na myśli - na naszym roku w akademiku. Ja osobiście ścian nie używałem.
 

seweryn1  Dołączył: 11 Lip 2007
No to ja teologia na UAM i US i Studia Licencjackie z teologii (łącznie 8 lat), w międzyczasie równolegle Kolegium Nauczycielskie Języka Polskiego 1rok, studia podyplomowe z języka polskiego 1 semestr (coś z tym polskim mi nie po drodze). I za Alkosem ŻYCIE.

Jarek jesteś wykładowcą w samarze?
 

squonk  Dołączył: 01 Wrz 2008
u mnie triche nietypowo:
- najpier technikum elektroniczne (klasa urzadzen elektronicznych),
- potem akademia medyczna/ wydzial lekarski :)
 

Nazwany  Dołączył: 31 Lip 2008
Dawno temu, gdy Uniwersytet Wrocławski nosił imię Bolesława Bieruta, na Wydziale Prawa i Administracji kierunek :
- administracja .
Nie ma się czym chwalić, bo jak dzisiaj pokazać komuś taki dyplom? Samo imię patrona wskazuje na...Nasi obecni włodarze życia społecznego preferują inne wartości, innych patronów.

Dużo wcześniej technik leśnik.

To wszystko było dawno, bardzo dawno temu. Teraz to już nie ma żadnego znaczenia (nawet w sensie wymiaru finansowego), bo emerytury są takie jakie są. Czasami w jedynym słusznym radiu mówią z tonem zawiści i z zamiarem siania fermentu, że są wysokie emerytury. Och ! Chciało by się taką mieć. Wtedy pełny zestaw szkiełek do Pentaxa. Pozdrawiam !
 

TomaSzSz  Dołączył: 05 Lip 2007
Witam, w tym roku Matura i kurcze nie wiem, czy szukac czegoś z fotografią czy może jakiś inny kierunek w warszawie/białym stoku. Na maturze chce zdawać polski, angielsku podstawowy geografię rozszerzoną i dodatkowo wos rozszerzony.
 

Samp  Dołączył: 23 Kwi 2006
IMO fotografii (samej w sobie) nie warto studiować. W Warszawie chyba najlepszy jest EAF http://www.eaf.com.pl/, znam paru studentów stamtąd - jakoś szczególnie nie zachwalają.

Chyba że masz ogromne parcie, 100% chcesz wejść w to środowisko i marzysz, aby się uczyć właśnie pod okiem tamtejszych wykładowców: http://www.akademiafotografii.pl/wykladowcy.aspx
 

TomaSzSz  Dołączył: 05 Lip 2007
wiem, ze się nie opłaca, a ogólnie jakie uczelnie polecanie ?
 

Samp  Dołączył: 23 Kwi 2006
A co chcesz robić?
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
TomaSzSz napisał/a:
białym stoku
TomaSzSz napisał/a:
Na maturze chce zdawać polski
Niewiele czasu zostało.
 
j+  Dołączył: 01 Sty 2008
To bardziej podchodzi pod
TomaSzSz napisał/a:
geografię rozszerzoną
*puf*

 

qndzio  Dołączył: 30 Wrz 2008
Dzień dobry :) Pierwszy post na tym forum, dlatego chciałbym się oficjalnie przywitać z szanownymi Forumowiczami :D Od czegoś trzeba zacząć, więc zaczynam właśnie od tego tematu. Studiuję stomatologię na białostockim uniwerku medycznym ;)
 
lipalipski  Dołączył: 28 Mar 2007
qndzio napisał/a:
Dzisiaj 2:51

qndzio napisał/a:
Dzień dobry :)

Dzień dobry. Pokój powitalny kilka pieter niżej. ;-)


W temacie, Tumiwisizm Stosowany w WSL. Dyplom z wyróżnieniem.
 
sokolik  Dołączył: 21 Kwi 2006
To i ja dopiszę: biologia środowiskowa na UMCS. Ukończyłem ponad 11 lat temu...
 

qndzio  Dołączył: 30 Wrz 2008
lipalipski napisał/a:
qndzio napisał/a:
Dzisiaj 2:51

Że tak wcześnie czy tak późno??? :-P

lipalipski napisał/a:

Dzień dobry. Pokój powitalny kilka pieter niżej. ;-)


Widziałem pokój powitalny ale tam rozmowa zeszła na trunki i aceton :-D i nie byłem pewien czy mogę tak brutalnie to przerwać :evilsmile:
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Socjologia na UAM w Poznaniu.
 

qndzio  Dołączył: 30 Wrz 2008
kulten, to na Twojej uczelni jest chór który wykonuje aranżacje piosenek np. Basket Case czy The lion sleeps tonight??
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
qndzio napisał/a:
kulten, to na Twojej uczelni jest chór który wykonuje aranżacje piosenek np. Basket Case czy The lion sleeps tonight??


Ostatni raz byłem na uczelni 5 lat temu i wtedy o niczym takim nie słyszałem ale zapytałem moją siostrę, która obecnie tam studiuje filozofię :lol: i też nic jej o tym nie wiadomo.
 

hamster  Dołączył: 11 Paź 2006
Inżynier po wydziale oceanotechniki i okrętownictwa polibudy gdańskiej zmęczony wielokrotnymi kampaniami na specjalności turbin.

Też mnie trochę dziwi dlaczego nie ma tu nikogo kto by miał jakiś kawałek wykształcenia fotograficznego.
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
Wykształcony zawodowiec z Pentaksem ? :roll: Żartujesz chyba ! :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach