SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
Ha! Właśnie w "głosowaniu" pojawiło mi się (moje) jakieś stare skeszowane zdjęcie :-)
 

TM_Mich  Dołączył: 08 Wrz 2009
Janusz Gdula napisał/a:
O kurcze, moje zdjęcie jest przy wyborze kategorii (Category -> "portraiture") :D


Mam podobnie - ale w kategorii Landscapes.
 

MacRayers  Dołączył: 07 Wrz 2008
Na tablecie (Asus Transformer) interfejs się sypie totalnie (zarówno na wbudowanej przeglądarce jak i delfinie). Ogólnie - strona przeładowana i niezbyt przemyślana w zakresie interfejsu. Spodziewałem się czegoś lepszego...
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
zmienili również wielkość przesyłanych zdjęć, 900 na pionowym boku...
 

kahajoe  Dołączył: 27 Mar 2007
pszczołowaty napisał/a:
zmienili również wielkość przesyłanych zdjęć, 900 na pionowym boku...

Zgadza się , ale niestety te kilkanaście które umieściłem w wysokości 600px przeskalowują podczas przeglądania do 900px , niestety zdjęcia tracą wtedy swoją pierwotną ostrość ! Trochę nie w porządku to jest :-P
 

BAN paradziqs  Dołączył: 05 Sie 2009
kiedys mi sie wiecej zdjec podobalo.. czyzby poziom sie obnizyl?

[ Dodano: 2011-10-27, 20:38 ]
ps. posiedzialem znow pare minut przy glosowaniu, wpadlo mi pare ciekawych prac. tak wiec moi faworyci dzisiaj to (podaje tytuly prac oczywiscie..):

Photo Title: Pause au Ski
Photo Title: Holiday in Babilon II
Photo Title: Jesus light in the morning at Dong Jiang Hu (gdyby nie ten maszt to byloby poprostu cudne)

ps. ciekawe czy uda wam sie natrafic na te prace..
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
No dobra, zarejestrowałem się (jestem artystą w związku z tym) wstawiłem zdjęcie. Wymagania jakiegoś potężnego podglądu, następnie zdjęcie zostało przyjęte i teraz co. Zdjęcie w kategorii krajobraz, ale tam go nie mogę znaleźć. Znalazłem dopiero szukając po sprzęcie i autorze. To tak ma być? Wszystko inaczej jak to w Pentaksie? :)
 

TM_Mich  Dołączył: 08 Wrz 2009
White trochę się zmieniło na pentaxphotogallery.com. Na lepsze i na gorsze. Sprawdziłem i masz 2 zdjęcia dodane.
 

pinio27  Dołączył: 17 Lut 2010
Ja dodałem swoje zdjęcie jakieś dwa tygodnie temu, tak dla testu...i do tej pory jest to zdjęcie w zakładce oczekujących zdjęć. Czy to normalne? Też tak długo czekacie na zaakceptowanie fotek?
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
pinio27, ciężko powiedzieć czy długo. W nowym PPG nie do końca wiadomo jak to będzie. Mi jedne przyjeli szybko (może są dobre) a inne leżą...
 

pinio27  Dołączył: 17 Lut 2010
Niby tak, ale to przynajmniej mogli odrzucić fotkę a tak to czekam i czekam...
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
pinio27, długie oczekiwanie może być spowodowane tym, że zaraz po starcie nowej szaty, można było wrzucić całą masę zdjęć... więc pewnie wielu tak zrobiło - potem dopiero pojawił się limit 5 zdjęć tygodniowo.
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
Poza tym zawsze się długo czekało. Zdarzało się nawet, że ok. 3 tygodni.
 

TM_Mich  Dołączył: 08 Wrz 2009
a nieraz i ponad miesiąc.
 

pinio27  Dołączył: 17 Lut 2010
A no to w takim razie pozostaje mi cierpliwie czekać...dzięki za info ;)
 

kahajoe  Dołączył: 27 Mar 2007
Ważne !!!
Do 1 marca 2012 można zrobić upgrade przyjętych uprzednio do galerii zdjęć z rozmiaru 600px do nowego 900px , wchodzimy w edycję zdjęcia 600px, klikamy na edycję , przesyłamy zdjęcie 900px , czekamy na zaakceptowanie zmian przez admina. W sumie dobrze bo zdjęcia 600px traciły na jakości w nowej szacie.
 

Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
Wiecie może o co chodzi z tymi gwiazdkami przy zdjęciach i czy są jakieś powiadomienia o komentarzach?
 

j-z  Dołączył: 23 Sty 2009

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach