Soviniec  Dołączył: 04 Sty 2008
bartoszkuzma napisał/a:
A coś takiego ktoś ma?

http://www.allegro.pl/ite..._ds2_gx_1s.html


Ta też jest z klejem - bo nie jest to do końca jasne? Ale przynajmniej na obrazku wygląda ładnie. Może znany nam wszystkim z tego forum Kolega powie coś więcej o tej ofercie :?:

 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
bEEf napisał/a:
Uroczyście oświadczam, że ani kasetka, ani mój obecny telefon nie ma żadnej folii

Ok, bo juz sie martwilem :-P ;-)
 

Rynvord  Dołączył: 23 Sty 2008
przytoczę też za bartoszkuzmą:

A coś takiego ktoś ma?

http://www.allegro.pl/ite..._ds2_gx_1s.html

Czy jest szansa na uzyskanie odpowiedzi na pytanie zadane odnośnie jakiegoś sprawdzonego źródła tych folii :/ ?
 

nediam  Dołączył: 07 Wrz 2007
Rynvord, bartoszkuzma , ja coś takiego mam dokładnie to http://www.fotorimex.pl/p...gx10_dicain.htm klej jest dobrej jakosci tzn można odkleić i nie zostawia śladu :-)
 

Rynvord  Dołączył: 23 Sty 2008
no klej rozumiem. Rozumiem też że trzyma się to porządnie i jest totalnie przeźroczyste (i nie ma nic tańszego ewentualnie)?
 

nediam  Dołączył: 07 Wrz 2007
Rynvord tansze to chyba tylko zwykle folie, ale według mnie warto zainwestować w coś tego typu, nie jest to aż tak drogie a jednak dobrze chroni przed porysowaniem :-)
 

Rynvord  Dołączył: 23 Sty 2008
też w sumie tak podchodzę do sprawy. W każdym razie powiadasz, że to jest to? Przeźroczyste, trwałe, dobrze się trzyma i ewentualny demontaż nie skończy się koszmarem ?
 

nediam  Dołączył: 07 Wrz 2007
Rynvord, moja sie bardzo ładnie trzyma :mrgreen:
zdejmowałem raz bo niechcący zostawiłem z drugiej strony odcisk palca, przetarłem i założyłem z powrotem, nadal trzyma się bardzo dobrze, z reszta niech może cześ się wypowie na ich temat w końcu to on je sprzedaje :evilsmile:
 

Rynvord  Dołączył: 23 Sty 2008
Sorry, że tak męczę :P ale będę pytał do znudzenia, aż faktycznie uznam że opinii jest dość o produkcie. Wyświetlacz LCD jednak ważna rzecz - i szkoda go, nawet jakby kiedyś się chciał pozbyć ktoś aparatu, i psychiczne zdrowie lepsze, spokój, a obecność rys nie dość że może wkurzać, to może być uciążliwa po czasie dla podglądu zdjęć... folia nie duży wydatek, na tle tego wszystkiego...
 
lipalipski  Dołączył: 28 Mar 2007
Rynvord, może na wszelki wypadek dwie naklej i jeszcze całą puszką wsadź w jakiegoś kondoma ochronnego. :evilsmile:
 

thrackan  Dołączył: 08 Lut 2007
Lipalipski, Rynvord - zwykły kondom może pęknąć w czasie używania lub być od nowości podziurawiony przez groźną kioskarkę. Tylko i wyłącznie obudowa podwodna i to nie gorsza niż firmy Ikelite :lol: :evilsmile:


P.S. Wyświetlacz jest ważny, ale nie przesadzajmy z tą ostrożnością. Aparat ma służyć do fotografowania, a nie do chuchania nać. Nic mu się nie stanie chyba tylko wtedy, jeśli będzie w hermetycznej skrzyni z miękką wyściółkogąbką, złożony w zapieczętowanym pomieszczeniu w środku tajnego ruskiego schronu atomowego. :roll:

:-B :-B

 

ArturMaly  Dołączył: 26 Gru 2007
Ale czy ona wytrzyma masę czołgu? :evilsmile: :evilsmile:
 
lipalipski  Dołączył: 28 Mar 2007
thrackan napisał/a:
Lipalipski, Rynvord - zwykły kondom może pęknąć w czasie używania lub być od nowości podziurawiony przez groźną kioskarkę. Tylko i wyłącznie obudowa podwodna i to nie gorsza niż firmy Ikelite :lol: :evilsmile:

Nieważne, osobiście na wszelki wypadek w ogóle k100 z domu nie wynoszę, tylko trzymam w torbie foto schowanej do szafy. Boję się. Jeszcze LCD zarysuję, albo obiektyw. Albo co gorsza nabawię się syfów na matrycy. Brrrrr
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
lipalipski napisał/a:
Nieważne, osobiście na wszelki wypadek w ogóle k100 z domu nie wynoszę, tylko trzymam w torbie foto schowanej do szafy. Boję się.

:lol: :lol: :lol: :lol:
 

thrackan  Dołączył: 08 Lut 2007
Cytat
Nieważne, osobiście na wszelki wypadek w ogóle k100 z domu nie wynoszę, tylko trzymam w torbie foto schowanej do szafy. Boję się. Jeszcze LCD zarysuję, albo obiektyw. Albo co gorsza nabawię się syfów na matrycy. Brrrrr


To jeszcze nic. I tak ja mam lepiej zabezpieczoną Kadyszkę :)
(Bo tylko w planach zakupowych i marzeniach na razie)
Pobijesz to? :mrgreen: :evilsmile:

:-B
 
lipalipski  Dołączył: 28 Mar 2007
thrackan napisał/a:
To jeszcze nic. I tak ja mam lepiej zabezpieczoną Kadyszkę :)
(Bo tylko w planach zakupowych i marzeniach na razie)
Pobijesz to? :mrgreen: :evilsmile:

Jasne. Moja Kadyszka jest tak zabezpieczona, że nawet nie mam jej w planach zakupowych. :-P :-B

Swoją drogą strasznie długo planujesz. :-D
Cytat
thrackan
Dołączył: 08 Lut 2007
 

thrackan  Dołączył: 08 Lut 2007
Uh, a jednak, wygrałeś :mrgreen: ;-) :-B

lipalipski napisał/a:
Swoją drogą strasznie długo planujesz. :-D
Cytat:
thrackan
Dołączył: 08 Lut 2007


Tjaa... Planowałem już przed premierą K10d i K100D. Zresztą śledzę forum od daaawna. Zarejestrowałem się i tak po półrocznym anonimowym odwiedzaniu. W ostatnie wakacje już miałem iść i kupić Kadyszkę, ale jak na złość padł mi definitywnie jedyny komputer w domu i uciułane 3,5k zł poszło się... spotkać z "maszyną do liczenia"...

A teraz tylko mam nadzieję, że nic mi nie wyskoczy znienacka i wreszcie w połowie lutego będę miał czym fotografować. Bo sprawne to już mi w domu tylko małpki analogowe pozostały.
 

Cześ  Dołączył: 15 Lut 2007
Nie wiem co, oprócz tego co podano w aukcji, chcielibyście wiedzieć o tych zabezpieczeniach?
Klej znajduje się tylko na brzegach osłony. Osłony można wielokrotnie odklejać i przyklejać. Sam używam tego ze swoim GX-1S i jestem zadowolony. Wykonanie bardzo estetyczne, zdecydowanie lepsze niż zwykła folia. Nic tylko kupować ;-)
 

A610  Dołączył: 15 Sie 2007
Odgrzewam temat, ale chyba ostatnio przybyło posiadaczy Pentaxów, temat może zainteresować nie tylko mnie, a przebrnięcie przez ten wątek nie jest łatwe nie wspominając o postępie technicznym.
Znalazłem przykładowe oferty:
http://www.allegro.pl/ite...k10d_f_vat.html
http://www.allegro.pl/ite...d_docinamy.html
http://www.allegro.pl/ite...50_tz3_fz7.html

Co o nich sądzą doświadczeni użytkownicy? Może macie lepsze propozycje?
Pozdrawiam
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
A610 napisał/a:
Może macie lepsze propozycje?
owszem - nie zaklejac :-P

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach