denvi  Dołączył: 09 Lis 2008
Tutaj parę przykładów, trochę widoczków z dynamiką i dziewczyny tez się znajdą. ;-) http://www.fujifilm.pl/ap...,117,demo.html:
 

Sebastian  Dołączył: 19 Kwi 2006
denvi, no ale co chcecie udowodnic? Ze da sie nim zdjecia robic? No pewnie, ze sie da, wiekszoscia paratow da sie robic zdjecia. Nokia N8 tez ma wbudowany dobry apart.

Dalej przepaly...
1
2

To nie jest aparat do takich zdjec. EOT dla mnie.
 

denvi  Dołączył: 09 Lis 2008
Sebastian, a co chcecie udowodnić? Że jakość jest gorsza niż w średnim formacie. no pewnie, że jest.
K-5 aczkolwiek świetny na niskim iso z 5d (np.) ciągle przegrywa pod względem dynamiki na wyższych czułościach z większym przetwornikiem. Pewnych rzeczy się nie przeskoczy. Skoro jest gorszy to powinna wystarczyć Ci Nokia ;-) .
 
odyseusz  Dołączył: 21 Kwi 2006
Sebastian napisał/a:
denvi, no ale co chcecie udowodnic? Ze da sie nim zdjecia robic? No pewnie, ze sie da, wiekszoscia paratow da sie robic zdjecia. Nokia N8 tez ma wbudowany dobry apart.

Dalej przepaly...
1
2

To nie jest aparat do takich zdjec. EOT dla mnie.

A Ty masz wrażenie, że w tym wątku ktoś pisze, że jest to aparat zastępujący takiego k5? Nokia N8 i inne też robią, jak sam piszesz, więc po cholerę ci durni producenci jeszcze cokolwiek z kompaktów wypuszczają. Idąc dalej tym tropem, po kiego powstają takie k5, skoro k10 zrobi się nie gorsze zdjęcia, zwłaszcza jak ktoś ma dobry pomysł na nie lub znajdzie się w odpowiednim miejscu i czasie.
 

Benek  Dołączył: 18 Wrz 2008
denvi napisał/a:
K-5 aczkolwiek świetny na niskim iso z 5d (np.) ciągle przegrywa pod względem dynamiki na wyższych czułościach z większym przetwornikiem. Pewnych rzeczy się nie przeskoczy.



A może jednak można przeskoczyć? :-P


 
Kfan  Dołączył: 02 Mar 2007
Sebastian napisał/a:

Jak juz oderwiesz wzrok od dziewczat, to zwroc uwage na ilosc przepalow na tych zdjeciach.


Do tego temat tzn. te skośnookie panie kompletnie nieodpowiedni na taki aparat - wszystkie plany w zakresie GO tak płasko i nieciekawie.
Po co komu taki aparat za 2500 PLN?
W komisie za grosze jest tyle pięknych staroci i to FF, które można postawić na półce a jak się gdzieś klisze dostanie to i piękny plastyczny portret zrobić a nie takie cyfrankowe gnioty.
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Benek napisał/a:
A może jednak można przeskoczyć? :-P

Hehe, dokladnie, nowe matryce APS-C dorownuja a czasem przewyzszaja jakosciowo FF sprzed paru lat, ergo zakres dynamiki matrycy w K-5 jest znacznie wyzszy niz w 5D.
 

doors  Dołączył: 08 Maj 2010
 
odyseusz  Dołączył: 21 Kwi 2006
doors napisał/a:
Tak wyglada nowy Fuji ?
http://en.wikinoticia.com...l-ready-for-ces

To jest fake. Zresztą, wcale nie nowy.
 

doors  Dołączył: 08 Maj 2010
Na CES 2012 w poniedzialek (10.01.12) o 12:00 Fuji zamierza przedstawic swoja nowa kamere systemowa (LX10 lub XPRO1)
http://thedigitalvisual.c...d-nx20-incoming
 

Gaclaw  Dołączył: 30 Lip 2008
To chyba właśnie nowe FUJI :)

A TU źródło.
 
odyseusz  Dołączył: 21 Kwi 2006
Gaclaw napisał/a:
To chyba właśnie nowe FUJI :)

A TU źródło.


Właśnie doczytałem w dodatku matryca aps-c. Mam x10 na sprzedaż i wątrobę w niezłym stanie, nie piłem od miesiąca.
 
Apocalypse  Dołączył: 19 Kwi 2008
już odyseusz?
 

alekw  Dołączył: 27 Wrz 2007
to się teraz zacznie, dyskusje o x100 i x10 razem wzięte to mały pikuś :-D
 
odyseusz  Dołączył: 21 Kwi 2006
Apocalypse napisał/a:
już odyseusz?

Reflektujesz na x10, wątrobę czy sugerujesz spotkanie przy płynie?

[ Dodano: 2012-01-05, 20:58 ]
alekw napisał/a:
to się teraz zacznie, dyskusje o x100 i x10 razem wzięte to mały pikuś :-D

A tam się zaraz zacznie, ile już można o tym samym.
 
Apocalypse  Dołączył: 19 Kwi 2008
po prostu broniłeś wizji x10 jak niepodległości, a teraz chcesz sprzedawać i jeszcze pić przy tym:p
aż tak macie ochotę na bezlusterkowce?
 
odyseusz  Dołączył: 21 Kwi 2006
Apocalypse napisał/a:
po prostu broniłeś wizji x10 jak niepodległości, a teraz chcesz sprzedawać i jeszcze pić przy tym:p
aż tak macie ochotę na bezlusterkowce?

Pokaż gdzie? To fakt, że mi się podoba ale jeszcze nie "zgłupłem", żeby za niego ginąć.
 
Apocalypse  Dołączył: 19 Kwi 2008
reflektuję na x10, ale czekam, aż stanieje, albo dostanę podwyżkę.
może teraz opiszesz swoje wrażenia z pracy aparatem, gdy wykonałeś już tych xxxx klatek?
 
odyseusz  Dołączył: 21 Kwi 2006
Jest tak dużo opisów tego aparatu w sieci, że moje są kompletnie już niepotrzebne. Zresztą, nie widzę powodów do jakiegoś wybujałego opisu swoich doznań. Mógłbym to ująć jednym zdaniem, fajny aparat z małą matrycą, na rodzinne wycieczki może być.
 
Apocalypse  Dołączył: 19 Kwi 2008
odyseusz, może jakieś :-B :-B z x10 w tle?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach